11babo
20.5.2017
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Nová ústava

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EMA

Pepíček křičí: „Mami, rychle! Táta stojí v okně a chce skočit dolů! „To je blbec, vždyť jsem mu řekla, že jsem mu nasadila parohy, ne křídla!“

Není pravda, že prezident republiky Miloš Zeman jedná v rozporu s ústavou. Póvl, který to tvrdí, si zřejmě nevšiml, že už dávno platí ústava jiná. Vybíráme z ní nejdůležitější pasáže:

 • Preambule
  My, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Martin Nejedlý a Vratislav Mynář, věrni všem dobrým tradicím starých obchodních svazků a politických nepřátelství, odhodláni budovat, chránit a rozvíjet svůj byznys a jeho politické krytí v duchu hodnot vlastní nedotknutelnosti, arogance a pohrdání zákony jako soukromou věc, do které nikomu nic není, jako nástroj k prosazování vlastních zájmů, odhodláni společně střežit a rozvíjet svoje bohatství a moc, odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy korupce, demagogie a manipulace médií, prostřednictvím sebe samých přijímáme tuto Ústavu České republiky
 • Hlava první
  Základní ustanovení
  Článek 1
  (1) Česká republika je podle aktuálních obchodních zájmů autorů Ústavy členskou zemí EU s nárokem na dotace, ruskou gubernií nebo čínskou provincií. Vyžaduje-li to byznys Petra Kellnera, může být i ruskou gubernií a čínskou provincií současně.
  Článek 2
  (1) Lid je zdrojem veškeré státní moci. Pojmem lid se rozumí každý, kdo na kampaň Miloše Zemana přispěl částkou alespoň 100 000 Kč.
  (…)
  Článek 10a
  (1) Mezinárodní smlouvou mohou být některé pravomoci orgánů České republiky přeneseny na mezinárodní organizaci nebo instituci.
  (2) Je-li touto organizací Evropská unie, činí tak Česká republika jen naoko, aby formálně vyhověla podmínkám pro čerpání evropských dotací holdingem Agrofert (včetně těch jeho dceřiných firem, které do něj zrovna chvíli nepatří).
  (…)
  Článek 13
  Hlavním městem České republiky jsou Osvětimany.
  Článek 14
  (1) Státními symboly České republiky jsou velký a malý státní znak, státní barvy a státní vlajka Čínské lidové republiky.
  (2) Státní symboly a jejich používání upraví zákon. V případě příletu vysokého představitele spřátelené země tato pravomoc přechází na Jaroslava Tvrdíka.
  (…)
 • Hlava druhá
  Moc zákonodárná
  Článek 15
  (1) Zákonodárná moc v České republice náleží parlamentu.
  (2) Parlament je tvořen dvěma komorami, a to Právní divizí společnosti Agrofert a Sekretariátem prezidenta republiky.
  (…)
  Článek 18
  (3) Právo volit hnutí ANO má každý občan České republiky, který dosáhl věku 18 let.
  (…)
  Článek 43
  (1) Parlament rozhoduje o vyhlášení válečného stavu, překročí-li počet uprchlíků žádajících o azyl v České republice číslo deset.
  (…)
  Hlava třetí
  Moc výkonná
  Prezident republiky
  Článek 54
  (1) Prezident republiky je hlavou státu. Krkem státu je Vladimir Putin.
  (…)
  Článek 59
  (2) Slib prezidenta republiky zní: „Slibuji na svou čest, že svůj úřad budu zastávat v zájmu všech občanů s výjimkou novinářů, rektorů, abstinentů, vegetariánů a těch, kdo vstávají před sedmou ráno.“
  (…)
  Článek 65
  (1) Prezidenta republiky nelze po dobu výkonu jeho funkce zadržet. S výjimkou situace, kdy hrozí pád mezi korunovační klenoty.
  (…)
  Vláda
  Článek 67
  (1) Vláda je vrcholným orgánem výkonné moci.
  (2) Vláda se skládá z Andreje Babiše, neschopných debilů, krávy, která nic nedělá, jenom chlastá, blbečka, kokota a největší svině, jakou Andrej Babiš poznal.
  (…)
  Článek 70
  Člen vlády nesmí vykonávat činnosti, jejichž povaha odporuje výkonu jeho funkce majitele společnosti Agrofert.
  (…)
  Článek 74
  Prezident republiky odvolá člena vlády, jestliže to navrhne předseda vlády v dopise psaném za úplňku na papíře vyrobeném z buničiny stromů k tomuto účelu zvlášť pěstovaných. V dopise je předseda vlády povinen doložit plnění všech smluv, které v posledních patnácti letech podepsal, mimo jiné koaliční smlouvy, všech nájemních a pracovních smluv, smluv o půjčkách a manželské smlouvy.
  (…)
  Článek 80
  (1) Státní zastupitelství zastupuje žalobu v trestním řízení. Je-li ze spáchání trestného činu podezřelý Andrej Babiš, má státní zastupitelství povinnost konat obzvlášť důkladně. A dlouho. Až do voleb.
  (…)
  Hlava osmá
  Přechodná a závěrečná ustanovení
  Článek 113
 • Tato Ústava nabývá účinnosti přečtením na redakční poradě MF Dnes.
  Zeman v. r.
  Babiš v. r.
  Nejedlý v. r.
  Mynář v. r.

addidas blbovresky2_jpg_500x500_q95 předseda socani

“Copak dělá tvůj nejstarší syn?” vyptává se starý Roubíček starého Kohna.
“Z toho je známý spisovatel,” rozplývá se Kohn, “už napsal několik knih, jezdí po celém světě, aby mohl získat další inspiraci, pořádá besedy, přednášky, zkrátka, mimořádně úspěšný člověk.”
“A co ten prostřední?” ptá se dál Roubíček.
“Richard je sochař. Už měl několik výstav,” pravil Kohn a tvářil se nesmírně pyšně, “kritika o něm píše báječně, mám z něj úžasnou radost.”
“No a co nejmladší, Izák?” zeptal se Roubíček.
Kohn se zachmuřil, mávnul rukou a pravil:
“Ani se neptej, ten se moc nevyved. Každý den od rána do večera stojí v tržnici.” Na chvíli se odmlčel a pak dodal: “Ale řeknu ti, nebýt jeho, tak všichni umřeme hlady.”

tour de france

Švédsko 2035

rasista

přínos islámu

nasrala

holky

Proč jsem přišel pozdě
„Taťko, proč jsi přišel dneska tak pozdě?“ Vyčinil mi Čeněk s vyčítavým pohledem v šatně ve školce, kam jsem dorazil s poměrně velkým zpožděním oproti normálu. Ve třídě byl už jenom on a jeden další kluk. Ostatně ten kluk tam je pokaždé. Mám teorii, že je majetkem školky. Myslím, že jsem i zahlédl inventární číslo na jeho noze. Chlapec je položka N356 a po konci otevírací doby jde zpět do kumbálu mezi smetáky.
Nicméně erární chlapec, kterého vyfasuje rodič, jehož dítě bylo během procházky ve školce ztraceno, nijak nezmírnil fakt, že jsem přijel pro syna pozdě.
„Tak proč jsi přijel pozdě?“ Opakoval zklamaný syn svůj dotaz.
Mno, kde začít. Z domu jsem vycházel v celou, jako obvykle. Ve školce jsem za běžného provozu za deset minut. Když jsem nastoupil na parkovišti do auta, provedl jsem kontrolu kapes, jestli mám všechno. Po školce jsme s Čeňkem měli jet rovnou na výlet, takže jsme se doma už nestavovali. Bylo důležité, abych měl všechno. Svačinu, pití, peněženku a hlavně cigarety. Ty jsou důležité.
V krabičce jsem měl čtyři. Mno, to by teoreticky mohlo stačit. Nicméně jsem neměl zapalovač. Nula zapalovačů nestačí. Nechal jsem ho doma na balkoně.
Mohl jsem se pro něj vrátit a nebo zajít přes ulici do trafiky koupit si nový a k tomu ještě přihodit jednu celou krabičku cigaret pro případ, že by byl syn na výletě Satan (což je poměrně pravděpodobné) a já bych musel kouřit více, než je zdrávo (ono takové přiměřené kouření je totiž zdravé.), abych se uklidnil.
Šel jsem tedy do trafiky. Koupil si cigarety a spokojeně odešel zpět do auta. Když jsem zasednul za volant, napadlo mě, že je super, že jsem si koupil cigára, ale pořád nemám ten zapalovač. Vyndal jsem tedy všechny věci z kapes na sedadlo, abych se přesvědčil, že opravdu zapalovač nemám. Neměl jsem.
Do trafiky se mi už nechtělo, tak jsem šel pro zapalovač domů. Vyjel jsem výtahem do jedenáctého patra a tam jsem zjistil, že nemám klíče od bytu. Nechal jsem je v autě, když jsem si vyndával věci z kapes a dával je na sedadlo. V ten moment jsem byl už trochu nevrlý.
Sjel jsem výtahem dolů před dům a v autě si vzal klíčky. Čas pořád běžel. Normální člověk by se na to už vykašlal a jel. Já ale nejsem normální. Tady šlo o princip. Přeci mě nepřechytračí obyčejný zapalovač?
Opět jsem vyjel výtahem nahorů. Odemknul a šel na balkon. Zapalovač tam nebyl. To už jsem vzteky ryl nehty do omítky. Zuřivě jsem prohledával celý byt, ale zapalovač nikde. Napadlo mě, že bych mohl od sporáku založit menší příruční požár, který bych si vzal s sebou do školky, abych tím suploval zapalovač, ale i mně přišlo, že to je blbost.
Nevím proč, ale z nedostatku lepších nápadů jsem si sáhl do kapsy u mikiny. Když totiž chcete doma založit požár, radši si sáhněte do mikiny. Tím toho ztratíte daleko méně. V kapse u mikiny byl ten zapalovač. Zanadával jsem si. Byl jsem zpocený jako malý růžový nadýchaný vepřík. Napil jsem se, skočil si na záchod a svou přítomnost v bytě jsem alespoň využil tak, že jsem si oblékl kraťasy a vzal tričko s krátkým rukávem, jelikož venku bylo nezvyklé vedro.
S pocitem vítězství jsem se vrátil do auta a konečně se mohlo jet. Ještě pro sichr jsem si sáhnul do kapsy u mikiny, abych se přesvědčil, že mám ten stupidní zapalovač. Nejenom, že jsem neměl ten stupidní zapalovač. Já jsem neměl ani tu mikinu, natož kapsu u mikiny. Lišácky jsem si mikinu sundal a nechal doma. V ten moment jsem se opravdu snažil vyrvat volant z palubní desky, abych si dokázal, že mám na víc. Neurval. Viděl jsem rudě. Jenom zapalovač a zbytek rudě.
Šel jsem zpátky domů. Výtahem jsem vyjel nahoru, abych zjistil, že klíče jsem si opět nechal v autě na sedačce. Být v ten moment vedle mě nějaký lichokopytník typu tapír, tak bych ho vzteky rozšlápl.
Nasupeně jsem sjel opět dolů, zaběhl si do trafiky a zapalovač koupil. Teprve potom jsem jel pro dítě.
„Taťko, tak proč jsi přijel pozdě?“ Pořád vyzvídal Čeněk. No a teď jsem stál před důležitou otázkou. Jak vysvětlit svému čtyřletému synovi, že taťka přijel pozdě, protože je to kretén?

Soros-Merkel-1024x576

pěknej pár

Macron et Merkel

emmanuel_macron_3

firmam_se_za_babise_dari

A pár tweetů od Dojnice:

 • Že je prezident přítomen v úřadě se pozná podle toho, že nad Hradem vlaje prezidentská standarta nebo trenky.
 • Tipuju, že Kajínek bude mít na svobodě fofr: mraky rozhovorů pro TV, spousta nabídek k sňatku a nejmíň 2 nabídky kandidovat do parlamentu.
 • Komárek už nebude kandidovat a připravuje vlastní noviny. No, divím se, že nepíše cestopis… Cesta zažívacím traktem AB tam a zase zpátky.
 • Náš prvňák přišel ze školy se slovem “šukat”. Přemýšlím, jak reagovat… nechci mu říkat, že jednou bude rád, když to nebude muset dělat.
 • Musím říct, že Schillerová je zdatná žačka, její kňú bylo taky hodně slušný.
 • Alena Schillerová je autorkou akcí finanční správy nazvaných Kombajn a Cep. Akce Kulak bude následovat.
 • Tak Pelta musel kvůli dotacím uspokojovat hned dvě milenky naráz. Ten teda fakt zasvětil život fotbalu!

jednání

18425258_10210089819381839_7382468405385733964_n

18402983_10210089818661821_6922150451300734650_n

30889_1386101346959_3369700_n

18423837_735635906619243_4935421518851801705_n

18446544_1666089523418611_2232186939338305677_n

Babish

EU Babiš

rybáři

nohy

kriminál

doprava

demonstrant

ct24reknemevamcosimustemyslet

babišovina

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.