nemeckogangislam
31.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak uchránit nebohé muslimy v Německu před útoky?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ PÍCL

Jak už jsme se z médií dozvěděli, v bývalé NDR přibývá útoků na vyznavače jednoho mírumilovného náboženství. Jen za poslední týden naše média zaznamenala dvě napadení. Je tedy jasné, že tomuto počínání nelze nečinně přihlížet a je třeba učinit preventivní opatření, která by podobným událostem zamezila. Přicházím tedy hned se třemi nápady, které se v minulosti osvědčily.

Náramky proti napadení

Inspiraci jsme našli ve Švédsku, kde se tamní policie rozhodla řešit zvýšenou vlnu znásilňování rozdáváním náramků s nápisem, který by případné útočníky od znásilnění odradil. Na náramku byl vytištěn nápis “NESAHAT”. Myslím, že pro německé úřady by nemělo představovat problém vytisknout větší počet těchto náramků a jiným nápisem, třeba “NENAPADAT”.

Držet si útočníka od sebe na délku paže

Kdyby náramek útočníka neodradil, pak může pomoci recept primátorky Kolína nad Rýnem Henrietty Rekerové. Ta poradila Němkám, které by se mohly stát terčem sexuálně obtěžujícího útoku, aby se od případných útočníků držely na vzdálenost délky paže. Myslíme, že pokud to dokáže uchránit ženu před nadrženým hromotlukem, uchrání to každého.

Neprovokovat svým vzhledem

Inspiraci lze též najít u švédských a v menší míře i u norských žen. Např. v Götteborgu nebo v Malmö si Švédky stále častěji barví své blonďaté vlasy na tmavší odstíny nebo se zakrývají hidžábem, případně nikábem nebo burkou, chystají-li se do míst poblíž no-go zón. Protože v průměru jsou vyznavači islámu v Německu pořád tmavší než rodilí Němci, mohou rovněž učinit nějaká opatření, aby případné útočníky neprovokovali. Použít nějaký krém, který jim zesvětlí pleť, obarvit si vlasy na blond, oblékat se do typicky dederonského oblečení.


Věřím, že mé recepty pomohou k uklidnění situace v Německu. Pokud napadaní ukáží Němcům svou vlídnější tvář a dají najevo trochu pochopení pro jejich kulturu, jistě se vzájemné soužití stane kvalitnějším. Hledejme, co nás spojuje, ne to, co nás rozděluje. Jen tak dosáhneme vzájemného porozumění.

tomas-picl72668496_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 30 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.