35032-motiv-miminko
29.4.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Jak si nechat pomoct s výbavičkou pro miminko

Sdílejte článek:

S blížícím se narozením miminka dost často vzrůstá nákupní aktivita všech maminek, babiček a tetiček ještě více, než samotné maminky. Aplikace Tomikup.cz zajistí, že od nich do výbavičky dostanete jen to, co skutečně potřebujete.

Na Tomikup si totiž snadno vytvoříte vlastní seznam výbavičky pro miminko, který snadno odsílíte celé rodině. Díky snadné rezervaci dárků nic nedostanete 2x a navíc můžete přesně specifikovat odkazy na produkty podle svého gusta.

Proč mít seznam výbavičky online?

Může vás napadnout otázka, proč vlastně tvořit seznam s výbavičkou online, když přece stačí udělat si papírový seznam. Odpovědí jsou babičky, kamarádi, rodina… Většina natěšených příbuzných a blízkých přátel by se ráda alespoň z části podílela na nákupu potřeb pro miminko. Mnohdy má ale budoucí maminka o výbavičce jinou představu než třeba tchýně, která zamrzla v 80. letech… A právě proto je tady Tomikup.

Výbavička pro miminko

Výbavička na Tomikup

  • Seznam můžete snadno sdílet se všemi, kteří se chtějí na nákupech podílet.
  • Jednotlivé položky v seznamu je možno zarezervovat, takže nedostanete 30 bodyček stejné velikosti.
  • Díky mobilní aplikaci můžete snadno připisovat položky na seznam hned, jak vás napadnou.
  • Veškeré změny se ihned ukáží všem, se kterými ho sdílíte.
  • Ke každé položce seznamu můžete přidat popisek, obrázek i odkaz na web.

výbavička pro dítě

Používání Tomikupu je zcela zdarma, takže proč to nezkusit..?

Seznam s výbavičkou pro miminko už je pro vás sepsaný

Aby vám Tomikup ještě více ušetřil práci, vytvořil pro vás ukázkovou výbavičku pro miminko. Je složená z věcí, které by neměly v žádné výbavičce chybět. Stačí ze seznamu smazat věci, které už máte, přidat ty, které chcete navíc a upravit odkazy (a obrázky), tak aby odkazovaly na konkrétní vámi vybrané produkty.

Pak už stačí jen seznam uložit a sdílet. Jednodušší už to být nemůže a rezervace dárků pro miminko může začít.

Přejeme krásný zbytek těhotenství a jen ty nejlepší dárky pro miminko i pro vás.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 95 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.