inzerce
18.3.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Jak se zabavit v karanténě? Prodejte na Biginzerce.cz všechno nepotřebné

Sdílejte článek:

Vláda před několika dny omezila pohyb osob po celé České republice, přičemž karanténa má zpomalit, ideálně zabránit dalšímu šíření koronaviru. Uzavřeny jsou základní, střední i vysoké školy, kina, divadla, restaurace, bary, hospody, ba dokonce i sportoviště. Přemýšlíte, co dělat během karantény, abyste se neunudili? Pusťte se do něčeho, co odkládáte už několik měsíců, případně let. Přesně tak, do úklidu.

Ve sklepě najdete knihy, které máte už dávno přečtené. Půdu máte zase plnou nábytku, jejž ani nevyužijete, protože jste investovali do modernějšího. Proč tedy nábytek skladovat, když ho ještě může využít někdo jiný? Stačí všechny předměty a věci nafotit, umístit na internetový bazar a počkat, než se ozvou zájemci.

Biginzerce.cz umožňuje vkládání inzerátů zdarma

Bohužel, některé bazarové portály mají zpoplatněné služby. Jestliže prodáváte oblečení, asi nechcete ještě platit za inzerát. Stačí se podívat na stránku Biginzerce.cz, u níž je inzerce zdarma, a navíc má slušnou návštěvnost, a to 200 tisíc lidí za měsíc. Vámi nabízené zboží tedy uvidí dostatečné množství uživatelů, takže máte vskutku velkou šanci ho prodat.

Začněte třídit věci popořadě. Prvně jděte do sklepa, potom se přemístěte do skříní, až nakonec skončíte na půdě. Zbavte se všeho, o čemž si myslíte, že už nikdy nevyužijete. Jestliže prodáte elektro, nábytek, oblečení, knihy, zahradní nářadí a další nástroje, dostanete nějakou korunu zpět, a tím si vynahradíte část ušlého zisku spojeného se současnou situací.

Prodej přes online bazar je jednoduchý, stejně tak i koupě

Jakmile vložíte do Biginzerce inzeráty, vyčkáte, než se vám někdo ozve. Poté se s protějškem domluvíte na ceně a předání, případně poslání. Počkejte ale na ukončení karantény, myslete na své okolí.

Sháníte v těchto dnech roušku či respirátor? Podívejte se, jestli tyto ochranné pomůcky někdo neprodává právě na výše uvedeném bazaru.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč

Celkem za měsíc: 6 536,00 Kč
Vybráno 18.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 317 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.