28.9.2013
Kategorie: Humor

Jak se baví internet – recepty

Sdílejte článek:

Vánoční recept pro sociálně slabší 

” Vezměte dva kilogramy mouky, balíček mandlí, dva balíčky ořechů, dva balíčky rozinek, několik vanilkových cukrů, tři másla, dva citróny, sklenici marmelády, malou lahvičku rumu, deset vajíček, tabulku čokolády i krabici mléka a vše strčte nenápadně do tašky. Ale pozor ! Do běhu se nedávejte, pokud nebudete za rohem ulice ! “

 

 

 

Návod na vánoční cukroví

 

Pusť troubu. 

Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbónů. 

Připrav mísu a suroviny.

Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr. 

Vyndej z mouky puzzle.

Odežeň děti a umyj z nich mouku.

Vezmi vejce.

Podej manželovi pivo.

Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce. Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon.

Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu.

Vezmi jinou mísu. Zadělej nové těsto.

Najdi rum. Odejmi rum manželovi.

Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta.

Plech vytři tukem.

Podej manželovi tlačenku.

Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky.

Podej manželovi noviny.

Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky těsta. Zavolej veterináři.

Vezmi prášek.

Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti a kočku.

Vypni troubu, jdi do cukrárny a přines cukroví.

 

 

Ruský nok (Rusnok)

 

Bod č.1

Manželka vystojí frontu na vodu a donese jí domů.

Manžel mezitím hlídkuje u okna, jestli už jde plyn. Pokud se tyto dvě základní věci podaří úspěšně sladit, přistupujeme k bodu č.2.

 

Bod č.2

Otec ukazuje rodině obrázek mouky, maminka jim k tomu vypráví o vajíčku, děti mezitím míchají na plotně vodu. Pokud je vše dobře promícháno, můžeme přejít k bodu č.3.

 

Bod č.3

Pokud je voda dobře povařená, osolí se. Sůl dávkuje otec, matka zapisuje položku do kolonky výdajů v knize: Naše spotřeba, ó díky, Velký vůdče, žijeme si jak prasata v žitě. Můžeme přejít k bodu č.4.

 

Bod č.4

Otec opatrně rozdělí již uvaření Rusnoky na misky všem členům domácnosti. Po jídle přistupujeme k bodům č.5-12.

 

Body č.5-12

Velké děkování za jídlo, přísady do něj a plyn do vařiče. Děkuji se Velkému Vůdci, jeho otci a jeho otci, Velkému Kručanovi a Velkému Fouku. Děkování Velkému Vůdci musí vždy nejméně 18x převyšovat děkování ostatním.

 

Dobrou chuť a příště zkusíme třebas Louskané šváby po údernicku.

 

 

 Levné jídlo

 

Nadešla doba zvýšené životní úrovně, doba správné relace cen, doba boje proti obezitě, a proto si Vám dovoluji zaslat tento levný a jednoduchý recept na výživné a rychlé jídlo. Suroviny: Cibule, ocet a horká voda. Pracovní postup : Rozkrájejte za 50 haléřů cibule, přimíchejte za 10 haléřů octa a přidejte 1 litr horké vody. Všechno vlijte do lavoru a sedněte si do toho holou prdelí. Získáte dvě teplé šunky, 2 vejce na tvrdo, utopence s cibulí a kdo má rád hořčici, může si do toho i … Doufám, že tato malá morbidnost neurazila jemnocit nikoho z vás. Přeji hezký den plný lepších receptů jako je tento. 

 

 

Treska po chlapsku

 

Snadný recept na tresku, který zvládne i muž!

Potřebujeme:tresku,olivový olej,papriku,česnek,cibuli,sůl,pivo a ženu.

Způsob přípravy:postavíme ženu s ingrediencemi do kuchyně a zavřeme za ní dveře.

Otevřeme si pivo a za dvě hodiny je jídlo hotové.

 Je to chuťovka a nedá skoro žádnou práci!

 

 

 

Universální recept

 

„Vezmeme dvacet deka sádla, tři citróny, dva litry mléka, kus hovězího, česnek, ananas a sýr. Vše vložíme do hrnce a přidáme dva plátky salámu. Možno ochutit solí, pepřem nebo sojovou omáčkou. Pak vaříme deset minut při teplotě 50 stupňů Celsia. A nakonec obsah za stálého míchání vyléváme do hajzlu!”

 

 

KROCAN NA WHISKY (Vánoční Recept)

 

Koupíme pětikilového krocana (pro šest osob) a láhev whisky. K tomu sůl, pepř, olivový olej a proužky špeku. Krocana poklademe špekem,zavážeme, osolíme, opepříme a potřeme olivovým olejem. Předehřejeme troubu na 200 °C. Nalejeme si sklenku whisky a připijeme na úspěch díla. Poté uložíme krocana na pekáč a vložíme do trouby. Nalejeme si dva bleskové panáky whisky a připijeme opět na úspěch díla.

Po dvaceti minutách nastavíme termostat na 250 °C, ať trouba pořádně bručí. Dame si další tři whisky. Po půl hodině ptáka otočíme a nadále bedlivě hlídáme. Občas se chopíme flašky ffiskie nalejem si do řepy.

Po další bůlhodince se uopatrně vydáme k lince a krocanou rodočíme. Přidom dáuáme bacha, abyzme se neupálili uo ty pojebaný dvéře vod trouby. Si dalších pěét nebo zedm fixki vevnitř sklenice si a pak a tak. Kurvacana pečem další dři hodinkýý (ale je to vcelku fuk) a každých deset minud dem čúlat.

Je-li to aáspoň drožku možný, dolezem ke sforákua úytáhnem troubu z grozana. Dofřejem si ježdě jedoóo loka a znoúua se pokuzíme tu mrchu dostad uen. Zúédnem tóo prokladýo ffóógla z éé zeměéa prrrrrrrrdnemho na boddnos. Dáúuúáme uéélkýho majzla na uklouznutí na zamaštťěnýým liinoúlluélu.

Tošku se plospíme.

Príští den sníme krocana studenýho s majonézou a s aspirínem.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 348 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.