news-media-coverage-335x180
30.11.2021
Kategorie: Společnost

Jak se nám zase v médiích lže do tváře

Sdílejte článek:

KAREL EICHLER

Při pohledu do dnešního tisku se musí každému normálnímu člověku netrpícímu výpadky paměti udělat špatně. Celé jaro nás media masírovala, že kolektivní imunita je za dveřmi, že nejpozději na podzim bude dosažena a je hotovo. Pokud si nevzpomínáte, přečtěte si například rozhovor s panem Duškem z ÚZIS (viz [1]). Dnes se pro veliký úspěch opět zavádějí lockdowny a pan Ladislav Dušek dále radí jak ještě více terorizovat lidi. Další „expert“ na slovo vzatý Hostomský z Akademie věd si byl v červnu taktéž jistý, že pokud vůbec příjde další vlna, tak se bude jednat „maximálně o nějakou malinkou vlnku“ (doslovná citace, viz [2]). Co se asi od jara změnilo? Žádáná nová zásadní mutace nepřišla – ona delta mutace tady řádila už onehdá. A co na to tito pánové (a mnoho dalších s nimi)? Vůbec nic, jede se dál. Co na to tisk, který tyto lži publikoval? Opět vůbec nic, jako by se nechumelilo, lže se dál.

Co je tedy realita? Očkování vás opravdu neochrání tak, jak se nám banda „expertů“ snažila a stále snaží vnutit. Naopak je jeho vliv je nanejvýš diskutabilní (pokud vůbec nějaký). Považte například data z Nizozemska (viz [3]). Zde situace prakticky kopíruje loňský rok – respektive je ještě výrazně horší – jak do počtu úmrtí, tak do počtu infikovaných. A jaká je v Nizozemsku úroveň proočkovanosti? Celých 88,5 procent dospělých obyvatel je zde očkováno (přesvědčte se zde [4]). Jen na vysvětlenou, víme, že nemá cenu očkovat děti – to již řekl sám Adam Vojtěch (viz [5]) a s ním mnoho dalších – proto je nemá cenu při výpočtu procenta očkovaných uvažovat. Ale zpět k tématu, co se tedy stalo? Jak je možné, že je situace v Nizozemsku horší než loni i přes rekordní úroveň proočkovanosti?
.
Odpověď je jednoduchá, vakcína funguje pramálo, pokud vůbec. Pokud tomu nevěříte, přesvěčte se sami na oficiálně uváděných číslech z loňska a letoška dostupnými na platformě Worldometer (viz [3]). Velmi podobná je situace v Belgii – zde je opět rekordní proočkovanost dospělé populace – přes 75 procent celé populace včetně dětí (viz [6]), což činí rekordní 95 procentní proočkovanost dospělé populace (pokud nevěříte, podívejte se na počet proočkovaných lidí zde [6] a přepočtěte na počet dospělých zde [7]). Není to úžasné? Celých 95 procent dospělých obyvatel je očkováno a kde je slibovaná kolektivní imunita? Nikde, situace je prakticky identická jako loni (viz [8]) – v mnoha ohledech horší (například počet aktivních případů atakuje nový rekord, počet úmrtí je ve stejném poměru k aktivním případům jako loni).
.
Pojďme se ještě na chvíli podívat, jaká je situace u nás. V České republice je v současnosti naočkováno 6,2 milionu osob (viz [9]). Protože se stále očkují téměř výhradně osoby starší 18 let, máme proočkováno 72 procent dospělé populace (při reflexi věkového složení obyvatelstva, viz [10]). Celých 72 procent dospělé populace v ČR je plně očkováno! A jaká je situace s COVID-19? Je to horší než loni, a to velmi výrazně, počet úmrtí je o něco vyšší a počet aktivních případů překonal všechny rekordy. A to ještě považte, že se zdaleka tak intenzivně netestuje (tedy aktivních případů bude ve skutečnosti ještě více). Jak vidíte, očkování se vůbec neprojevilo. A co na to říkají všechna média? Mlčí o tom a dál omýlají svoji písničku, jak se máme dát očkovat, jak je vakcína skvělá a jak funguje.

.

Jsou všichni mainstreamoví novináři tak hloupí, že tato čísla nevidí? Vždyť jsou všechna veřejně (a zdarma) dostupná? Asi nikoli, část z nich podlehla davové psychóze a druhá část se bojí o svoji práci a jen papouškují, co jim jejich chlebodárci poručí (ano, všichni ti Bakalové, Babišové a podobní). A oni chlebodárci, politici a další zodpovědní? Připomeňme si, že je očkování úžasný byznys – již v lednu 2021 psaly novinky, že COVID udělal desítky nových miliardářů z lidí spojených s vývojem vakcín (viz [12]). Desítky nových miliardářů – to by v tom byl čert, aby se z těch miliard nenašlo něco pro politiky, kteří to potom poddaným přikážou. Farmaceutické firmy si také nevedou vůbec špatně, akcie firmy Pfizer jsou na rekordně vysoké úrovni (viz [13]) – skutečně, ještě nikdy za svoji historii nebyla tato firma tak bohatá jako nyní. Asi nikdo nebude tak naivní, aby si myslel, že v těch bilionech dolarů, co si za krátkou dobu vydělali, nenajdou něco na všimné pro politiky, pár majitelů novin (všechna vlivná média jsou vážně rozdělena mezi pár vyvolených jednotlivců), mezi pár uvědomělých „expertů“ a dalších COVID-extrémistů.

Je odvěkou pravdou, že se historie vyvíjí v cyklech. Pluralitu názorů střídá krutovláda jediné správné ideje, svobodu jedince střídá kolektivistický teror, tržní hospodářství střídá centrálně řízená ekonomika, demokracii vláda vyvolených a podobně. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že si zažiji zdrod další totality na vlastní kůži. Média jsou opět plná sabotáží, zločinů proti vlasti a jiných absurdních pojmů (viz případ pana Landy). Opět se ignorují, dehonestují, násilně umlčují a zákeřně zesměšňují všichni projevující jakýkoli náznak nesouhlasu. Inflace atakuje rekordy všude ve světě a dělá tak z řadových lidí žebráky (a její úroveň bude jen růst). Na před dvěma lety běžně dostupné zboží (jako notebooky, auta a další) se vypisují pořadníky. Již brzy si opět nejspíše připomeneme prázdné regály v obchodech díky likvidaci dodavatelsko-odběratelských vztahů (viz Británie, kde to již zažívají nyní). A pokud tam zboží už bude, tak si jej nebudeme moci dovolit (a to včetně potravin), takže se opět zavede „na příděl“. Je opravdu jedna radost vidět, jak vůbec se lidstvo nepoučilo z předchozích totalitních režimů – respektive poučilo, ale ve smyslu, který nahání mráz po zádech.

 

 

Zdroje:

 1. Dušek: Kolektivní imunity dosáhneme na podzim
 2. V létě tu virus téměř nebude, míříme ke kolektivní imunitě, říká biochemik Hostomský
 3. Netherland COVID
 4. Figures on the COVID-19 vaccination programme
 5. Vojtěch: Děti do 12 let se očkovat určitě nebudou
 6. Belgium vaccination
 7. Belgium population by age
 8. Belgium COVID
 9. COVID‑19: Přehled vykázaných očkování v ČR
 10. Věkové složení obyvatelstva – 2019
 11. Czech Republic Covid Cases
 12. Covid udělal z desítek lékařů a vědců miliardáře
 13. Google Finance, Pfizer Inc.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 149 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)