115-prostorna-satni-skrin-do-loznice-800x650
1.9.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Jak vybrat šatní skříň do malého bytu?

Sdílejte článek:

Nabídka šatních skříní je nyní na trhu obrovská, mnoho lidí ale přesto řeší problém, jak uskladnit oblečení, které se nashromáždilo za mnoho let. Často je na vině špatná organizace prostoru v malých bytech. Pokud je to i váš případ, přečtěte si, jak vám správný výběr skříně může pomoci.

Využijte místnost v celé výšce

Nedostává-li se místa horizontálně, stále je tu možnost využít prostor vertikálně. Před pořízením šatní skříně ložnici pečlivě změřte a nebojte se vybrat vyšší model. Pod stropem vám tak nezůstane nevyužitá mezera, do níž se jen práší. Namítáte, že se do vyšších polic těžko dostanete? K vysokým skříním lze za pár stovek přikoupit praktické schůdky ve skládací podobě, nebo takové, které mohou současně sloužit jako stolička, takže nezůstanou po většinu dne nevyužity. V případě opravdu vysokých stropů lze úložný prostor ještě zvětšit pořízením nástavců či úložných krabic na skříň.

Zbavte se klasických dveří a zásuvek

V malém prostoru, kde se už tak těžko hnete, neustálé otevírání zásuvek a dveří jednoduše obtěžuje. Navíc je třeba nechat před skříněmi a policemi další místo. Tento problém lze snadno vyřešit pořízením skříní s posuvnými dveřmi, které žádné místo nezaberou. Můžete je tak umístit i tam, kam by se vám klasická skříň nevešla – i pár centimetrů čtverečných udělá velký rozdíl. Namísto zásuvek zvažte pořízení policových skříní.

Optické rozšíření prostoru

Jestliže se vám podaří opticky zvětšit ložnici, víc místa na uschovávání věcí tím sice nezískáte, ale bude se vám bydlet příjemněji. A to je také důležité, pocit stísněného prostoru nikomu na náladě nepřidá. Základem je vybrat si skříň ve světlejší barvě. I když máte rádi černou, malému pokoji obrovská tmavá skříň neprospěje. Skvělým tipem jsou skříně se zrcadly, která pocitově otevřou prostor. Navíc ušetříte místo na stěnách, protože už nebudete muset pořizovat jiné.

TIP: Skříně nejen pro malé ložnice v mnoha moderních dekorech můžete zakoupit jednoduše online ve specializovaném obchodě Dona-shop.cz. Nabídka přirozeně zahrnuje i rozměrnější skříně do šatny, můžete-li si místnost určenou jen na šatstvo dovolit, určitě toho využijte.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 370 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...