14.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak si slečna Dolezal chtěla polepšit a udělala ze sebe černošku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK 14|06|2015

Každá doba má své privilegované kasty, a občas si někdo chce vylepšit původ aby k těmto kastám mohl patřit. Dříve to bývali aristokraté, a kdo by se nechěl přiženit, koupit titul, nebo se vydávat za šlechtice, mělo to své výhody. 

Za francouzské revoluce se zase někteří vydávali za plebejce když šlo o hubu. I móda se radikálně změnila, dlouhé katě a žádné paruky. Za komunistů zase se leckdo snažil o proletářský původ, hlavně když chtěl studovat nebo dostat lepší zaměstnání. 

No a všude jsou lidé co si řeknou že je dobré jít s dobou, a když to jde a ostatní to sežerou, tak ze sebe udělám černocha. Hlavně když se člověk třeba dostane ke korýtku, kde se nenadře. Ono být dnes někde černý ma lecjaké výhody, snažší přístup ke stipendiím, nebo když mě polda zkrotí, jako běloch nemohu vykřikovat že je to rasýsmus, a těžko si vyžaluju nějaké prachy.

Tak slečna Dolezal nebyla blbá a udělala ze sebe slečnu s černošským původem, a dotáhla to až do NAACP, neboli Asociace pro podporu barevných lidí. A činila se, nacházela hakenkrajce na zdi té asociace, ale nikdy se nepodařilo najít viníka, vždy kamery jaksi nefungovaly v dobu kdy to tam ten někdo měl namalovat. Také ji ten mysteriozní někdo posílal obálky plné rasové nenávisti, akorát na té obálce nějak vždy chybělo razítko z pošty. Ale musí se vykazovat činnost za ty peníze.

Až to její matinku dožralo, a veřejně odhalila její rasovou minulost, Češi, Švédové a Němci. Tak slečna která vyučuje Africana Studies na Eastern Washington University, byla odhalena coby nechutná běloška. Nechutně se opravdu chovala, a matinka ji dala zavyučenou. Ale co dělat, když si člověk řekne že když jsou pravidla takto nastavena, proč nevyužít mometnálního společenského blbství?

.

Inu je v těch USA rasýsmus jak vyšitý. A to tak že slečna Dolezal není jediná bílá huba co se vydává za černou. On i Obama je mulat, ale vystupuje coby černoch. Být to před aspoň padesáti lety, tak ze sebe dělá polobělocha. Každá doba nějak hovadní.

ZDROJ: Milan Radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
7 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.