mafiebab
11.8.2020
Kategorie: Společnost

Jak se likviduji napady, nazory, připadně autoři

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKAV blogu o tym doktorovi, kery na sobě, děckovi a duchodcach z althauzu otestoval lek, kery tu je k dyspozici už padesat roku sem popsal, jaku technyku použivaju majitele kliču k likvidaci teho, co jim nevyhovuje.

Je to stara psychologicka metoda, kera se použivala už za bolševika (vzpomeňte na dyzidenty) a použiva se furt, bo funguje. V princypu se jedna o jednoduchu poslupnost v pořadi: nereagovat – zesměšnit – zastrašit – zlikvidovat – (připadně) dat medajlu.

Mnozi mi psali na fejsbuček a přesvědčovali, že vidim společnost přiliš mafijansky a že to tak neni a že mame demogracyju a blablabla.

Demogracyja, jak znamo, je nejhorši system vladnuti a navic mit demogracyju vubec neznamena nemit ekonomicko-socijalni mafijany, což asi znate třeba z Italije, nebo politycko-vyděračske mafijany, což asi znate z brusele, že.

Tak se podivejme, jake technyky použila mafija v připadě, kery sem zminil minule, u know-how a technyk duševni prace DG.

Možna se myslite, že po Velkem listopadu 89 ́ se rozvoju znalosti prvořadě věnovaĺ minyster školstvi, premijeři, prezidenti a tak. Tuž zapomeňte na to, ti měli uplně jine starosti. Popsal sem mafijanske principy, jake budu použite na tom synkovi, co otestoval lek. V připadě teho synka, co si myslel, že jeho objevy v duševni oblasti možu pomoct tomuto narodu dostat se o kus dal, už možeme přesně popsat, jak k temu dochazalo.

1. Nevhodne informace ignorovat, mazat, likvidovat, aby se nedostaly k široke veřejnosti. Knižek DG je naštěsti už moc, takže neni jednoduche je zakazat nebo spalit. Misto teho, abyste je našli v knihkupectvi na jednom mistě, fajně naaranžovane, jak to dnesky ty řetězce umi, najdete u každeho desateho knihkupca tu jeden, tu druhy kusek, zastrčeny kajsik vzadu. Na internetu su mnohe zminky cenzurovane nebo uplně mazane, Mafija nepotřebuje konkurenci.

2. Nepomože -li to, je třeba znevěrohodnit autora a postup, kery ohrožuje jejich plany. Tuž je třeba řict, že DG neni ani doktorem, ani profesorem. Nemože byt Přestože vzdělanim byl už v osumnacti rokach na urovni doktoratu přinejmenšim v deseti oborach bolševik ho neměl rad, tenkrat se temu řikalo špatny kadrovy profil. Jednemu z nejvzdělanějšich Čechu tak dneska oponuje mnoho idyjotu, keři tvrdi, že rychločteni, zvladani prokrastynace, beneopedyje tady byly už za Jana Žižky a že to rozhodně nesu jeho vynalezy.

3. Pokud nepomožu prvni dva body, je dobre zlikvidovat autora. Poprve dostal DG vyhružku smrti na počatku devadesatek, když tady přišly slavne amerycke společnosti a zjistili, že jejich slavne učeni, kere milostivě chtěli dodat zaostalym komunystyckym podlidem z Československa, se tady už davno vyučuje, vyspělejši než to jejich a navic za desetinu jejich ceny. Zapad přišel ryžovat milijardy do svoje nove kolonyje a v cestě jim stal soliter, kery se nechtěl dat kupit.

4. Pokud nepomože ani to a lidi si ten lek sami kupuju, zveličit v medyjach nebezpeči uživani takeho svinstva. Dneska už je tady armada nasledovniku ameryckych chytraku, keři si upravili puvodni knihy DG a vyučuju podle nich. V ruznych internetovych dyskuzich šiři nesmysly a tvrdi, že to oni tady byli už za Jana Žižky. .

5. Pokud se postup nezdaři a prokaže se, že dany lek opravdu pomaha 80% nemocnych, pak je třeba dat nalezci řešeni medajlu (pokud teda přežil předchozi 4 body) a rozšiřit zdokonalenu varyjantu jine korony, na keru jeho lek zabirat nebude. Tuž toto je posledni bod z blogu o lekařovi, kery otestoval cosik, co fungovalo. Nevime, jestli dostane medajlu. DG ju tež nedostal, a myslim, že ju nepotřebuje. Přes milion prodanych knižek prodanych přes veškere to hazani klacku pod nohy je ale medajlu už samo o sobě.

Tuž tolik o DG pro ty, keři maju jakesik iluze o spravedlnosti našeho fašistycko-mafijanskeho systemu a maju informace enem z režimnich zdroju.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 949 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
politicon.cz
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.