PRCAT
12.6.2021
Kategorie: Společnost

Jak zabít intimitu

Sdílejte článek:

MONIKA ČÍRTKOVÁ

CIRTKOVAA jak vychovávat chlapce v časech, kdy europoslankyně chodí s transparentem “Chceš prcat?”

 


Progresívní mladí lidé nám v posledních dnech předestřeli svůj pohled na to, jak má vypadat milování. Pár se seznámí jenom krátce před aktem, prostřednictvím aplikace ve smartphonu, která umožňuje lokalizovat v nejbližším okolí sexuchtivé protějšky. S dvořením se není nutné zdržovat, chtějí to přece oba, maximálně si dají nějaký ten drink, a poté se odeberou do bytu. Tam se vzájemně informují o “konsentu”, nejlépe za užití shora citované otázky, a jdou na to.

198815886_851133349140151_343705873076295643_n

Jediný zádrhel může nastat v případě, že si děvče (mladíkům se to nestává) následně vše rozmyslí, třeba i v průběhu aktu. Ráno, když vystřízliví, vzpomene si ta cudná dívka, že to vlastně nechtěla, a jde na policii nahlásit znásilnění.

Dost přemýšlím o tom, jak a kým byla třeba taková Markéta Gregorová vychovaná, když jí připadá vhodné propagovat intimní partnerský souhlas takovým sloganem.

Co asi říkají její blízcí, když ji vidí na demonstraci za to, že si to může rozdávat každý s každým, a jediné, co k tomu potřebuje, je přece souhlas?

Co její partner?

Takhle se to dělá?

Copak těmhle lidem nikdo nikdy neřekl, že existuje i jiná cesta? Že sex lze prožívat ve vztahu, kde mezi partnery panuje vzájemná láska, intimita, důvěra, respekt a úcta – a potom se problém “souhlasu” řeší sám?

Jak máme vychovávat chlapce, když se mladé ženy chovají takhle?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 107 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)