hradvir2
5.4.2020
Kategorie: Politika

Jak se s těma rouškama najedli?

Sdílejte článek:

COM/FB

Záhada vysvětlena! Andrej Babiš je zdráv! Všichni ve vládě byli testováni jen proto, aby si mohli poobědvat s panem prezidentem … hmm i ta naivní Benešová to přiznala.


Takže hlavně, že nemají jak testovat obyvatele domovů důchodců. Jak dnes přiznali hygienici, protože jim prý testy vystačí sotva na personál.

hradvir1

Hmm, takže babičky, dědečkové, pradědečkové a prababičky budou dál umírat v domovech.
To těm účastníkům oběda s Milošem je jedno!

A hlavně, že my všichni jsme doma zavřený, dostáváme pokuty, šijeme roušky, teď najedeme na plicní ventilátory, ale hlavně, vše to trpíme, protože jsme chtěli ty nejstarší uchránit!

Běžte všichni do prdele! I ty Hamáčku! Začal jsi leštit u Miloše kliky s vidinou lepších volebních výsledků? Ty jsou Ti teď asi přednější, než životy pro vás “obyčejných lidí”?

Co jste tam za ty 4 hodiny projednali? Kromě toho, že další křivák Tvrdík bude zase za naše peníze obchodovat v Číně!!! To je hyenismus!!!!

Ukažte mi, jak jste s těmi rouškami jedli?

PS: Miloš Zeman nikdy neměl dobrý vkus při výběru svých nejbližších spolupracovníků. Až příliš bylo vidět, že upřednostňuje loajalitu před kvalitou. Přijde mi, že v případě jeho mluvčího Jiřího Ovčáčka tuto nepříliš dobrou tradici dodržuje. Jeho zveřejnění fotografie z jídelny v Lánech, na které sedí u plných talířů expertní tým prezidenta, je dle mého těžký přešlap.

Takhle nějak si určitě představujeme, když se nahoře hoduje a prostému lidu káže půst. Že je jedním u stolu i předseda krizového štábu Hamáček, který jinak tak přesvědčivě vysvětluje, že se mají dodržovat přísná pravidla o rouškách, počtu lidí, odstupech mezi nimi a další, je jenom pověstnou třešničkou na dortu.Samozřejmě, ne každý vždy dodržuje pravidla, ale takhle okatě dávat jejich porušení na odiv z pozice těch, kteří by měli být v jejich dodržování příkladem, je prostě neomluvitelné a to ponechávám stranou spekulaci, že zveřejnění fotografie je cíleně vedené snahou provokovat a naštvat. Takhle prostě ne, vážení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 517 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 3,27 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)