manipulatori
27.7.2019
Kategorie: Společnost

Jak zelený , “hodný” moralista kritizuje advokátku za otevřený dopis velvyslanci v Německu

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Paní Hamplová napsala vyjádření postoje mnoha svých spoluobčanů a co se nestalo? Ihned je na Manipulátorech označena za populistku tím prý hodným pánem, který tolik prý bojuje proti nenávisti a propaguje ten etický a zelený Svět.

Učí vegan orla létat?

Nová doba. Pan Jan Cemper je pán, který neví o právu nic, ale paní advokátku, političku a ředitelku vzdělávací společnosti Janu Zwyrtek Hamplovou by chtěl poučovat a nazývá ji populistkou a ještě je mu u toho prý velice smutno, že ona prý nezná základní fakta.

Paní bývalá poslankyně Jana Zwyrtek Hamplová si dovolila napsat otevřený dopis našemu velvyslanci v Německu panu Podivínskému a já s ní zcela souhlasím a děkuji ji za něj. Ve svém dopise pana velvyslance vyzývá, aby jménem České republiky podal trestní oznámení za zvlášť závažné trestné činy na Carol Racketeovou, která otevřeně spolupracuje s pašeráky lidí a tím porušuje veškeré myslitelné právo zemí EU.

manip2Paní Hamplová ve svém dopise zmiňuje odsouzení čekého řidiče ve Francii, který dostal dva roky za pašování migrantů, ač on po celou dobu tvrdí, že prostor kamionu obsadili sami bez jeho souhlasu a naopak to absurdní udělování všech těch cen a peněz té pašerácké kapitánce, která chce do Evropy připlout s dalším půl milionem migrantů.Mimochodem, co jsem četl, tak těchto “dobrolodí” bude přibývat a Wikinga Oceánu posílají i Lékaři bez hranic až z Norska! Flotila hrůzy poroste i od podzimu. Tak to snad více ani komentovat nebudu. Snad jenom napíši sebedestrukce Evropy z morálních důvodů.

Paní advokátka Hamplová podala trestní oznámení plně v souladu s principy rovnosti před zákony zemí EU a v souladu se zásadou, že každý trestný čin má být potrestán. Závěrem uvedla, že je Carol Racketeová faktickou pachatelkou trestných činů, které ohrožují bezpečnost evropských zemí.

“Je proto na čase, aby to německé, nebo italské soudy konstatovaly v odsuzujícím rozsudku v souladu s platným italským, nebo německým právem, obdobně jako to konstatoval soud v případě českého řidiče, který nikoho ani převážet nechtěl, tedy nespravedlivě.” “Každý jiný přístup včetně naší nečinnosti degraduje pojmy spravedlnost a rovnost před zákonem v rámci celé EU.” “Trestní odpovědnost musí být vyvozována vůči všem, a to bez výjimky.” “Děkuji Vám.”

Paní Hamplové ale určitě neděkuje pan Cemper. Pan Cemper je šéfredaktorem webu Manipulátoři, místním blogerem, ale především aktivistou za lepší Svět. Člen Strany zelených a zakladatel kampaně proti projevům nenávisti na svém webu obvinil paní Hamplovou, že zneužila svou autoritu a prý plete lidem hlavu! To mi přijde jako drzost od pána, který žádné právní vzdělání nemá. Nevím, kdo plete lidem hlavu?

Pan Cemper o sobě tvrdí, že je propagátorem veganství, ekologie a etického způsobu života k ostatním lidem, zvířatům a přírodě bez rasismu, sexismu a homofobie, ale přitom napadá paní advokátku s tím, že je populistka, která nezná ani základní fakta a vytvořila prý právní nesmysl!!No prostě se mu její vlastenecká aktivita nelíbila, protože on patří mezi ty lepší a hodné lidi a tak ji na svém webu s tou svou celou etikou poplival! Jiný názor a šup tam s ní. Když má někdo jiný názor než ta liberální “smečka”, tak se na vás hned vrhnou ze všech stran!

Paní Hamplová zareagovala. “Tak už do mě šijí ODBORNÍCI NA PRÁVO.” “Jan Cemper – povolání (asi) bloger, ekologický a lidskoprávní aktivista, takže se živí hledáním, co jiní dělají špatně, nebo co by jiní měli dělat lépe, nebo – a to především – nedělat vůbec.” “O právu sice neví nic, ale ví, co je právní nesmysl.” “A bere za to patrně i plat.” “Takže pane Jene, chce to maličkost – začít se živit tak nějak něčím užitečným pro lidi.”Paní Hamplová omluvu požadovat nebude, protože prý kritika těchto “odborníků” zvyšuje prestiš kritizovaných.

Pane Cempere, jestli vám bylo velice smutno z dopisu paní Hamplové, ve kterém vyjádřila i pocity mnoha svých spoluobčanů, včetně mě, tak mě j smutno z vás a ostatních vám podobným. To jak se má správně žít vědí pouze liberálové, ekologové, nebo vegani?

Paní Jano Zwyrtek Hamplová – Děkuji Vám z celého srdce, že jste tu hrůznou nespravedlnost nenechala být a ozvala se i za nás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2019: *****

Luděk Kurka 100,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Petr Chovanec 1000,- Kč, René David 900,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 0.000421 BTC (99.84 CZK), Květa Sekyrová 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Lucijan Škorjanc 150,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 604,44 Kč
Vybráno 24.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 428 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.