1.10.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Jak vydělat na internetu?

Sdílejte článek:

(PR) 01|10|2015

Na internetu najdete spoustu článků, které radí, jak jednoduše a snadno vydělat peníze na internetu. Pravda ovšem je, že většina snadných cest nikam nevede. Podělím se s vámi proto o své zkušenosti, které vás třeba inspirují k nastartování vlastního vydělávání na internetu.

Klikání na reklamy aneb tudy cesta nevede

Zní to lákavě, že za pouhé klikání na reklamy dostanete peníze, ale má to několik háčků. Prvním z nich je fakt, že za jedno kliknutí dostanete opravdu minimální obnos, který se přičte na vaše virtuální konto. Když vás to ani přesto neodradí a vytrváte, může přijít další problém, kdy těsně před dosažením minimální částky pro výplatu, přestanou chodit nabídky reklam. Nebo vám prostě a jednoduše peníze vůbec nevyplatí.

jak-vydelat

Placené články

Pokud máte vlastní webové stránky, na které pravidelně přidáváte obsah, můžete na tom jednoduše vydělat. Placené články se dají vkládat na magazínové weby nebo na klasické blogy. A jak to probíhá? Jednoduše se zaregistrujete do systému Placla.cz, kde si vytvoříte účet blogera. Budete tak nabízet místo pro články na svých webových stránkách. Inzerenti potom vytvoří poptávku na článek nejčastěji obsahující produkt, který nabízí, nebo zmínku o jejich firmě. Prostor na svém webu můžete nabídnout za cenu podle toho, jakou máte návštěvnost a jakou kvalitu mají vaše stránky. Obecně se tak ale dá vytvořit slušný přivýdělek.

Prodejte staré věci

Tohle se mi velmi osvědčilo jako jednorázový příjem. Prodat staré a nepotřebné věci například na Aukru se vždycky hodí. Najde se pro ně další uplatnění a vy tak snadno získáte peníze na věci nové. Navíc se uvolní místo ve skříních a policích a snadněji tak udržíte pořádek.

Kupte si doménu

Kupujte kvalitní domény, které by mohl někdo chtít. Jedná se často o slovní spojení nebo slova, která dávají smysl. Nejlepší je nakupovat domény s koncovkou .cz a následně je prodávat například na aukcích na Webtrhu. Sama jsem takto nakoupila asi 10 domén a potom je postupně prodávala. Pokud domény nakoupíte u levného hostingu a máte štěstí na kvalitní doménu, můžete vydělat několik stovek až tisíc za jednu. Na to, že se jedná pouze o překupování domén je to velmi dobré.

Pokud se neostýcháte ostatním prozradit, jak na internetu vyděláváte vy, můžete další tipy psát do komentářů pod článkem.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 74 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
2 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.