strecha
21.12.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Jak si jako klempíř vyděláte víc peněz než manažer a IT specialista?

Sdílejte článek:

Každé povolání je jinak ceněné. Kvalifikace nemusí nutně znamenat vysokoškolský diplom a přesto je možné dostávat stejně vysoký a někdy klidně i vyšší plat. Takovým příkladem jsou šikovní klempíři, kteří si přijdou klidně i na 100 000 korun měsíčně. Jak je to možné a co pomáhá zlepšit kariéru klempíře a dosáhnout takto vysokého finančního ocenění?

Nedostatek klempířů a řemeslníků obecně zvyšuje jejich hodnotu na trhu práce

Klempíři, ale i další řemeslníci se stávají nedostatkovým zbožím na trhu práce. Je to dáno i tím, že stále více lidí míří na vysokou školu. Mají totiž pocit, že když chtějí vysoký plat, musí mít diplom. Ovšem tato rovnice tak jednoznačně nefunguje. Šikovní pracovníci, kteří se dnes živí řemeslem, se rozhodně dokážou velmi dobře uživit a mnohdy mají i vyšší platy v porovnání s lidmi s několika tituly.

Podnikání i práce ve firmě

Řemeslníci dnes pracují nejenom ve firmách, ale často nezávisle podnikají. Pokud jsou jen trochu šikovní, o zakázky nemají nouzi a mohou si přijít na velmi pěkné peníze. Výjimkou není ani kombinace zaměstnání s doplňkovou podnikatelskou činností. Každý šikovný pracovník si tak může zvolit styl své práce podle toho, co mu bude nejvíce vyhovovat. V sezóně mohou být řemeslníci opravdu vytížení, což znamená, že si také vydělají příjemné peníze.

Rekvalifikační kurz na populární a poptávané materiály

Jednou z cest, jak mohou řemeslníci zvýšit svou cenu, jsou rekvalifikační kurzy. Mezi klempíři se dnes hodně skloňuje hliníková krytina, která je v poslední době hodně poptávaná. Pořádná hliníková střecha přináší velké peníze z vyhotovené zakázky, ale musí se správně udělat. A právě to, jak si co možná nejlépe poradit s tímto materiálem, vám poradí profesionálové z Prefa Academy, kde pořádají rekvalifikační kurzy.

(PR)

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.