frontex-17-dead-more-than-5-000-saved
27.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak využít lodě neziskovek vozících obohacení z Afriky? Dobře

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ

Tisíce mladých mužů z černého kontinentu jsou léta námořní taxislužbou neziskovek převáženi do Evropy. Zdá se, že některým to pořád ještě přijde normální. Když to jde jedním směrem, proč by to nešlo opačně?

1. FAKT: Africká populace se rozrůstá tempem, které jsem myslela, že je možné jen u bakterií.Za posledních 100 let se počet obyvatel Afriky zněkolikanásobil. V současnosti je tempo růstu 30 miliónů Afričanů ročně, okolo roku 2050 bude růst 45 miliónů ročně. V té době bude 52 % všech obyvatel planety právě Afričanů. Není snaha tento demogratický vývoj zvrátit. Zdroj ZDE.

2. FAKT: Stále více Afričanů má namířeno do Evropy, odhad zmiňuje číslo 143 milionů.Tak jako dosud, nejvíc se můžeme těšit na příchod mladých mužů, často málo vzdělaných či negramotných. Zdroj ZDEZDE.

3. FAKT: Vítačská politika je pro Německo, Švédsko, Francii atd. pořádně drahý špás.Přičemž výsledkem nejsou dobře integrovaní, vděční lidé, tvrdě pracující, aby splatili své nové domovině co do nich investovala. Německo odhaduje každý rok v důsledku migrace utratit zhruba 20 miliard EUR. Předpokládám, že hned pak už miláčci začnou vydělávat na ty německé důchody. Zdroj ZDE.

4. FAKT: Neúspěšné žadatele o azyl, což jsou skoro všichni původem z Afriky,se nedaří vraceta jak se jednou dostali do EU, už tam většinou také zůstanou. Podpory a dávky vesměs pobírají dál, často na několik smyšlených identit. Tím bychom se mohli vrátit k faktu číslo 3, ale proč vlastně. Nemluvě o tom, že neúspěšní žadatelé nebo ti, co dle svého soudu čekají na azyl příliš dlouho, podávají žaloby. Říkají tomu, že bojují za svá práva.

Po třech dlouhých letech se Evropská Unie rozhoupala přijmout nějaké opatření. Protože opravdové řešení problému nikdo vážně nečekal, ani žádné zklamání nemůže přijít. Akce Frontexu zvaná Triton nařizovala všechny „zachráněné“ plaváčky přivést jen a pouze do Itálie, nová akce zvaná Themis rozhodnutí nechá na „zachráncích“. S tou drobnou výjimkou, že obohacený přístav musí ležet v EU.

Proč měnit něco, co funguje, že.

Lodě italského námořnictva, německých neziskových organizací Sea-Watch a Sea-Eye a unijní agentury Frontex zachytily v posledních dvou dnech v centrálním Středomoří kolem 1 500 migrantů. Třebaže na místo výlovu našich nových evropských spoluobčanů připlula také libyjská pobřežní stráž a mezi africkými mladíky na vratkých člunech vzbudila paniku, vše dobře dopadlo. Všechny do jednoho postupně odvezly německé neziskovky a lze se jen dohadovat kam teď míří. Zdroj ZDE.

Kdyby existovala minimální šance ze strany vševědoucí EU situaci řešit, jak snadné by bylo poslat drahoušky v oranžových vestičkách z EU libyjskou pobřežní stráží zpět do svých domovin.

Kdyby se stal zázrak a neomarxističtí papaláši by navzdory Sorosovi objevili, že mají koule, všechny ty lodě německých a dalších neziskovek by mohli třeba nařídit využít pro taxi opačným směrem. Neúspěšné žadatele o azyl různě po EU vesměs z černého kontinentu nacpat až po ponor do těchto lodí a vyslat opačným směrem.

Nemám dojem, že by sluníčkové duše z neziskovek sebeméně trápilo, co se s jejich „klienty” stane, když je vyklopí v Itálii. Méně než 10 %získá v Itálii azyl. Proč si lámat hlavu s tím, kam tento vzácný náklad odvezou, pokud to nebude přístav v EU?

No co, snít můžu, ne?

Realita bude samozřejmě jiná. Neziskovky už zřejmě nakupují letadla, aby byli připraveni na legalizaci migrace z Afriky tak, jak je moudře podepsala i Česká republika.

 


 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.