28.9.2013
Kategorie: Humor

Jak se baví internet – recepty

Sdílejte článek:

Vánoční recept pro sociálně slabší 

” Vezměte dva kilogramy mouky, balíček mandlí, dva balíčky ořechů, dva balíčky rozinek, několik vanilkových cukrů, tři másla, dva citróny, sklenici marmelády, malou lahvičku rumu, deset vajíček, tabulku čokolády i krabici mléka a vše strčte nenápadně do tašky. Ale pozor ! Do běhu se nedávejte, pokud nebudete za rohem ulice ! “

 

 

 

Návod na vánoční cukroví

 

Pusť troubu. 

Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbónů. 

Připrav mísu a suroviny.

Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr. 

Vyndej z mouky puzzle.

Odežeň děti a umyj z nich mouku.

Vezmi vejce.

Podej manželovi pivo.

Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce. Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon.

Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu.

Vezmi jinou mísu. Zadělej nové těsto.

Najdi rum. Odejmi rum manželovi.

Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta.

Plech vytři tukem.

Podej manželovi tlačenku.

Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky.

Podej manželovi noviny.

Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky těsta. Zavolej veterináři.

Vezmi prášek.

Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti a kočku.

Vypni troubu, jdi do cukrárny a přines cukroví.

 

 

Ruský nok (Rusnok)

 

Bod č.1

Manželka vystojí frontu na vodu a donese jí domů.

Manžel mezitím hlídkuje u okna, jestli už jde plyn. Pokud se tyto dvě základní věci podaří úspěšně sladit, přistupujeme k bodu č.2.

 

Bod č.2

Otec ukazuje rodině obrázek mouky, maminka jim k tomu vypráví o vajíčku, děti mezitím míchají na plotně vodu. Pokud je vše dobře promícháno, můžeme přejít k bodu č.3.

 

Bod č.3

Pokud je voda dobře povařená, osolí se. Sůl dávkuje otec, matka zapisuje položku do kolonky výdajů v knize: Naše spotřeba, ó díky, Velký vůdče, žijeme si jak prasata v žitě. Můžeme přejít k bodu č.4.

 

Bod č.4

Otec opatrně rozdělí již uvaření Rusnoky na misky všem členům domácnosti. Po jídle přistupujeme k bodům č.5-12.

 

Body č.5-12

Velké děkování za jídlo, přísady do něj a plyn do vařiče. Děkuji se Velkému Vůdci, jeho otci a jeho otci, Velkému Kručanovi a Velkému Fouku. Děkování Velkému Vůdci musí vždy nejméně 18x převyšovat děkování ostatním.

 

Dobrou chuť a příště zkusíme třebas Louskané šváby po údernicku.

 

 

 Levné jídlo

 

Nadešla doba zvýšené životní úrovně, doba správné relace cen, doba boje proti obezitě, a proto si Vám dovoluji zaslat tento levný a jednoduchý recept na výživné a rychlé jídlo. Suroviny: Cibule, ocet a horká voda. Pracovní postup : Rozkrájejte za 50 haléřů cibule, přimíchejte za 10 haléřů octa a přidejte 1 litr horké vody. Všechno vlijte do lavoru a sedněte si do toho holou prdelí. Získáte dvě teplé šunky, 2 vejce na tvrdo, utopence s cibulí a kdo má rád hořčici, může si do toho i … Doufám, že tato malá morbidnost neurazila jemnocit nikoho z vás. Přeji hezký den plný lepších receptů jako je tento. 

 

 

Treska po chlapsku

 

Snadný recept na tresku, který zvládne i muž!

Potřebujeme:tresku,olivový olej,papriku,česnek,cibuli,sůl,pivo a ženu.

Způsob přípravy:postavíme ženu s ingrediencemi do kuchyně a zavřeme za ní dveře.

Otevřeme si pivo a za dvě hodiny je jídlo hotové.

 Je to chuťovka a nedá skoro žádnou práci!

 

 

 

Universální recept

 

„Vezmeme dvacet deka sádla, tři citróny, dva litry mléka, kus hovězího, česnek, ananas a sýr. Vše vložíme do hrnce a přidáme dva plátky salámu. Možno ochutit solí, pepřem nebo sojovou omáčkou. Pak vaříme deset minut při teplotě 50 stupňů Celsia. A nakonec obsah za stálého míchání vyléváme do hajzlu!”

 

 

KROCAN NA WHISKY (Vánoční Recept)

 

Koupíme pětikilového krocana (pro šest osob) a láhev whisky. K tomu sůl, pepř, olivový olej a proužky špeku. Krocana poklademe špekem,zavážeme, osolíme, opepříme a potřeme olivovým olejem. Předehřejeme troubu na 200 °C. Nalejeme si sklenku whisky a připijeme na úspěch díla. Poté uložíme krocana na pekáč a vložíme do trouby. Nalejeme si dva bleskové panáky whisky a připijeme opět na úspěch díla.

Po dvaceti minutách nastavíme termostat na 250 °C, ať trouba pořádně bručí. Dame si další tři whisky. Po půl hodině ptáka otočíme a nadále bedlivě hlídáme. Občas se chopíme flašky ffiskie nalejem si do řepy.

Po další bůlhodince se uopatrně vydáme k lince a krocanou rodočíme. Přidom dáuáme bacha, abyzme se neupálili uo ty pojebaný dvéře vod trouby. Si dalších pěét nebo zedm fixki vevnitř sklenice si a pak a tak. Kurvacana pečem další dři hodinkýý (ale je to vcelku fuk) a každých deset minud dem čúlat.

Je-li to aáspoň drožku možný, dolezem ke sforákua úytáhnem troubu z grozana. Dofřejem si ježdě jedoóo loka a znoúua se pokuzíme tu mrchu dostad uen. Zúédnem tóo prokladýo ffóógla z éé zeměéa prrrrrrrrdnemho na boddnos. Dáúuúáme uéélkýho majzla na uklouznutí na zamaštťěnýým liinoúlluélu.

Tošku se plospíme.

Príští den sníme krocana studenýho s majonézou a s aspirínem.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 10 945,00 Kč
Vybráno 31.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 52 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.