russianbear
23.1.2018
Kategorie: Historie

Jak to máme s tím Ruskem – přítel či nepřítel?

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Ani jedno ani druhé. Rusko bylo vždy trochu za obzorem, a každý si ho představuje podle svého přání. Hodné či zlé, podle potřeby, a co Rusko je málokoho zajímá, leda že by se s Ruskem dostal momentálně do křížku, ať už to bývalo Polsko, Švédsko Pobaltí a jiní.

19. století bylo století romantických snílků, třídní boj, pangermánství u sousedů a panslovanství u nás. Obojí je jen sen, bývaly doby kdy se germánské kmeny mezi sebou mordovaly, slovanské též, jako všude jinde. Pak se to promíchalo, a mordovali jsme se dále, i když už kmeny jako takové byly změněny na národnosti . Toť připomínka dněšním multikulti snílkům, kteří mají za to že až se Afričané a Arabové s námi smíchají, bude klid. Nebude.

Ale zpět k Rusku. Slované jsou jen pro ty co neznají dějepis, na genetické poznatky kašlou, a to platí pro Evropu celou, od Atlantiku po Ural. Naši panslovanští snílci, Palacký, Havlíček nebo Hašek se z panslovanství vyléčili poté co Rusko poznali. Jiní vidět nechtěli, třeba Fučík nebo Werich, vím že jim ukázali co ukázat chtěli, ale museli vidět že je vodí po zemi za ručičku, jako dnes v KLDR, toho si všimnou i jinak naivní Američané, teda až na výjimky co občas to zaplatili draze.

Dnešní Rusko už není marxistické ani náhodou, ani Čína ne, i když to spousta lidí kdovíproč nechce vzít na vědomí. Dnešní Rusko je pravoslavné, neocarské, a stále nám kulturně na hony vzdálené. Není to přítel, je to velmoc a hledí si svého.

Naivní jsou ti co do Ruska vkládají naděje že nás coby křesťané dostanou z hnoje do kterého si zase vesele kráčíme. Zrovna jako plané jsou naděje těch co se uklidňují tím že nás ochrání znovu USA. Nejsem proti NATO, to je takový balanc kulivá Rusku i dnes velice vyzbrojené Číně. Dokud bude rovnováha, bude klid. Pokud by kterákoliv strana měla moc navrch, tak už by to smrdělo válkou. Tak to bylo je a bude. Tudíž Rusko na Evropu nezaútočí, je to rozumná velmoc, ne sebevražedná.

Ale proti čemu nemůžou bojovat je proti naší multikulti sebevraždě. Merkel se drží zuby nehty u moci, Macron ji posluhuje, a možná se Česko nestane silnou částí V4, ideálně rozšířené o pár jiných zemí. Záleží na našich politicích. Nevypadá to slibně, ale co si lid zvolí to má.

Nepřítel bude nejen mezi námi, bez uniformy, neoficiálně, sloučený s námi, jedna rodina, a pokud se nestane nějaký drastický obrat zpět, tak příští generace Evropanů bude žít jako ve třetím světě, a bude stále sestupovat do středověkého hnoje. To nejde zachránit žádnou vojenskou intervencí. To budeme muset sami, ale málokdo se k tomu má, Kurz už začal, ale mrňavé Rakousko to nezmůže. Rusko má doma podobné problémy, zatím to jde, ale Rusů bude stále méně, a muslimů stále více. Odtamtud Blaničtí rytíři nepřicválají.

Tak nám nezbývá než si poradit sami. V4 je zatím V2, a vzdorují tak že si na ně netroufnou, být nás víc, tak budeme mít respekt. A to už by pak mohla být pro západní Evropu výzva. Merkel se sice u koryta neudrží věčně, ale Rusko bude stále za obzorem. Musíme sami.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 955,00 Kč
Vybráno 48.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 125 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.