VIRROUSKA
16.10.2020
Kategorie: Společnost

Jak se dělají děsivé statistiky?

Sdílejte článek:

PROMETHEUS

K 13.10 (1 00 hod) byl počet úmrtí, která jsou přisuzována viru COVID19 oficiálně stanoven na 1051Vláda a “mediálně protěžovaní” odborníci začínají opět strašit veřejnost strašlivou pandemií a prý je nutno uzavřít celou zemi. Zavřít restaurace, zakázat stýkání se běžných lidí atd. Bohužel se nedozvídáme, jak a na co skutečně ony údajné oběti koronaviru zemřely. Byli ti zemřelí chronicky nemocní (zemřeli tedy ve skutečnosti na něco jiného), nebo ne? Nevíme!

Proto si musím pomoc oficiálními zprávami z oficiálního tisku.

  • První zemřelý na údajný koronavirus byl 95 letý pán a Blesk o jeho úmrtí píše následují:

Fyzický stav pacienta nebyl podle hygieniků dobrý, v letošním roce byl kvůli těžkému plicnímu onemocnění několikrát hospitalizován (myšleno před nákazou koronavirem – poznámka autora). „Předchozí onemocnění plic je velmi přitěžující okolnost. Plíce mají omezenou kapacitu a nedokážou koronaviru dál odolávat, chybí jim rezervy, které má zdravý člověk,“ sdělil mluvčí.

Po propuštění z LDN muž jeden den pobyl v domově pro seniory na pražském Chodově. Do karantény muselo 11 zaměstnankyň, které s ním přišly do styku. První týden izolace jim teď bude končit. Ostatní zaměstnanci podle magistrátu používají respirátory.

Muž byl do nemocnice přijat 18. března, umístěn byl na standardním lůžku na infekční klinice, intenzivní péči ani plicní ventilaci nepotřeboval. Trpěl řadou zdravotních problémů – jako chronické srdeční selhání, chronická ischemická choroba srdeční a měl kardiostimulátor. Důvodem úmrtí bylo celkové vyčerpání organismu, uvedl ošetřující lékař Infekční kliniky Nemocnice Na Bulovce.

Stručně řečeno, pán byl dlouhodobě velmi nemocný a na žádný koronavirus nezemřel. Pouze měl pozitivní velmi pochybný PCR test. V jeho požehnaném věku je to již zcela běžná situace a jeho skon nemá s koronavirem NIC společného.

  • Druhá obět byl 47 letý muž v terminálním stadium nádorového onemocnění. Opět z oficiálního tisku:

Druhou obětí koronaviru je muž, kterému selhávaly orgány kvůli nádorovému onemocnění. Nákaza koronavirem jeho smrt urychlila. V tiskové zprávě to uvedla nemocnice v Havířově na Karvinsku, kde muž zemřel. Hospitalizován tam byl od minulé středy. Do zdravotnického zařízení ho převezla záchranná služba.

“Pro jeho záchranu nemocnice udělala vše, ale pomoci mu už ani specializovaná intenzivní péče nedokázala. Pacient měl totiž rozsáhlé nádorové onemocnění s pokročilými metastázami do dalších orgánů. Nákaza koronavirem jeho smrt bohužel uspíšila,” uvedla mluvčí nemocnice Irma Kaňová.

Tohle je typická oběť koronaviru?! Vždyť ten pacient byl ve stádiu selhávání základních životních funkcí již před pozitivním testem na COVID 19!!!!

Někdy dokonce nemocnice vydá oficiální prohlášení, že nemocný zemřel z jiného důvodu, ale měl pozitivní PCR test (velmi pochybná testovací metoda!). Přesto je hned zařazen do statistiky úmrtí.

Jak se vytvářejí děsivé statistiky? Celosvětové pravidlo je, že každý pacient, který zemře a má současně pozitivní test, je považován za oběť koronaviru! Měl autonehodou? Upil se k smrti? Přejel ho parní válec? Utopil se ve vaně? Všechno jsou to jasné oběti řádícího koronaviru!

Ale abych nechodil kolem horké kaše! Zatím nebyl v ČR prokázán případ, kdy by byl primární příčinou úmrtí virus COVID19! Důvody celé té hysterie jsou jiné, něž zdravotní. Pokud vám někdo říká něco jiného, tak lže! Je jedno jestli je zrovna předseda vlády, nebo ministr zdravotnictví, nebo nějaký ambiciózní lékař…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 877 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...
politicon.cz
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.