dotaz DPH
22.2.2020
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Tomáš Klus se vydal do Řecka zachraňovat sirotky před neonacisty

Sdílejte článek:

EMA

On: Miláčik, si krásná, si milá, ja ťa velmi lúbim.
Ona: Chceš jebať, však?
On: Aj múdra si.

86501295_198747861184606_3866677697023311872_n viber image vířivka

Nový vedoucí úřadu nastoupí před úředníky a povídá:
“Ode dneška zavádím nový týdenní pracovní pořádek:
pondělí: oddych po víkendu
úterý: příprava na pracovní den
středa: pracovní den
čtvrtek: oddych po pracovním dni
pátek: příprava na víkend
sobota, neděle: víkendové volno.
Když domluví, přihlásí se jeden úředník a ptá se:”A v tu středu se s tím tady budeme jako jebat do kolika”?

86831278_2998696753516543_343056565693054976_n

kravské lejno

slevy

Tomáš Klus se vydal do Řecka zachraňovat sirotky před neonacisty
Představitel jehovistického psycho-popu Tomáš Klus ohromil i samotnou Gretu Thunbergovou, která vidí větry. V jednom nejmenovaném pořadu odhalil temné rejdy neonacistů, kteří prý jezdí lovit do Řecka chudáky čtyřicetileté syrské sirotky z Afghánistánu a dělají z nich jitrnice. “Četl jsem to v článku Petry Procházkové v Deníku N. Byl jsem z toho celý vyděšený,” pláče Klus na rameni reportérky tiskové agentury Fejk ňůs Anji Al-Shaabatové, se kterou těsně před tím podvedl svou milovanou manželku.
Na ostrov Lesbos vyrazil Klus jen nalehko. S kytarou, svazkem česneku, štafetovým kolíkem Milonů chvilek pro demokracii a dvěma lesbičkami, milenkami jeho milované manželky, se kterými ji podvádí. “Zpíváme, milujeme se a naše láska zlo poráží….a také do zlovolných srdcí neonacistů zatloukáme kolíky a jíme u toho česnek. Už jsme takhle zlikvidovali několik desítek neonacistů,” chlubí se Klus, který ve skutečnosti společně se svou lesbickou mord partou zlikvidoval nemalou část pracovníků řecké pošty na ostrově Lesbos.
“Jestli jsem si snad spletl neonacisty s pošťáky, historie mi odpustí. Dělal jsem to ve jménu lásky ke své manželce a těch malých čtyřicetiletých sirotečků,” uvedl Klus, který svou milovanou manželku, kněžku pavoučích baldachýnů a pampeliškových medvídků, podvedl na ostrově Lesbos s devíti nelesbickými pašeráky migrantů. “Jestli jsem snad podvedl mou životní lásku, drahou stužku, něžnou okvětní pannu, historie mi odpustí. Chtěl jsem jen šířit poselství pomlázky, pohlavní rovnodennosti a radostného skotačení,” vysvětluje Klus.
Český písničkář byl již zadržen řeckými úřady a čelí obvinění z vraždy 83 pošťáků. Jak nám sdělil jeho advokát, Klus bude patrně odsouzen k 69, 83 doživotním trestům. V Čechách nad ním však lidé nezlomili hůl. “Ta obvinění jsou útokem na liberální demokracii,” soudí Pavel Šafr, který je považován za jednoho z nejvlivnějších představitelů současné hysterické pseudonovinařiny.

vp_europa

86484584_172996220793610_74572095526273024_n

Vážený prezidente Macrone, vážený europoslanče Verhofstadte,
s vědomím plné odpovědnosti za naše rozhodnutí se na vás obracíme s následujícím prohlášením.
Náš v podstatě zdravý polistopadový demokratický proces, náprava chyb a nedostatků minulosti i celkové politické řízení společnosti se postupně vymykají nám neomarxistickým aktivistům z rukou. Příliš demokracie a svobody bohužel ovlivnilo mínění poslanců natolik, že si dovolili zvolit ombudsmanem Stanislava Křečka, kterého podporují živly nepřátelské ideologii multikulturalismu a politické korektnosti. Rozněcují vlnu nacionalismu a šovinismu a vyvolávají antiEUropskou a protigenderovou psychózu.
My novolevicoví aktivisté ze státem dotované neziskovky Centrum pro média, ekologii a demokracii a stejně tak dotovaného Deníku Referendum, jsme se dopustili řady chyb. Nedokázali jsme správně obhájit a realizovat neomarxistické ideje třídního boje proti většinové společnosti a nedokázali jsme z kapes daňových poplatníků vydolovat ještě víc peněz.
Nejsme proto už dále schopni úspěšně se hájit před hrozbami svobodných demokratických voleb, nejsme s to organizovat proti svobodně uvažujícím poslancům a občanům ČR ani ideologický, ani aktivistický odpor. Sama existence zdotovaného multikulti genderového EUrosocialismu v naší zemi je ohrožena.
Politické prostředky a prostředky novolevicové aktivistické moci v naší zemi jsou nyní už do značné míry ochromeny.
V této těžké situaci se obracíme na vás, EUropské následovníky předlistopadových komunistů, vedoucí představitele Evropského parlamentu a Francie, s prosbou o poskytnutí účinné podpory a pomoci všemi prostředky, které máte k dispozici. Jedině s vaší pomocí lze vytrhnout ČR z hrozícího nebezpečí konání dalších demokratických voleb, ve kterých si budou moci občané a poslanci volit dle svého vlastního přesvědčení.
Uvědomujeme si, že pro Evropský parlament a Francii by tento poslední krok k ochraně zdotovaného multikulti EUrosocialismu v ČR nebyl snadný. Proto budeme ze všech sil bojovat vlastními prostředky. V případě, že by však naše síly a možnosti byly vyčerpány nebo nepřinesly pozitivní výsledky, považujte toto naše prohlášení za naléhavou prosbu a žádost o vaši akci a všestrannou pomoc.
Vzhledem ke složitosti a nebezpečnosti vývoje situace v naší zemi vás prosíme o maximální utajení tohoto našeho prohlášení. Z tohoto důvodu je píšeme osobně přímo vám ve francouzštině a bruselštině.
Jakub „Škrla“ Patočka, Deník Referendum a Centrum pro média, ekologii a demokracii, t. č. v Kuřimi

86639105_2411805235799120_660233041439883264_n

87154791_2305076946461466_1169496264438448128_n

odchytová služba

Stanislav Křeček byl odvolán z funkce ombudsmana. Místo něj Výbor pro obecné blaho dosadil překvapivou personu
Stanislav Křeček byl ombudsmanem jen několik dní. Výbor pro obecné blaho, zřízený Miliony chvilek pro demokracii, jej odvolal a na jeho místo dosadil Barboru Škrlovou známou z Kuřimské kauzy. “Udělali jsme tím radost Anna Šabatové i Jakubu Patočkovi a v neposlední řadě jsme zabránili tomu, že Česká republika dopadne jako Polsko a Maďarsko,” chlubí se jen lehce obtloustlý Benjamin Roll, jehož kamarádství s Mikulášem Minářem není založeno na tělesné touze.
Poslanci se nezmohli na odpor, protože přímo při jednání Sněmovny napochodovali do sálu jednotky Miliony chvilek pro demokracii a vchod zajistil Jakub Patočka. “Odhlasovali jste fašouna a rasistu Křečka a tím jste přišli o imunitu, občanská práva a půjdete ke zdi,” hřímal produkční chvilkařů Robin Suchánek, který pana Křečka na sociálních sítích označil za fašouna a rasistu. Po kratším vyjednávání byli propuštěni poslanci ODS, TOP 09, STAN a KDU-ČSL, kteří volili slušně.
O těch zbývajících nemá tisková agentura Fejk ňůs žádné informace. Víme však, že do sálu později přiťapkala nová ombudsmanka Barbora Škrlová a začala ukazovat všem přítomným své pohlaví. Na vodítku ji přivedla její fejková maminka Klára Maurerová, fejková babička Anna Šabatová a nefejkový milenec Jakub Patočka. České republice tak začal oficiálně vládnout gang čtyř, který samozřejmě nemá vůbec nic společného s rudou Čínou 60. a 70. let 20. století.
Jako první se rozhodla Škrlová, Šabatová, Maurerová a Patočka sníst ztučnělého Benjamina Rolla. “Asi tak milion chvilek kvičel jako čuník, ale Jakub už si s ním poradil,” svěřil se nám Hamáček, kterému bylo nakonec po lehké krvavé kastraci umožněno hlídat Patočkův harém. Evropská komise již zaslala do Prahy zdravici s tím, že se těší na úzkou spolupráci. “I já se těším na úzkou spolupráci, hlavně s Jakubem Patočkou,” dodává náš reportér Jakub Unda.

chlapík

evoluce

Milion chvilek pro demokracii, jediná opravdová opozice, která ve skutečnosti není opozicí, ale dokáže svolat opravdu hodně lidí na jedno místo, přitvrzuje a hodlá organizovat více demonstrací. „Zaplnili jsme Letnou. Dvakrát. Je vidět, že máme sílu. Máme sílu něco změnit. Lidé za námi jdou. Jsme slyšet a to je dobře. My nemáme politické ambice, jenom upozorňujeme na to, co je špatně. Například Andrej Babiš, ten je celý špatně. Proto svoláváme demonstrace, abychom donutili lidi uvědomit si, co je všechno špatně. Aby se Babišové chytili za nos a odešli. Jak už jsem říkal, je nás hodně, máme šanci na změnu,“ říká Mikuláš Minář, lídr Milionu chvilek pro demokracii.

Po úspěchu se dvěma demonstracemi na Letné hodlá Milion chvilek přitvrdit a demonstrace svolávat mnohem častěji. Kdykoliv se spolku něco nebo někdo znelíbí, vyjde se do ulic. Jako v případě nedávné volby ombudsmana, kterou vyhrál Stanislav Křeček. Neškodný dědeček převezme zbytečný úřad, ve kterém by demokracii nedokázal ohrozit ani Hitler, nicméně Milion chvilek vycítil skrytou hrozbu a pohrozil demonstrací. Ta byla oznámena nejprve na 8. března. V ten den ale zrovna Milion chvilek pořádá demonstraci proti Jiřímu Ovčáčkovi a jeho twitterovému účtu, takže byla demonstrace proti Křečkovi přeložena na 15. březen. Ukázalo se ovšem, že Milion chvilek na to datum svolává demonstrace proti komunistům, takže se aktuálně přemýšlí, jak to udělat.

„My nemáme problém zvládnout klidně i tři demonstrace za den. Dopoledne zaplníme Václavák proti Křečkovi, po obědě zaplníme Staromák proti Babišovi a večer zaplníme třeba zase Letnou proti Zemanovi. My opravdu nemáme problém zaplňovat libovolné prostory. Lidé za námi jdou. Mají toho dost a naslouchají nám i celebritám. Demokracie se sama neudělá. Ta se musí vydemonstrovat, dokud s ní nebudeme spokojení,“ ubezpečil Mikuláš Minář, že spolek Milion chvilek pro demokracii drží otěže demokracie pevně v rukou. „My se nevzdáme. My budeme bojovat. Klidně budeme svolávat demonstrace na každý den, dokud nebude po našem,“ doplnil Minář.

Jak přibývá důvodů k demonstracím, Milion chvilek pro demokracii začíná mít problém nacházet vhodná data. Protestů začíná být tolik, že se vzájemně překrývají, nicméně jak prohlásil Mikuláš Minář, demokracie se sama neudělá, což lidé vědí a jistě rádi přijdou na několik demonstrací každý den.

žena

čeští politici

Jakub Patočka opět zabodoval. Za svůj poslední majstrštyk možná získá Nobelovku
Aktivista Jakub Patočka byl za svůj odhodlaný postoj v boji proti demokracii nominován na Nobelovu cenu míru. Podle Švédské královské akademie svým bráněním ombudsmanovi Křečkovi v příchodu do jeho kanceláře hájil demokracii, ovzduší bez kouře z táboráků, ovoce bez umělých slupek a genderově vyvážené kalhotky.
Patočka svůj statečný čin předem oznámil s tím, že jde z jeho strany o občanskou neposlušnost. “Obdivuji, že když před lety dostal dotaci na svou neziskovku ve výši asi 600 000 Kč od ministerstva vnitra, které v tu chvíli vedl jeho stranický kolega Chovanec, byl občansky poslušný a peníze si vzal,” obdivuje Patočku náš reportér Jakub Unda.
Před úřad dorazil se svou přítelkyní Klárou Maurerovou a jejich adoptivním synem Barbarem Škrlou, se kterým hodlá brzy založit nevlastní rodinu. Poto, co se pokusil Patočka nového ombudsmana 3x zasáhnout jadernou hlavicí, 8x polít kyselinou a 13,5 x prohodit červí dírou, byl protiprávně zatčen.
“Hodlám se obrátit na bývalou ombudsmanku Šabatovou,” hrozil Patočka, který svou neziskovku mj. provozuje s dcerou Šabatové Sašou Uhlovou a jako strašáka do zelí zde zaměstnává také jejího manžela a senátorského kandidáta Pirátů Tomáše Tožičku, který považuje kapitalismus a pravicovou politiku za zločiny proti lidskosti.

dotaz DPH

dobrý voják švejk

A pár tweetů od Dojnice:

  • Dobře se Andrej v tom Bruselu bije za naše zájmy. Ne všechny rozhledny a cyklostezky už byly postaveny!
  • Zemědělci budou žádat kompenzace za škody způsobené hraboši. Jako správný děvkař nevynechá jedinou příležitost svést ženu, tak správný zemědělec nevynechá jedinou příležitost žádat za něco kompenzace.
  • “Když prohraju volby, odejdu z politiky.” Příznivce to mobilizuje, protože ON nás prostě nesmí opustit! Odpůrce to mobilizuje, protože se HO konečně můžeme zbavit! A on přitom zase jenom kecá…
  • Včelař si mi dnes řekl na trhu za sklenici medu 200 Kč. To je prachů, jak kdyby to snášel sám!
  • Kremlíkův fejsbůk je vydatný studijní materiál o hlubinách duše člověka, který se nějakou shodou bizarních okolností stal ministrem.
  • Nemocenské pojištění skončilo minus 3 mld. Kč. Nejvyšší čas těm šmejdům živnostenskejm nasazovat jen třetinu sádry!

bzuk a ťuk

86840863_1678014509005732_8498253094818152448_n

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 572,00 Kč
Vybráno 35.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 981 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 3,93 out of 5)
Loading...
politicon.cz
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.