semel
17.10.2016
Kategorie: Politika

Jak se může soudružka Semelová sama ze sebe nepozvracet?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Minulý týden vyhrála tato kovaná stalinistka, dřepící nepochopitelně již několik let v české poslanecké sněmovně, soud, jehož spouštěcím článkem byly její výroky na adresu Milady Horákové či sovětské okupace naší vlasti v roce 1968. Nechci rozebírat rozhodnutí soudu. Zajímavý je však společenský kontext.

Semelová, zvaná též Rudá Marta, původním povoláním učitelka našich dětí, je totiž přesvědčena, že justiční vražda Milady Horákové byla asi v pořádku, neboť tato se prý ke svým „zločinům proti socialistické vlasti“ sama přiznala. Můžeme z toho vyvozovat, že v mysli Semelové a jí podobných bolševických pohrobků jsou v pořádku všechny komunistické vraždy páchané po roce 1948 na zotročeném obyvatelstvu, že jsou v pořádku všechny ty koncentrační tábory, všechny ty zničené životy, střelba do zad na hranicích, všechna ta hrůza z moci zákona, pomocí které nám soudruzi dělali přes 40 let ze životů peklo, protože přeci se ti „nepřátelé socialismu“ sami přiznávali. Zřejmě se jí nedoneslo jak se přiznávali … zmučení, zkrvavení, zmlácení do bezvědomí sadistickými vyšetřovateli typu soudruha Grebeníčka, otce jejího partajního kolegy.

Nejsem schopen pochopit něco tak odporného jako komunistické myšlení. Nicméně v tomto případě mne až zaráží, jak dokáže jedna stalinistická mrcha naplivat do tváří tisícům obětí komunistického režimu, politickým vězňům trpícím a umírajícím v pracovních lágrech, zastřeleným „chrabrými“ pohraničníky, vězněným a perzekuovaným, kteří se „provinili“ jen tím, že nesouhlasili s totalitním režimem a vládou rudé zvěře, z jejíhož lůna vylezla i soudružka Semelová.

Nicméně Rudá Marta to vidí zcela jinak. V duchu politiky své parlamentní partaje chodí na hrob uctívat masového vraha Gottwalda a vykládá do médií jak to tehdy za vlády KSČ bylo všechno dobré, dle zákona a jenom nedostatek času zapříčinil, že soudruzi nestihli vybudovat ten ráj na zemi. A ona i jí podobní dostávají prostor. Veřejnoprávní ČT snad nemá den, kdy by v nějaké debatě nevystoupil ortodoxní komunista, není den kdy by česká veřejnost nedostala „politicky korektní“ masáž o té správné „nejsmejakooni“ demokracii a zrůdné bolševické myšlenky tak stále žijí a co hůř, téměř ovládají celou politickou scénu.

A tak se Semelová ráno při pohledu do zrcadla ze sebe, svých činů a výroků při svém psychopatickém komunistickém charakteru ani nepozvrací. Neboť společnost tyto ideje přijímá stále. I když prohlásí, že ponížení země okupaty či její devastace diktátem z Moskvy je vlastně také v pořádku. Nejhorší je právě ten kontext s dnešní realitou.

Mentální komunismus prorůstá naší společností jako rakovina. Pokud si někdo řekne, že tento boj proti mnoho let mrtvému nepříteli je anachronismus a chození s křížkem po funuse, nechť se laskavě podívá kolem sebe a provede si malou inventuru toho, v čem jsme nuceni žít i dnes.

Veškerá současná politIka a „práce“ partají jakoby vycházela z praxe, kterou komunistická strana uvedla u nás v život. Masivní okrádání obyvatelstva, přerozdělování s korupčními úlitbami pro mocenskou kliku, oklešťování svobod, kriminalizování nepohodlných „protirežimních“ názorů, stále se zvyšující regulace našich životů, zákazy téměř na všechno, ohýbání zákonů, justiční mafie, vyvolávání permanentního strachu a životní nejistoty obyvatelstva, hnědé kaliko místních gubernátorů při pohledu na Brusel. Snad jen proletářský internacionalismus jsme zaměnili za multikulturalismus a heslo “Džet hubu a krok” za politickou korektnost.

A přesto stačí pár koblih či socialistických slibů a někteří ovčané vidí zase ty zářné zítřky, které jim někdo za cizí dřinu, pot a peníze přinese. Je jim úplně fuk, že jim je přináší mentálně podobně naladěná sborná jako v roce 1948 či dokonce její přímí představitelé, pohrobci nebo režimní fízlové.

My se nevracíme zpět do totality, my jsme ji jako společnost nikdy většinově neopustili. Většině spoluobčanů prostě vyhovuje tento socialismus s konzumní tváří, o kterém nám tvrdí, že je kapitalismem. Nicméně narovnat záda a opravdu riskovat svobodný život za svoje se myšlenkově komunisticky nemocná česká společnost nikdy nerozhodla. Důkazem je i Semelová a její současné bytí. To není jen na pozvracení, to je přímo na poblití.

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 227 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...