27.6.2014
Kategorie: Kultura a tipy

Jak si ulehčit práci s hledáním řemeslníků – já už to vím!

Sdílejte článek:

MAGDA P. 27|06|2014

Máme starší usedlost, kterou pomalu ale jistě rekonstruujeme vlastními silami. Do stavebních prací se většinou zapojí celá rodina. Ale jak už to tak bývá, máme to „neštěstí“, že jsem samí účetní, jeden doktor a inženýr. Takže jsme samoukové kutilové a je fakt, že na některé práce prostě ani při nejlepší vůli nestačíme. Při rekonstrukci studny už to opravdu nešlo zvládnout vlastními silami. Naštěstí jsem ale objevil způsob, jak rychle najít kvalitní pomocníky z oboru a právě o to se chci s vámi podělit.

 

I já jsem většinou spoléhal na to, že mi řemeslníka někdo doporučí. Když ale hledáte studnaře, už tak moc lehké to není. Rekonstrukce a zprovoznění studny totiž není zrovna práce, do které se všichni hrnou. Zkusil jsem proto využít internet a hledat. Ani to nebylo nic moc. Další zkouška byla přes inzerát a to byl krok, který byl správný. Objevil jsem portál ePoptávka.cz. Úplně jednoduše jsem zde zadal mojí poptávku. Situace byla už dost zoufalá, takže jsem neváhal. Inzerát jsem vložil zdarma a čekal, co se bude dít. Během dvou hodin jsem měl na e-mailu hned tři odpovědi, zdálo se to trochu jako sen. Počkal jsem ještě den a vyplatilo se.

 

 

Dostal jsem cca 15 nabídek a to od firem i od jednotlivců. Nakonec jsem si vybral malou firmičku, protože se mi prostě líbí více. Řemeslníci přijeli, poradili co a jak a práci provedli. Vše rychle, bez problémů, za poměrně slušné peníze a hlavně – v termínu, takže na mé straně jen maximální spokojenost. Jak se říká, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, tak to v mém případě neplatí. ePoptávka.cz jsem využil poté ještě jednou, když jsem potřeboval odvézt staré cihly. Zájemci se přihlásili rychle a ještě jsem na tom vydělal. ePoptávka.cz fandím a všem vřele doporučuji. Vše je opravdu bez problémů, stačí jen vědět, co chcete a za kolik!

 

(Visited 29 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...