russianbear
23.1.2018
Kategorie: Historie

Jak to máme s tím Ruskem – přítel či nepřítel?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Ani jedno ani druhé. Rusko bylo vždy trochu za obzorem, a každý si ho představuje podle svého přání. Hodné či zlé, podle potřeby, a co Rusko je málokoho zajímá, leda že by se s Ruskem dostal momentálně do křížku, ať už to bývalo Polsko, Švédsko Pobaltí a jiní.

19. století bylo století romantických snílků, třídní boj, pangermánství u sousedů a panslovanství u nás. Obojí je jen sen, bývaly doby kdy se germánské kmeny mezi sebou mordovaly, slovanské též, jako všude jinde. Pak se to promíchalo, a mordovali jsme se dále, i když už kmeny jako takové byly změněny na národnosti . Toť připomínka dněšním multikulti snílkům, kteří mají za to že až se Afričané a Arabové s námi smíchají, bude klid. Nebude.

Ale zpět k Rusku. Slované jsou jen pro ty co neznají dějepis, na genetické poznatky kašlou, a to platí pro Evropu celou, od Atlantiku po Ural. Naši panslovanští snílci, Palacký, Havlíček nebo Hašek se z panslovanství vyléčili poté co Rusko poznali. Jiní vidět nechtěli, třeba Fučík nebo Werich, vím že jim ukázali co ukázat chtěli, ale museli vidět že je vodí po zemi za ručičku, jako dnes v KLDR, toho si všimnou i jinak naivní Američané, teda až na výjimky co občas to zaplatili draze.

Dnešní Rusko už není marxistické ani náhodou, ani Čína ne, i když to spousta lidí kdovíproč nechce vzít na vědomí. Dnešní Rusko je pravoslavné, neocarské, a stále nám kulturně na hony vzdálené. Není to přítel, je to velmoc a hledí si svého.

Naivní jsou ti co do Ruska vkládají naděje že nás coby křesťané dostanou z hnoje do kterého si zase vesele kráčíme. Zrovna jako plané jsou naděje těch co se uklidňují tím že nás ochrání znovu USA. Nejsem proti NATO, to je takový balanc kulivá Rusku i dnes velice vyzbrojené Číně. Dokud bude rovnováha, bude klid. Pokud by kterákoliv strana měla moc navrch, tak už by to smrdělo válkou. Tak to bylo je a bude. Tudíž Rusko na Evropu nezaútočí, je to rozumná velmoc, ne sebevražedná.

Ale proti čemu nemůžou bojovat je proti naší multikulti sebevraždě. Merkel se drží zuby nehty u moci, Macron ji posluhuje, a možná se Česko nestane silnou částí V4, ideálně rozšířené o pár jiných zemí. Záleží na našich politicích. Nevypadá to slibně, ale co si lid zvolí to má.

Nepřítel bude nejen mezi námi, bez uniformy, neoficiálně, sloučený s námi, jedna rodina, a pokud se nestane nějaký drastický obrat zpět, tak příští generace Evropanů bude žít jako ve třetím světě, a bude stále sestupovat do středověkého hnoje. To nejde zachránit žádnou vojenskou intervencí. To budeme muset sami, ale málokdo se k tomu má, Kurz už začal, ale mrňavé Rakousko to nezmůže. Rusko má doma podobné problémy, zatím to jde, ale Rusů bude stále méně, a muslimů stále více. Odtamtud Blaničtí rytíři nepřicválají.

Tak nám nezbývá než si poradit sami. V4 je zatím V2, a vzdorují tak že si na ně netroufnou, být nás víc, tak budeme mít respekt. A to už by pak mohla být pro západní Evropu výzva. Merkel se sice u koryta neudrží věčně, ale Rusko bude stále za obzorem. Musíme sami.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
152 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.