virus3
19.11.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Jak testovat něco, co neexistuje: COVID-19

Sdílejte článek:

JANE K.

Ještě nikdo na světě tento virus neviděl, nikomu se ho nepodařilo izolovat, nikdo neví jak vypadá a co je to zač. Takže je to další bájná bytost, asi jako Krakonoš nebo Polednice.

Skoro mne urazilo, když jsem četla na internetu zprávu, že kvůli mutaci koronaviru se teď stal o hodně víc infekční, takže s ním očkování bude mít co dělat. A tak si říkám, kdo píše takové zprávy jsou to rozumní lidé, anebo totální blbci? Touto dobou už by měl každý vědět, že ano, každý virus mutuje a to okamžitě, jakmile se rozšíří mezi lidi a ne o pár měsíců později, jak zkouší tvrdit pochybné články a proradná media. A s každou mutací takový virus slábne a slábne, až úplně zeslábne a zanikne. Koronavirus skončil někdy v půlce května 2020 a to, co zde máme teď, je Mediavirus, testování a 5G.

Je jasné, že jestli vědci opravdu cosi nového a nebezpečného zjistili, čemuž říkají D614G virus a jestli tento druh korony je opravdu tak infekční a tak rychle se rozšiřuje, tak to je rozhodně zajímavý nový strašák, kterého všichni lháři světa vytáhli z nepřeberné zásoby odborných názvů a studií, které pokaždé přijdou přesně na to, na co byly navrženy a dají tím skvělý důvod mediím křičet do světa jak strašně jsme ohroženi. V článku, který napsali vědci z University v Carolině a z University Wisconsin-Madison je popisován tento zmutovaný virus jako že dokáže „otevřít malé přístupové místo na špičce jedné z koronavirových tyčinek, což zvyšuje jeho infekčnost.

Ovšem pozor, tady je jeden podstatný problém: koronavirus nebyl ještě nikdy nikým na světě izolován, nikdo ho nikdy neviděl a dokonce jsou pochybnosti, jestli vůbec existuje. Takže jak mohou tito „vědci“ vědět, že má nějaké „špičky?“ Nakonec – veškeré ilustrace, které kolují po internetu, jsou založeny na fantazii jednotlivých kreslířů. Takže co je nám to předkládáno za báchorky a pohádky?

Dnešní „věda opravdu dělá všecko jen pro to, aby se naprosto zdiskreditovala a nikdo rozumný jí už nevěřil.

Dokonce i americká vládní organizace CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) přiznává, že nejsou žádné důkazy o přítomnosti koronaviru v těch desetitisících kovidových úmrtích. To, že úmrtí na Covid vůbec existují je proto, že lékaři dostávají řádný příplatek za to, když někdo zemře na koronu. Zjevně pomáhají globalistům nasbírat co nejvíc důkazů pro tuto neexistující „pandemii.“ A tak všechna úmrtí jsou „korona.“ Někdo se zabije na motorce, je to korona. Jiný skočí z mostu, byla to korona. A tak dále. Je zjevné, že za peníze lidé udělají leccos, i když to vůbec není etické. A když budete sledovat co se děje, tak úmrtí na chřipku skoro neexistují a dokonce na některých místech přestala být vyhodnocována. To určitě proto, aby se nepřišlo na to, že obyčejná chřipka a korona jsou jedno a to stejné.

Americký president Donald Trump sám obvinil lékaře z toho, že si přivydělávají, když hlásí každé úmrtí jako koronavirus a pobírají za to příplatky. Řekl, že za jeho vlády žádná další karanténa nebude a nabádal: Musíte naopak otevřít celý stát a musíte to udělat rychle. Samozřejmě, globalista a zastánce NWO a všeho nekalého Joe Biden ho za to okamžitě ztesal. On sám by nejraději přikázal nosit roušky všem a pořád, zakázal veškeré svátky, rodinná setkání, svatby a jiné události. Tak moc si své manipulátory předchází.

A přitom po celém světě prohlašují lékaři a vědci – ti zodpovědní z nich – že žádná pandemie neexistuje. V poslední době, skupina 500 německých lékařů, kteří jsou členy spolku Lékaři pro informace prohlásili při národní tiskové konferenci: Panika kolem Korony je podvod. Je to švindl. Je na čase abychom si uvědomili, že se jedná o globální zločin. Tito lékaři vydávají týdeník, který má cirkulaci 500,000 výtisků, kde uvědomují své spoluobčany o tom, co se děje. Pořádají protesty proti koronovým opatřením a přitom německá vláda je slepá, hluchá, němá a . A taková vláda chce vést celý národ!

Jenže takových vlád je dnes mnoho, až příliš mnoho. Dalo by se říct, že všecky nestojí za nic, když přijde na ochranu svých vlastních občanů, svého vlastního majetku, své vlastní svrchovanosti a ve skutečnosti každý z nich i svého vlastního teplého místa ve vládním aparátu. Jinými slovy, všichni z nich řežou přesně tu větev, na které sedí. Možná mají za to něco slíbeno, ale zapomínají, že se říká: „sliby-chyby.“

600 španělských lékařů z organizace Lékaři za pravdu se přidalo k Němcům a prohlásili, že pandemie byla plánována. Je to falešná pandemie a její záměr je politický, říkají. Toto je celosvětové diktátorství a my vyzýváme lékaře, media a politické osoby, aby zastavili tento zločin tím, že začnou lidem říkat pravdu.

K Německu a Španělsku se přidává i Amerika, kde se této pandemii málem jinak neřekne než plándemie. Dokumentární video, nazvané Plandemic bylo podpořeno více než 27,000 lékařů.

Důkazů, že nejde o skutečnou infekci, ale o plánovaný zločin je mnoho. Nejen že člověk jménem Richard Rothschild patentoval již v r. 2015 test na zjištění korony, což bylo 4-5 let předtím, než korona vypukla . Miliony testů na Covid-19 byly prodávány celosvětově už v letech 2017 a 2018. Druhý den na to, co byla tato skutečnost objevena, zmíněné informace z internetu zmizely. Světová banka (World Bank) má COVID plánován až do 31. března 2025 a můžete to snadno najít na jejich stránce, nijak se s tím netají.

Antony Fauci zaručoval pandemii ke konci prvního období vlády presidenta Trumpa již v r. 2017. Bude to (pro všecky) velice překvapující, řekl. A jak jinak by o tom věděl dopředu, než že znal celý plán a byl jeho součástí? Rovněž Gatesovi varovali v r. 2018, že Celosvětová pandemie je již na cestě a dojde k ní v příštím desetiletí.

Gates nám také zkouší navykládat, že svět je přelidněn a přitom pravý opak je pravda. Bílá rasa vymírá a černoši nebo Arabové to za nás nevytrhnou. Obzvláště když se stěhují do našich částí, kde za pár let na tom mohou být stejně jako my. No a kdyby jim vlády odsekly nezákonnou a nemorální finanční podporu, tak, jak ji směle odsekávají nám, původním obyvatelům těchto zemí, to bychom teprve koukali jak rychle by jejich porodnost klesala.

Za další důkaz plánování celé korony může sloužit nácvik na pandemii, který se nazýval Event 201 a došlo k němu v říjnu 2019 v New Yorku, těsně před začátkem celé frašky. Globalistická touha po správném očkování a radost z toho, že toto očkování sníží světovou populaci, je další svědectví.

Je toho ještě mnohem víc, co bezvýhradně ukazuje na plánovanost celé záležitosti. Tak trochu se můžeme divit, že těm, co tento podvod zorchestrovali, všem těm Gatesům, Faucim, Rothschildům a jiným není hanba takhle zacházet s lidstvem, jehož součástí jsou i oni sami. Možná si myslí, že jsou něco víc než ten zbytek potom ale pozor, pýcha předchází každý pád a ani zde to neselže.

Všichni tito manipulátoři se společně radují z toho, jak se celosvětová ekonomie hroutí, jak roušky, karanténa a omezení lidské svobody ničí lidskou společnost, jak vztahy mezi lidmi chátrají, člověk člověku nevěří, malé děti vyrůstají ve strachu, že jim spadne rouška a zemřou …

Hanba jim!

Karanténa udělala tolik škody, že se to snad ani vyčíslit nedá. Nejen že zničila obrovské množství malého podnikání, což ve skutečnosti byl její záměr: odstranit konkurenci pro Amazon a jiné giganty. Ale i lidem samotným bylo tímto krutým zásahem nesmírně ublíženo. Nejvíce tím trpí děti, protože ty jsou pochopitelně neposedné, potřebují pohyb a aktivitu a když musí celé dny, týdny a i měsíce být zavřeny mezi čtyřmi stěnami, pak začnou zlobit a rodiče je začnou trestat. A protože rodiče sami mají nervy zničené z nedobrovolného domácího vězení, strachu o budoucnost, strachu z onemocnění a z mnoha jiných věcí, trestají je často přehnaně. Tím stoupá počet napadení těch slabších, kdokoliv z rodiny to je a stejně tak stoupá i počet zranění a vražed.

V Anglii jsou tyto následky velmi drastické, asi proto, že tam byly použity opravdu drastické metody na potlačení normálnosti člověka. Došlo tam k obrovskému vzrůstu úmrtí, více než 26,000 přídavných smrtí doma, bez lékařské pomoci, kvůli nejrůznějším zdravotním potížím, včetně rakoviny, srdečních nemocí, ale i z důvodu sebevražed a psychického vyšinutí, dements a Alzheimer.

Situace dostoupila tak daleko, že Nigel Farage svolal zpátky Brexit stranu, přejmenoval ji na Anti-Lockdown Movement (Proti-karanténové hnutí) a hodlá bojovat proti nesmyslným koronavirovým opatřením, která britský Premiér Boris Johnson uvaluje na lidi.

Ukazujeme odvahu, která je potřebná k útoku na příliš souhlasné myšlení a na vlastní zájmy v souvislosti s COVIDem …“ řekl.

O tom, jak moc velký podvod je korona existuje celý dlouhý seznam dokumentů, odborných prohlášení, testů, videí a jiného materiálu. Částečný seznam můžete najít ZDE.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 136 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 3,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.