cenzor
5.8.2020
Kategorie: Společnost

Jak verbují do svých řad čeští elfové?

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Čtenář Jirka mi poslal následující odkaz a já nemohu odolat, abych mu okamžitě udělal reklamu. Čeští elfové verbují do svých řad. Se zájmem jsem si přečetl následující řádky a myslí, že stojí za to přerušit žňové historky a udělat českým elfům reklamu. Následující text kopíruji tak jak je:

Přidej se k nám

Není ti jedno kam naše země směřuje? Díváš se také s obavami, jak někdo stále přilévá benzín do ohně, který rozděluje naši společnost do nesmiřitelných táborů? Chceš proti tomu něčím sám aktivně přispět?

Máš dvě možnosti – můžeš sám přispět k pozitivní kultivaci našeho kyberprostoru vlastním chováním nebo se můžeš přidat k nám.

Chci jít vlastní cestou

  • V diskuzích na netu se budu chovat kultivovaně, nebudu nikoho napadat a urážet. Budu se vyjadřovat k myšlence, nikoli k osobě.
  • V diskuzích budu mít odvahu „vystoupit z řady“, hájit demokracii, právo, prozápadní ukotvení naší země v EU a NATO. Není důležité přesvědčit kohokoli, natož hlasité trolly, důležité je ukázat těm třetím, kteří diskuze jen tiše sledují, že lidé jako my existují a nebojí se vystoupit.
  • Nebudu šířit nepravdu, zprávy pochybného původu, řetězové maily, indormace z dezinformačních serverů, a to ani kdyby byly sebevíc šokující, zajímavé nebo vtipné.
  • Budu se snažit spojovat, nikoli rozdělovat. Drtivá většina sympatizantů dezinformací jsou oběti, nikoli jejich tvůrci. Soustředím se spíše na to, co by nás mohlo do budoucna spojovat, nikoli na to, co nás aktuálně rozděluje.
  • Cílem Českých elfů není zvítězit nad konkurenčním „táborem jiných Čechů“. Našim cílem je sjednotit občany na takové pozitivní platformě, která by byla proti cizím manipulativním kampaním imunní.

Chci se přidat k Českým elfům

  • Ozvi se nám na email cesti.elfove@gmail.com. Napiš nám něco o sobě, svých schopnostech a zkušenostech, abychom věděli, jak jich nejlépe využít (grafika, databáze, zkušenosti se sociálními sítěmi, programování, psaní textů, investigativní hledání informací na netu, řízení projektů a lidí, atd.)
  • Nováčkové začínají na základních pozicích, později, když se osvědčí (především jejich vytrvalost a spolehlivost) se rozšiřuje jejich zařazení, pole působnosti a zodpovědnosti.
  • Je to nenáročné – stačí jen pár hodin týdně tvého času. Sám si určíš, na co stačíš a na co máš čas. Ceníme si však spolehlivosti – co sám slíbíš, měl bys dodržet.
  • Činnost Českých elfů je pro skutečné patrioty a vlastence, nikoli pro pozéry, trolly a mluvky, co se rychle nadchnou a rychle vyhasnou. Pro ty, kterým jde o pozitivní věc, nikoli o osobní prospěch. Protože jsme neustále pod nepřátelským tlakem trollů, pracujeme anonymně v utajení a s veřejností komunikujeme pouze prostřednictvím našich mluvčích.

 

Vidlácky bych celý tento verbuňk shrnul asi takto:

Kdo máte rád EU, NATO a celé to naše úžasné, skvělé a dokonalé západní zakotvení, neváhejte o tom všude mlít pantem a všude zdůrazňovat jak je to skvělé, jak se soudruzi v SSSR   euroatlantická civilizace nikdy nemýlí a co dělá, to dobře dělá.

Pokud o tom máte pochybnosti, kupříkladu vám vadí drony bombardující svatby, americké stíhačky bombardující Bělehrad, vadí vám povinná solidarita, vidíte jak se základny NATO blíží k Rusku a jak demokraticky ničíme jednu zemi za druhou, jak jsme zadlužení až po uši, dostali jsme sami sebe do klece a cesta ven bude hodně hnusná, pokud si tohle všechno myslíte, jste troll, dezinformátor a je nejvyšší čas, aby vám nějaký elf vysvětlil, co si máte myslet.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 767 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,35 out of 5)
Loading...
politicon.cz
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.