FLOYDTEPLICE
23.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak to bylo se sbírkou peněz na pohřeb “českého Floyda”?

Sdílejte článek:

COM

Jistě víte, že romské etnikum udělalo ze smrti feťáka z jejich etnika nový případ “českého Floyda”. Takový měl být i jeho pohřeb. Byla vyhlášena sbírka, ale … jaksi se to nepovedlo. Objevil jsem na internetu text blogera, který má poznatky z pozadí celého příběhu. Předkládám jej váženému čtenáři PP bez úprav:

David Mezei v roli sjednotitele Romského národa hlásá:v jednotě je síla.Dohra s pomocí pohřbu…….
Vše začalo,když tzv.”lajfkař”(člověk,který vysílá live stream)David Mezei začal na sociální síti Facebook své živé vysílání,že chce pomoci pozůstalým po zemřelém Stanislavu Tomáše a to konkrétně sestře po zesnulém Simoně Tomášové,která o Davidovi Mezeiovi do této chvíli nevěděla.

Podmínka ovšem byla,že na tuto pomoc mu musí jeho příznivci přispět a dále přispívat pomocí peněz aby mohl tento člověk mít jak říkal na hotel,jídlo,cigarety a také vlastně na auto.David vystavil dva účty a to jeden anglický a jeden český na který mu měli lidé přispívat na to aby mohl ze svého dočasného příbytku v Havířově odjet do Bíliny za Simonou a tam ji pomáhat.Zatím ovšem nikdo nechápal sice jakým způsobem a v čem ji chce Mezei pomoci,ale i přesto začali lidé posílat peníze a pan Mezei si osobně domluvil také osobní schůzky,které probíhali jak po cestě,tak potom několik dnů mezi Bílinou a Teplicemi,kde mu osobně lidé předávali peníze v hotovosti na jeho potřeby aby mohl tzv. pomáhat.

Když měl dostatek peněz,tak vyrazil směr Bílina,když dorazil,tak před ním byly dva dny svátků a to konkrétně 5 a 6.7 Cyrila a Metoděje a začali v jednom kuse živá vysílání o tom jak se snaží pomáhat Simoně, kterou vozil sebou v autě na které byl znát velký stres a vysílení a strach.Neustále se žádali ze strany Davida Mezeie peníze od lidí na jeho potřeby a lidé posílali a dokonce jezdili sami a osobně předávali peníze.Toto vše veškerý nátlak trval celých 6 dní.

První dva nebo tři dny jezdil se Simonou Tomášovou a pak už sám,ale stále žádal lidi o přispění na jeho životní potřeby a za odměnu jim bylo umožněno zůčastnit se přímých přenosů živého vysílání a tzv.pomoci Simoně,kde jednou se hledal ztracený rodinný hrob,který den před tím našel Pan Jozef Miker s Panem Miroslavem Brožem,pak se hledalo tělo zemřelého jako kdyby nikdo nevěděl,že kdyby už někdo nevěděl kde se tělo nachází,tak stačí zavolat na příslušné orgány a pak se založil transparentní účet Roma spol HK,kde se vybíralo na pohřeb společně s transparentním účtem který také založil Helsinský výbor.

Důležité je také zmínit,že došlo k zajímavému spojení a vzájemné podpoře mezi Davidem Mezeiem a Marcem Cavalim.

kde Marco Cavali veřejně podporoval Davida Mezeie v jeho aktivitách a např.v jednom živém vysílání mu také předávál několik tisíc.Poté se společně věnovali svým aktivitám především ve vyčíslení konečné částky za pohřeb,kde padali částky až 250000 kč,mezi tím jednali s majitelem pohřební služby,kde společně a bez Simony vybírali rakev a další příslušenství a služby spojené s pohřbem a nakonec vyčíslili částku na necelých 180000 kč,když jim majitel pohřební služby řekl,že potřebuje rodné číslo sestry zemřelého tak ji zavolali a pod smyšlenou záminkou z ní vylákali rodné číslo a,že o její podpis,který také majitel pohřební služby požadoval se postarají…později byli z tohoto nařčeni,tak na svoji obhajobu uváděli,že to nebyla faktura nebo daňový doklad,ale že šlo pouze o hrubý náčrt výše pohřbu.Přidávám zde samotnou fakturu a sami si udělejte představu zda šlo o konečnou fakturu nebo jen o hrubý nástřel výše pohřbu.

V tuto dobu už oba výtečníci věděli,že pokud neseženou peníze na pohřeb,tak Simonu Tomášovou zadlužili na nemalou částku.

Také je potřeba zmínit,že jak Mezei,tak Cavali neustále útočili na Pana Jozefa Mikera a pana Miroslava Brože,kteří se společně od začátku snažili pomoci a je pravda,že také já sám jsem byl jimi ovlivněný natolik,že jsem věřil všemu do doby než mi vše došlo a veřejně jsem vystoupil proti Davidovi Mezeiovi.Pánům Brožovi a Mikerovi bylo vyhrožováno,byly obviňováni a přitom to byly oni a další za nimi,kteří dotáhli pohřeb dokonce.

Co se týká spojení Mezeie a Cavaliho,tak to bylo vysvětlováno Cavalim tak,že jejich facebookové uskupení Roma Luma stoupne v očích všech,když docílí další pitvy,která by měla dokázat,že smrt Stanislava Tomáše zavinili policisté.Pro neznalé: Roma Luma je Skupina na sociální síti Facebook,z které si pan Cavali myslí,že vytvoří a zaregistruje politickou stranu se stejným jménem Roma Luma a tato politická strana se zůčastní příští rok komunálních voleb a v dalším volebním období se dostanou do parlamentu a vše asi pomocí sociální sítě facebook.

Ale abych se vrátil k předešlému tématu:Pan Cavali celou dobu sliboval,že poskytne svého právního zástupce a dokonce i mě později požádal abych zavolal paní Simoně Tomášové a sdělil jí jestli chce od Cavaliho právního zástupce a paní Simona mi tehdy řekla,že je se svým stávajícím zástupcem spokojena a ja v domění,že nemá zájem jsem toto sdělil také Cavalimu,ale když nad tím zpětně přemýšlím,tak paní Simona Tomášová neodmítla přímo právníka,ale mluvila ještě něco o spojení obou právníku a jsem si jistý,že toto řekla i panu Cavalimu,jenže ten v tu chvíli už věděl,že by nemohl takový proces který bude následovat a který by si vzal jeho právník financovat,protože bude pravděpodobně trvat několik let,takže se mu výmluva typu,že paní Simona právníka nechce hodila do krámu.

Mezi tím útoky na Pana Brože a Mikera a jeho okolí sílili a stupňovali se,když už pánové věděli,že nemájí co poskytnout ani právního zástupce,nemohou ani sehnat peníze na pohřeb a samotný pohřeb zorganizovat a vlastně nemohou vůbec nic,tak se rozhodli dát ode všeho ruce pryč,stáhnout se a vše nechat na těch,kteří od začátku pomáhali a dokončili svoji práci a to je Pan Brož se spolkem Konexe a pan Jozef Miker s dalšími lidmi.

Nezapomínejme ovšem,že celou dobu pan Mezei neustále žádal o peníze na svou potřebu a vlastně na potřebu své ženy Marcely, která byla s ním.

Hepiendem mělo být shromáždění v Ústí nad Labem,kde se očekávalo tisíce lidí..David Mezei se těšil na to jak o něm budou všichni říkat co vše dokázel a kolik lidí dokázal svolat a tím víc jeho obdivovatelů vzroste a Marco Cavali zase počítal,že si na tomto tisícovém shromáždění dovybere své podpisy,které potřebuje k registraci své budoucí politické strany.Bohužel se tak nestalo,protože se dostavilo cca 150-200 lidí a sklamání bylo vidět v očí obou dvou.

Davida Mezeie teď mnozí obviňují,že si nahrabal peníze na nesprávném místě,ale on stále tvrdí,že dostával peníze jen na svou potřebu,proto by bylo nejlepší aby se předešlo všem spekulacím aby David mezei vyložil pro klid všech karty na stůl a ukázal kompletní výpisy ze svých účtů a to jak z anglického účtu,tak z českého účtu kam mu lidé posílali peníze na jeho potřeby a tím předejde spekulacím,že neměl peníze jen na svou potřebu,ale také peníze navíc ve vyšších částkách protože je mnoho lidí,které právě toto zajímá!Proto tě Davide Mezeie vyzýváme aby jsi ukázal pro klid lidí své dva účty a předložil jejich kompletní výpisy z banky (ne pár ofocených transakcí) ať už je jednou pro vždy klid.

Hepiend se asi konat nebude.Akce obou výtečníků skončila fiaskem…..slibovaná pomoc se z jejich strany nedostavila a to v žádném případě,s ničím se pozůstalým nepomohlo,kdyby nebylo dalšího dobrého člověka a to Bertíka Girgy,který se postaral aby dluh,který na Simonu Tomášovou uvrhy zmizel,tak by Simona dlužila pohřebnímu ústavu skoro 180000 kč.David Mezei každému,kdo se postaví jeho vůli vyhrožuje a uráží,opíjí se a v živém vysílání se poškozuje tím,že se rozbitou láhví řeže na prsou,Marco Cavali ten se ve svých živých vysíláních každému vysmívá a snaží se ho ztrapňovat….při tom před nedávnem ani pořádně nevěděl,že existuje něco takového jako jsou komunální volby a jeho politický směr byl a je jen pro smích.(doporučuji shlédnout jeho rozhovor s Patrikem Bangou na Romea.cz,”kde nebyl asi ve své kůži”)Co se týká Simony Tomášové,tak ta je totálně zdeptaná,vyčerpaná a bojí se vycházet z domu a ti dva co jí chtěli pomoci se ted ještě nestydí ji ponižovat,pomlouvat a vymýšlet na ni všelijaké lži!!!!Tak toto je výsledek celé pomoci,kterou vždy a všude kde je utrpení,bolest,smutek a chudoba nabízí tak jak i v mnohých předešlých údajných pomocí David Mezei,Ale o těchto pomocí například na Slovenských osadách si povíme v dalším článku.

  • Autor: Marcel Packert

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 407 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)