konzolovy-regal-s-tycovym-materialom-750x400-750x-750x
23.9.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Jak vypadá regál na skladování hutního materiálu?

Sdílejte článek:

Pracujete s hutním materiálem? Potřebujete dostatečnou zásobu, a proto řešíte i skladování? Charakteristickým rysem hutního materiálu je nemalá hmotnost, čemuž je nezbytné přizpůsobit také samotné skladovací prostory. Ideální je sáhnout po speciálním regálu s vysokou nosností a specifickým uzpůsobením. V následujících řádcích vám poradíme, jak by takový regál měl vypadat a co všechno by měl splňovat.

Hutní materiál je těžký, trubky a tyče jsou navíc příliš dlouhé. Sehnat regál na skladování hutního materiálu tedy není jednoduché, ale také to není nemožné. Pro kovozpracující a dřevozpracující průmysl dokáže vyřešit uspořádání skladového prostoru společnost REGALSISTEM s.r.o., která sídlí v Kunovicích, ovšem působí po celé České republice.

S jakým hutním materiálem se pracuje?

Co si představit pod hutním materiálem? V podstatě se jedná o kovové polotovary či výrobky, které se ještě dále zpracovávají do finálního produktu. Slouží k výrobě konstrukcí, staveb, nábytku, zábradlí, branek a podobně.

Pro výrobu se používá plošný materiál (plechy válcované za studena i za tepla), tyčový hutní materiál, trubky, betonářské ocele a další dráty, speciální profily či výpalky z plechu. Jak všechny takové varianty materiálu uskladnit?

Konzolové regály jsou vhodné řešení

Ve skladovacích prostorech se vám v takovém případě hodí konzolové regály, které jsou charakteristické univerzálností a přehledným rozdělením. Umožňují uskladnění hutního materiálu jakýchkoliv délek a rozměrů, protože vodorovnou úložnou plochu nerozdělují svislé sloupy, jako tomu u některých regálů bývá.

V neposlední řadě jsou takové regály flexibilní, tedy sestavené na míru, aby vyhovovaly vašim potřebám a specifickým požadavkům.

Působíte tedy v oblasti metalurgie? Bez těchto regálů se neobejdete.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 182 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...