russianbear
15.3.2018
Kategorie: Společnost

Jak to bude s tou slovanskou pomocí?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,12 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Nijak. Jednak je to slovanství spíše zbožné přání, touha se lišit. A pak vysloveně neznalost historie, i té nedávné. Lidem už došlo že to EU s náma nemyslí dobře, a zase hledáme pomoc jinde než u sebe.

 

Čtu jak se máme přimknout k Rusku, nic nového, o tom snili u nás už dávno, a procitli, jen to Rusko poznali. Havlíček, Palacký nebo Hašek. Čtu nesmysly jako že jsme se měli přimknout k SSSR hned před WW2, a společně porazit Hitlera, nějak lidem uniká že Hitler a Stalin byli spojenci, porcovali si společně Evropu, a nebýt toho že Ádovi hráblo a napadl svého soudruha, tak to spolu táhli do konce, a my bychom se tu na webu nehádali, dílem by nás povraždili, dílem zotročili, západní Evropa by na tom nebyla lépe, USA by samo Německo neporazilo , leda tak Japonsko, možná by ochránili Brity a šlus.

I nedávná historie – Jugoška, díky tomu že EU počumovala okolo toho vraždění pět let jak stádo volů, až pak Clinton to rozčísl, blbě, ale to měla teda EU udělat chytře, tak proč Rusko nepomohlo svým Slovanům? Protože nemohli a nemůžou, to by bylo velké sousto na které nemají. Dnešní pravoslavné Řecko, které je Rusům blízké – mají stejné náboženství, čelí hrozbě z Turecka, ne na zítřek, ale brzo. Pomůže Rusko? Ne, to sotva může držet nad vodou Assada, a stojí je to majlant, nic naplat, RF není USA, ti můžou klidně věst 5 válek, sice to s rozpočtem trochu zamává, proto Trump který je podnikatel žádnou válku nezačal a nechce, protože zbytečně rozfrcávat prachy se mu příčí, i když by to USA utáhlo. Rusko na další intervence už prostě nemá peníze.

Kromě toho nemusí za nás tahat kaštany z ohně, nebude riskovat válku kterou nechce a nemá v plánu. Zcela právem se na nás vykašle. Takže musíme sami, pokud se Slováci nechají vyprovokovat a nechají různé Kišky aby ze Slováků udělali poslušné ovce, a nechali si zaneřádit zemi hosty z Afriky a Blízkéhéo Východu které už jinde nezvládají, protože zvou další, hlavně početné rodiny a manželky s mnoha dětmi, nebo Češi nechají místo voleb rozhodovat lidi co seberou pár podpisů do petice, a protlačí do čela národa pana Poslušného a pana Předpodělánka, Eurosojůzu loajálních, tak dobře nám tak. Proč by to měl někdo urovnávat za nás.

Osobně doufám že si nenecháme rozvrátit zem, že většina Čechů bude mít rozum. Vláda je zkorumpovaná, ale která není, jen u toho jinde nemlaskají, naopak, dělají z korupce zásluhy, globální oteplováni nebo migrantská krize je jedna velká zlodějna, ale líbívá, kam se hrabe Babiš. Ten aspoň jen krade, a moc neškodí. Nenechte se vyprovokovat, nebo si z vás zase udělají onučku.

Už čtu v The Guardian jak se EU stará o Slovensko, požádali Europol aby to šli na Slovensko vyšetřit, vražda dvou lidí přece Evropou zamává, a Ficova vláda je prý před kolapsem. Slovensko bude EU elitama zachráněno a šlus. Teď jen jestli to Slováci dopustí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
206 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.