zemanhrad
12.1.2018
Kategorie: Politika, Presidentské volby 2018

Jak se vyrábí Zemanův volič

Sdílejte článek:

LU LINA

Dnes budu poprvé v životě volit Miloše Zemana. Zemanovým voličem se přitom nestanu z vlastní vůle, protože bych ho pokládal za nejlepšího prezidenta na planetě. Bude to z mé strany čistě trucpodnik. Tak dlouho se věší rudé trenky na Hradě, až se léta naprosto apolitický člověk a nevolič nasere, a just mu to půjde hodit. Jediné, čeho tím tedy jeho odpůrci v mém případě dosáhli, je jeden další tutový hlas pro Zemana. Gratuluju.

Nemám na výběr. Nejít k volbám znamená posílit někoho z ostatních kandidátů, a to je to poslední, oč stojím. Udělal bych cokoliv, jen aby se na Hrad nedostal některý z jeho vyzyvatelů. Stejně tak jako ONI udělají naprosto cokoliv, aby tam Miloš nezůstal. Zcela určitě se bude opět fixlovat, budou mizet lístky, možná nějaký výpadek sítě. To je v pořádku, dělal bych to taky. Musí nás prostě přijít tolik, aby to nestačilo. Korespondenční hlasy zatím chválabohu nemáme.

Ovar je takový můj sňatek z rozumu. Není rozhodně svatej, má za sebou taky pěknou řádku prasáren, přešlapů a bukanců. Na celé té habaďůře s Ojrosajuzem má lví podíl, v podstatě u toho svítil a na můj vkus je dodneška stále příliš velký eurohujer. Hospodářskou a politickou kolonií Západu jsme se stali také díky jeho přičinění. Nicméně jeho nadšení v této věci už evidentně opadlo a v současnosti jsou jeho postoje daleko vlastenečtější, než před lety.

Nicméně v pěti pro mne zásadních věcech jeho postoj vykazuje s tím mým řadu shodných znaků. Zaprvé je jasně protiislámsky a protiimigrantsky zaměřený. Zadruhé je zastáncem obecného referenda, a to i o setrvání v EU. Zatřetí chová realistický postoj k Rusku a k Putinovi. Začtvrté je demokratický nacionalista. Zapáté nadržuje Izraeli.

Pokud bych měl vypíchnout tři hlavní důvody, proč pražské havlérce Ovar tak strašně vadí, tak asi ty, že se údajně nechová v souladu s důstojností svého úřadu, má provýchodní tendence a nekypí zdravím. Tedy samozřejmě kromě toho, že není stejný jako Vašík Veškrna a že porazil na hlavu Karla.

Já se přiznám, že mne nijak zvlášť svým chováním nepopouzí, provýchodní tendence u něj nepozoruji a jeho zdraví považuji za přiměřené věku. Jestli byl tehdy nad klenotama skutečně nadranej, je mi srdečně šumák. No bóže, tak si rád vypije, kdo je bez viny, až hodí flaškou. „Ale on přece řekl v rádiu kunda“, úplně slyším ty rozhořčené hlasy. No a? Úplně podle Gutha-Jarkovského-Špačka to asi nebude, ale mě to pobavilo. Umí si snad někdo představit profesora Želé, jak říká nahlas kunda? Asi ne, viďte? To chce totiž odvahu a sebevědomí, přátelé.

A taky o novinářích říká, že jsou hnůj. A má v tom punktu naprostou pravdu.

Politicky je Zeman realista, jeho kladný vztah k Rusku i k Putinovi považuji za vysoce pragmatický. Jak může někomu vadit snaha mít dobré vztahy s Ruskem, panebože? Drahoše nepočítám, to je naprostý debil. A obchody s Čínou? Nenechte se vysmát, jezdí tam úplně všichni a úplně všichni mají  lidská práva v Číně na banánu, viz například teď Macron, ale vyčítat se to bude výhradně jen Zemanovi.

Tím, jak do něj od roku 2013 nenávistně šijou, tím, jak na něm nenechají suchej chlup, ať udělá či řekne cokoliv, tím, jak ho neustále kritizují i za věci, které si zaslouží chválu, tím mě havloidi postupně doslova donutili postavit se na jeho stranu. Protože tam, kde oni viděli burana, já viděl charismatického chlápka z lidu. Kde oni viděli agenta Kremlu, já viděl pragmatického politika. A tam, kde oni viděli sprostého ožralu, já viděl vtipného hříšníka, který mi byl svými slabostmi vlastně sympatický. Ten absolutní nesoulad pohledů mi otevřel oči.

Havel jel do Ruska – sláva, to je státník, podívejte! Zeman jel do Ruska – no fuj, agent jeden kremelskej, hanba! Havel byl imrvére jednou nohou v hrobě a půlku prezidentského mandátu ve špitálech – pane prezidente, jsme s Vámi!Zeman pouze špatně chodí – nemáš na to dědku, zmiz! Tohle všechno jsem sledoval, porovnával a mé znechucení z tak absurdního počínání postupně narůstalo. Zemanův apologeta a zakrátko i volič byli na světě.

Tohle má být ta slavná demokracie? Že když naprosto regulérně  a demokraticky vyhraje někdo, s jehož názory a jednáním nesouhlasíme, tak řekneme: „Tohle není můj prezident!“? A jezdíme za ním po republice s červenýma kartama a 24 hodin denně, 7 dní v týdnu mu vyčítáme, že se nechová úplně stejně jako jeho předchůdce a nebo podle našich představ? Kritika jistě ano, ale všechno má svoje hranice.

Kdyby kandidoval Kubera, volil bych Kuberu, kdyby kandidoval mladý Klaus, volil bych mladého Klause. Ani jeden z nich bohužel nekandiduje, takže pokud nechci mít na Hradě pana EuroIslámŽelé, pana EuroIslámValchaře, nebo pána s EuroIslámGulema, musím volit pana „Pussy znamená kunda, pane redaktore“. Sice je taky ještě kapku „Euro“, ale rozhodně není „Islám“ a nebude mi bránit hlasovat pro CZEXIT.

Zeman je dobrý prezident. Má svoje chyby, jako každý. Kromě Havla, pochopitelně, ten byl naprosto dokonalej. S radostí teď opět použiju onen slavný výrok Jacka Nicholsona, pronesený na obranu prezidenta Clintona v souvislosti s aférou Lewinská: „Vy byste snad chtěli prezidenta, který nešuká?“

Tak zítra zvesela k těm urnám, ruští hackeři a čeští xenofobové. Ať vyhraje už v prvním kole a zbytečně ty ostatní chudáčky netrápíme.

Autor: Lu Lina

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 230 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (56 votes, average: 3,80 out of 5)
Loading...