admin-ajax
23.8.2016
Kategorie: Politika

Jak se tato země rozkrádá za přihlížení Andreje Babiše

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Krade se, Babišidnes vyhraje křišťálovou lupu a Babiš volby. Snadno. Babiš k tomu nebude potřebovat koblihy, kuřata, ani Jardu Jágra. Sluníčkáře a lidi neschopné vlastního názoru získá sluníčkářskou, promigrantskou, protizemanovskou a protiputinovskou kampaní a cenzurou na idnesu.

Lidi soudně nesoudné zase získá názorovým veletočem v jeho veřejných postojích k migrantům. Aby to bylo dokonalé, měl by se ještě zbavit proislámského Pelikána, který nás chce zavírat za názor a pak několika slépek a blbů, jež jsou za ANO v jeho vládě a ve vedení ANO, či parlamentu. Protože sterilní eurohujer a rektální alpinista Merkelové, dosud nikdy normálně nepracující Bohuslav Sobotka, připravivší stát o desítky miliard za prodej OKD a bytů Babišovi sbírá body. Andrej Babiš má prý nejlepší analytickou skupinu. No nevím, PR mu prý dělá Martin Komárek, velebící utopence a vodňanská kuřata.

Ale vlastně to Andrej Babiš dělá dobře. Oslovuje mnohem širší spektrum voličstva, než kterákoli jiná politická strana. Prostřednictvím idnes.cz oslovuje sluníčkáře, promigranty, protiputinovce a protizemanovce. Svými prohlášeními zase kritiky islamizace Evropy. Blíží se volby a tak se EET a zákaz kouření nenápadně až bude po volbách. Jako kandidát na prezidenta se nastřelí nemastná neslaná Jourová bez vlastního názoru, protože předskokan nikdy závod nevyhrává. Na poslední chvíli bude ANO podpořen Zeman na prezidenta, jež vyhraje následnou přímou volbu. ČSSD prohraje příští volby, Sobotka bude sesazen, na jeho místo nastoupí Chovanec a dohoda bude naplněna.

Inu, není to dokonalý plán? Andrej Babiš hřímal o centrálním nakupování kancelářského papíru za levné ceny, o kontrole, výběrových řízeních atd. Jaký je výsledek? Státní zakázky, které byly na výjimku uzavřeny z „nezbytnosti“ bez výběrového řízení stouply údajně o 50 % oproti minulému období. Pokud ale nějaké ministerstvo potřebuje notebook, musí se udělat výběrové řízení. Samo řízení (čas a mzda pracovníků) vyjde na 20 – 30 tisíc. Řízení trvá půl roku a vyhraje nabídce s nejnižší cenou – třeba 13.000,- Kč. Jenže, ta toho půl  roku, než se výběrové řízení dotáhne do konce, klesne cena notebooku na 9.000,- Kč. Administrativa kolem stojí 30.000,- Kč.

Takže, pokud by ministerstvo poslalo sekretářku koupit notes druhý den po zjištění jeho potřeby do e-shopu, zaplatilo by 9 – 13 tisíc. Díky transparentním výběrovým řízením však notebook vyjde na 40.000,- Kč. A tak je to se vším. Vím o pracovišti jednoho ministerstva, které zaměstnalo admina – správce serverů za 80.000,- Kč hrubého. Po půlroce však nebylo schopno „vysoutěžit“ dodavatele serverů. A tak bral dotyčný admin 80 tisíc za koukání do PC a vysvětlováním spoluzaměstnancům, jak nastavit mejlový účet. Na to samé oddělení nastoupila 25-letá sekretářka s VŠ vzděláním. Po půlroce si požádala o funkci vedoucí manažerky (bez jakýchkoli zkušeností) a plat 80 000,- Kč měsíčně. Financováno z grantů.

Projděte si seznam vládních zakázek a podívejte se, kolik jich bylo za současné vlády Sobotky a Babiše bez výběrového řízení a za kolik miliard. Podívejte se na stupidní návrhy zákonů. Na omezování svobody podnikání – zákaz kouření v restauracích, na nové daňové předpisy, cenzuru internetu a tedy názorů, na nové daně, na EET, na miliardy vydávané na začleňování nepřizpůsobivých, aniž by se jediného podařilo začlenit a integrovat, na miliardy vydávané na uprchlíky, kterých od nás ale většina utekla. Podívejte se na státní převrat – tedy převrat v policii, justici a státním zastupitelství a vedle toho na nečinnost vůči exekutorské mafii a „polistopadových“ právníků, kteří z tohoto byznysu žijí.

Podívejte se na beztrestnost politiků, na „nevyřešitelnost“ politicko-kmotrovských vražd.  Na likvidaci úspěšných podnikatelů, kteří vadili konkurenci. Podívejte se, kolik set tisíc důchodců, jež celý život poctivě pracovali a odváděli daně, strádá na hranici chudoby a porovnejte s počtem doživotních flákačů, kteří plodí další nemakačenky a řvou na sociálce o podporu a o tom, že jsou diskriminováni. Podívejte se, kolik tato vláda vyčlenila peněz na jednoho migranta a kolik dává důchodci. Podívejte se na ceny jídel na ministerstvech – jsou srovnatelné cenami se školními, ale mají mnohem větší kvalitu. S prominutím – Západ nám sem posílá separáty za vyšší ceny, než jeho obyvatelé dostávají čisté maso.

  • Kdo a proč dal pokyn k vraždě Františka Mrázka?
  • Jak to, že zbrojař Musela spadl 10 metrů od posedu?
  • Proč měl státní zástipce při prohlídce vily Krejčíře na hlavě klobouk, když jej nikdy před tím nenosil?
  • Podívejte se, jak ta politická prasata tloustnou z našich daní a korupce.
  • Opravdu je chcete volit?
  • Opravdu je budete volit?
  • Nebo se prostě na ty volby alibisticky vykašlete?
  • Vždyť ale tenhle sajrajt, nemakačenky, ekonomické migranty a korupci platíte ze svých daní!

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 471,00 Kč
Vybráno 47.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 103 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.