par
1.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak to bylo s americkým párem, který před BLM střežil svůj dům se zbraněmi?

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Nejen česká média, která pouze papouškují zprávy světových agentur, ale ani většina amerických médií, se neopovažují napsat pravdu o včerejším incidentu v St.Louis, kde se aktivisté BLM dostali do konfrontace s ozbrojeným bílým manželským párem.

Většina médií opakuje mantru, že “pokojní demonstranti procházeli kolem jejich domu” a manželský pár “na ně mířil zbraněmi”. Z článků v médií má člověk pocit, že BLM banda šla jen tak po ulici, a z jednoho domu na ně vyběhli dva ozbrojení šílenci.

Faktem je, že BLM banda otevřela branku, která vede na soukromý pozemek. Následující fotografie to dobře ukazuje.

Na obrázku vidíme dole hlavní ulici, která vede podél plotu / zdi. Nejspodnější popisek ukazuje místo / branku, kudy BLM banda vlezla dovnitř. Bylo jich asi 150. Popisek nahoře vlevo ukazuje místo, kudy BLM banda procházela, a popisek nahoře vpravo ukazuje vchod do domu, kde oba manželé stáli.

Tato fotka pak jasně vymezuje, co byl veřejný prostor (hlavní cesta vpravo), a co byl soukromý pozemek (celý prostor vlevo).

Následující video ukazuje jak akt vstupu BLM bandy, tak i oba manžele, kteří na 150 potenciálně nebezpečných levičáků před jejich domem reagují zcela přirozeně.

A takto to nakonec odnesla branka – vchod na pozemek.

Podle Fox News policie případ vyšetřovala a již uzavřela. Z vyhodnocených důkazů vyplývá, že pár vyšel ven se zbraněmi až poté, kdy ze strany části demonstrantů došlo vůči nim k vyhrožování. Mělo jít o konkrétní dva bílé muže, kteří byli ozbrojení. Policie případ řeší jako vstup na cizí pozemek a zastrašování (ze strany dosud neurčených demonstrantů).

Nejpikantnější na celém incidentu ale je, že manželé jsou oba advokáti a aktivní Demokraté. Tedy levičáci. Podle Fox News během své kariéry “zastupovali mnoho klientů ve věci občanských práv”, z nichž “sto procent byli barevní”. Původně se k celému incidentu ani nechtěli vyjadřovat, aby “nepoškodili ideje Black Lives Matter”.

Člověk by oběma manželům nejradši řekl: “A neříkali jsme vám to?” Revoluce požírá své děti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 175 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.