topsrovnani
22.9.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Jak vybrat výhodné povinné ručení?

Sdílejte článek:

(PR)

Pro každého majitele vozu se jedná o povinnost. Sjednání ručení pro automobil však může být výhodné. Všechno záleží na správném výběru. Díky tomu můžete výrazně ušetřit až několik tisíc korun. V tomto článku vám poradíme, podle čeho vybírat vhodné povinné ručení pro váš automobil.

Vypočítejte si, kolik přibližně bude stát vaše povinné ručení

Výše platby za ručení se liší podle typu automobilu, motoru a je ovlivněna i tím, kdo je majitelem vozu. Pro přibližný výpočet, kolik to bude stát, vyzkoušejte kalkulačku povinného ručení. Získáte orientační přehled, v jakých cenových hladinách se budete pohybovat. V případě, že se vám tato částka nebude líbit, zkuste zapřemýšlet nad pořízením jiného vozidla nebo úpravě některého z parametrů. To však není všechno. Teď přichází na řadu porovnání všech dostupných nabídek.

Pro výběr nejlepší nabídky musíte znát své možnosti

Pro výběr té nejlevnější a nejlepší nabídky právě pro vás je nutné vědět, jaké jsou možnosti. Využijte srovnání povinného ručení a vyberte si tu nejlepší nabídku. Přímé srovnání na speciálním portálu je mnohem rychlejší než samostatné vyhledávání a následné porovnávání nabídek. Znamená to, že ušetříte čas a později i stovky až tisíce korun při placení povinného ručení. Mezi přehlednými výsledky, které odpovídají parametrům vašeho vozidla, si nemusíte nutně vybrat to nejlevnější, ale spíše to, které plně pokryje všechny požadavky při využití vašeho automobilu k různým účelům.

Povinné ručení podle typu vozidla

Pokud nechcete platit vysoké části za povinné ručení, je dobré přemýšlet nad tím rovnou pří výběru vozidla. Na portálu TopSrovnání.cz najdete tipy, jak ušetřit při pořizování nového vozidla. Částky mohou být skutečně značné a jistě oceníte i nižší spotřebu, což se také projeví na snížení celkových výdajů za provoz vozidla.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč

Celkem za měsíc: 8 084,00 Kč
Vybráno 23.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.