letogirl
30.6.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Jak rychle načerpat novou energii? Zkuste erotickou masáž!

Sdílejte článek:

Alespoň jednou za čas potřebuje každý z nás vypnout, vyčistit si hlavu a odpočinout si. Rychlý a efektivní způsob je erotická masáž.

Plný den povinností

Ráno vstávat brzy, abychom za celý den stihli všechny povinnosti, pracovní schůzky, věci, které potřebujeme zařídit a ještě najít čas věnovat se přátelům. Do postele se pak dostaneme pozdě v noci, unavení, a než si stihneme odpočinout, opět zvoní budík. Stálý stres a napětí, které už nás provází každý den, nám pak brání v pořádném odpočinku, jsme vyčerpaní a bez energie. Erotické masáže dokážou zbavit napětí z náročné práce, pomohou odpočinout tělu i mysli a zlepší vám náladu, a to během jedné hodiny. Na výběr je více variant masáží, záleží tak na vaší aktuální náladě, kterou si zvolíte. Maséra se při každé z nich bude věnovat celému vašemu tělu, nevynechá jediný kousek a to včetně intimních partií. Erotická masáž je totiž zakončena vaším vyvrcholením, tedy jen pokud budete chtít. A tak si kromě masáže unavených svalů můžete užít i masáž penisu a nechat se unášet doteky zkušené masérky, která na sobě má jen sexy prádlo nebo také vůbec nic.

Nebojte se zeptat

Domluvit se lze na všem, není důvod k obavám. Pokud víte, že v některých partiích jsou vám doteky nepříjemné, jednoduše to masérce řekněte a ona se jim při masáži vyhne. Můžete se na cokoli zeptat a nechat si vysvětlit, důležité je cítit se příjemně a odhodit stud i obavy, abyste si masáž dokonale užili. I s výběrem vhodné varianty vám může masérka pomoci. Oblíbená je nuru masáž s použitím velmi kluzkého oleje, při které masérka klouže svým tělem po tom vašem, pro opravdový relax je ideální jemná a pomalá tantrická masáž. S masérkou si nejdříve dopřejte společnou sprchu, abyste se připravili na masáž a pak už je jen na vás, zda zavřete oči nebo se budete na masérku dívat.

Erotická masáž je zážitek. Na který budete vzpomínat a je vhodná nejen pro muže, ale i ženy. Rychle vás zbaví stresu a dobije potřebnou energii.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 734 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...