COVIDVIRSEMAFOR
15.10.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Jak rozvrátit fungující zdravotnictví a vlastně i celou fungující (jakž takž) zemi

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Vezmete nějaký exoticky znějící název nějaké existující skupiny virů.

Vyberete si jeden z nich a prohlásíte, že zmutoval a šíří se mezi lidmi.

Klíčové: Rozšíříte po internetu zaručené zprávy, že tento virus zabíjí desetitisíce možná i statisíce lidí v Číně (nebo v jiné poměrně uzavřené zemi, u které všichni předpokládají cenzuru pravdivých informací – takže příště klidně kterákoli země EU).

Jako jediné kritérium pro rozhodování o „nákaze člověka“ vámi vybraným, marketovaným virem stanovíte jeden jediný, svojí podstatou nepřesný test.

Pro zajištění co největšího počtu pozitivně testovaných stanovíte jako klíčový dostatečně krátký úsek RNA viru, aby bylo zajištěno, že test bude vykazovat pozitivní výsledky na kdeco. (Ale všechny pozitivní výsledky označíte jako pozitivní na vámi vybraný virus.)

Pokud váš test identifikuje jako pozitivní občas cokoli, včetně šťávy z ovoce, a pokud váš test dává výsledky zcela nahodile (například stejný člověk má ve dnech po sobě různě se měnící zcela různé výsledky), pak je to test přímo ideální.

Pozn.: https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2762688?appId=scweb musíte jít do Supplements sekce, kde jsou výsledky testů – pozn.: Z 18 pacientů s covid jich pozitivní výsledky měla většina jen několik prvních dní, pak již jen při velikém počtu cyklů replikace (přes 35, přitom 30 až 35 max se považuje všeobecně za naprostý limit spolehlivosti testů PCR – viz ¨např https://tinyurl.com/yymmcdf Nad 35 cyklů už testy ztrácí spolehlivost velice rychle a jako pozitivní označují kdeco. V současnosti se v USA používá 37 až 40 cyklů, jak uvádí zmíněný článek v NY Times, což hodně vypovídá o kvalitě dnešního testování pomoci testů PCR na covid.)

Pokud je test tím nepřesnější, čím více cykly vzorky prochází, stanovte počet cyklů co největší. Ale přeci jen by počet cyklů neměl být nastaven tak vysoko, aby bylo pozitivních sto procent, protože to už by bylo malinko podezřelé i těm nejskalnějším důvěřivcům.

(Viz odkaz výše)

Jakákoli zpochybnění vámi vybraného testu označte za nevědecké konspirační teorie rozšiřované Ruskem, Čínou a pravicovými extrémisty a sexisty.

Každého, kdo s vaším názorem a vašimi opatřeními a buzeracemi souhlasí, označte za vynikajícího odborníka.

Každého, kdo s vaším názorem a s vašimi buzeracemi nesouhlasí, označte za ruského agenta, primitivního magora a konspiračního teoretika.

Z odborníků si vybírejte výhradně ty, kteří mají stejný názor, jako vy. Ať už z jakéhokoli důvodu.

Pokud někteří odborníci kritizují nebo zpochybňují vaše názory a vaše opatření, prostě je označte za nedostatečně kvalifikované. Co na tom že o medicíně ví tisíckrát více než vy s celým vaším týmem dohromady.

Z kritiků vašeho postupu hovořte výhradně o těch lékařích kritizujících vaše metody a postupy, kteří se zabývají primárně jinými obory medicíny a zdůrazněte jejich nedostatečnou odbornost pro danou oblast. Pokud máte jakoukoli moc nad odborníky a lékaři kritizujícími váš postup, přikažte jim, ať drží hubu, „protože situace je kritická a vyžaduje jednotu strany a lidu“.

Pokud vaše metody zpochybní lékař přímo z oboru, pak jej ignorujte. A hovořte výhradně o kriticích-lékařích z jiných oborů a o svých názorových soukmenovcích. A vždy zdůrazněte, že se šíří různé hoaxy a konspirační teorie a Rusko a Čína a hackeři a novičok a morče…

Pokud se někdo přihlásí na test a poskytne vám osobní údaje, rovnou mu preventivně oznamte, že je pozitivní. Rozšíření pandemie přeci je nutné zabránit za každou cenu.

Ale neoznamujte pozitivní výsledek úplně všem. Musíte si s vysokou sebekázní každý den stanovit jen určité procento, které potřebujete ke zdůvodnění dalších drastických opatření.

Testujte preventivně i zcela zdravé lidi, abyste měli co nejvyšší číslo pozitivních testů, které hbitě označíte za „počet nakažených“. Hodně lidí pak uvěří tomu, že se lavinovitě šíří opravdová nemoc a že vámi udávané číslo je důkazem tisíců lidí padajících na každém rohu v horečkách a předsmrtných křečích.

Čím více lidí, zejména starých lidí, zemře v důsledku stresu a strachu z uměle vyrobené paniky v důsledku oslabení imunity (a k tomu alespoň částečně na ten váš nebo jakýkoli jiný virus), v důsledku zhoršení chronických nemocí (zejména choroby srdeční) nebo v důsledku akutní příhody (stresem vyvolané cévní příhody, infarkty apod), tím lépe.

Pokud chcete, otestujte takto zemřelé a příslušné procento označte jako „nakažení“. Hned bude vaše statistika vypadat lépe. Tedy vlastně hůře. Ale pro vás lépe.

Pokud chcete přitvrdit, můžete jako například Belgie nechat na libovůli lékaře, aby diagnostikoval přítomnost vašeho viru pouhým okem na základě přítomnosti příznaků, které mohou být spojeny s vaším virem, ale které ovšem musí být shodné s co nejvíce jinými nemocemi na zcela jiné viry. Když může Gréta vidět pouhým okem molekuly CO2, tak belgický lékař může pouhým okem vidět váš virus.

Ideálním symptomem, na základě kterého lékař „určí onemocnění“ na váš virus jako příčinu smrti, tedy takovým ideálním symptomem je například rýma nebo kašel, protože zejména kašel lze nalézt prakticky u kohokoli s jakýmkoli onemocněním dýchacího ústrojí. U nemocných starších lidí pak opravdu téměř u všech.

Tím tedy máte další trumf na své straně, protože prakticky kdokoli, kdo zemře, může být lékařem zcela odborně označen jako „vizuální diagnoza Covid“ a tedy jako oběť vašeho marketingového produktu Strach a.s.

Když podobnou akci zahájí i ostatní země vašeho geo-politického bloku a když se na vaši stranu přidají světová média, máte vyhráno.

Pro zahuštění atmosféry strachu natočíte několik „reportáží“ z nemocnic nebo alespoň jedné nemocnice. V ní ukážete zdravotnický personál s maskami a ochrannými obleky a rukavicemi, záběry doprovodíte komentářem, jak zdravotníci bojují v první linii a podobnými hesly evokující atmosféru probíhající katastrofy.

Většina lidí bude vaši reportáží nevědomky zmanipulována k pocitu, že když teď na JIPce někdo leží a lékaři tam s ním mají velké starosti, tak že je to zásadní změna, protože do vypuknutí vámi vyráběné hysterie-pandemie se lékaři a zdravotnický personál na JIPce flákal a pohyboval po oddělení výhradně v zablácených holínkách, s rukama od hlíny a v ruce s motyčkou, se kterou okopávali záhonky před pavilonem JIP. A samozřejmě úplně poklidným tempem, kafíčko, dortíky, povídání s kolegy, flirtování s kolegyněmi, protože dodnes na JIPce nikdo nikdy ve vážném stavu neležel.

Ze 400 hospitalizovaných ve vážném stavu uděláte Největší událost století. Jen musíte zamlčet (a ukřičet kohokoli, kdo by chtěl zmínit), že zdravotní systém počítá s několika tisíci takto vážně nemocných lidí. A o to více musíte sami zamlčet a ukřičet kverulanty uvádějící informaci, že každý rok ve vaší zemi zemře na respirační nemoci 8 000 lidí, kteří – předpokládám – také byli nejdříve hospitalizováni a prošli intenzivní péčí a pak zemřeli na úplně jiný virus, než je ten váš letos marketovaný.

(Pozn: Nebo jako dřív, než přišel Prymula, tak lidi s akutními respiračními onemocněními ve vážném stavu nechávali umřít bez intenzívní péče někde u popelnic?)

Každého, kdo něco takového zmíní, okamžitě označte za grázla, který znevažuje práci lékařů v první linii. Využít můžete obdobná hesla o grázlech znevažující práci našich družstevníků bojujících v první linii o zrno, o grázlech a imperialistických agentech znevažujících práci našich horníků a havířů bojujících v první linii o splnění cílů pětiletky a naplnění úkolů vytyčených minulým sjezdem strany. Možností je nepřeberně a inspiraci najdete v kterémkoli vydání Rudého Práva, ročník 1948-1989 (poslední ročník už jen do 16.11.)

Jakoukoli snahu o věcnou, odbornou debatu zatrhněte hned v počátku s odkazem na naléhavost situace a na potřebu jednoty strany a lidu.

Abyste celou uměle vytvořenou krizi eskalovali, pošlete do karantény i zdravé lidi, kteří jen mají pozitivní test, eventuálně jim prostě jen přišla SMS-ka, protože byli softwarem rozesílajícím SMSky vybráni jako pozitivní.

Najměte si agenturu pro podporu oficiální propagandy, aby bojovala proti „hoaxům“ na internetu. Takže i když je velké množství případů lidí, kteří ani neodevzdali vzorky k testům a přesto jim bylo oznámeno, že jsou pozitivní, a přesto, že už prakticky každý člověk má ve svém blízkém okolí někoho takového, tak to označte za ruskou propagandu, stejně jako všechny další informace usvědčující vás ze lži a/nebo z hlouposti.

Aby se nikdo konkrétní neozval, vyberte si někoho, kdo napsal na facebooku, že slyšel, že bude vyhlášeno stanné právo. Zatkněte ho a pošlete před soud za šíření poplašné zprávy. Abyste zastrašili lidi a varovali je před následky za šíření informací, nechte vámi najatou agenturu „pro boj proti hoaxům ruských imperialistů a jejich ideodiverzních centrál“, aby zaplatila nějaké spřátelené novináře, kterým se blíží splátka hypotéky a kteří tak ochotně napíšou několik článků o tomto soudu za šíření falešné zprávy o chystaném vyhlášení stanného práva.

A pak vyhlašte stanné právo.

Také je vhodné využít model „Vitásková“ – tedy každého, kdo se postaví do cesty vašim zločinným machinacím a umělému vytvářené paniky, začnete vyšetřovat a za pomoci nějakého povolného soudce také odsoudíte. Za něco co nikdy neudělali a ani udělat nemohli. Například Vitáskovou za výjimku z pravidel udělování licencí na solární elektrárny, kterážto výjimka byla udělena před tím, než Vitásková do funkce vůbec nastoupila. Nebo jako exemplární odstrašující příklad doktorku Pekovou obviníte z podvodu, protože zpochybňuje vaše názory a opatření, Hodí se to, že pracovala. A to v laboratoři firmy, které si možná podvodně fakturovala příliš vysoké částky. Faktury paní doktorka nevystavovala ani neschvalovala fakturované částky, ale něco se prostě najít musí. A kdyby ani to nešlo, tak zkuste třeba zjistit zanedbání bezpečnostních předpisů při výstavbě kanalizace v ulici, ve které daná osoba bydlí. A rovnou tu cílovou osobu nechte odsoudit na 10 let za obecné ohrožení, způsobené před 80 lety zanedbanou výstavbou kanalizace.

Vydávejte chaotická opatření, která nic neřeší, i kdyby vámi marketovaný virus byl výjimečně nebezpečný a nešlo jen o další z řady virových onemocnění, které mají každý rok na svědomí mnohem více opravdu nemocných a opravdu zemřelých. Vámi vydávaná opatření musí především buzerovat lidi, ničit a rozvracet jejich život, likvidovat je ekonomicky, sociálně i psychologicky a dostávat je do stresů a depresí.

Čím více lidí bude ve stresu a depresi, tím více vražd, sebevražd, infarktů, předávkování drogami nebo různými prášky na uklidnění, mozkových příhod, úmrtí na jiné viry a infekce (stresem oslabená imunita) atd. A ve statistikách tím více „obětí“ vámi marketovaného viru, protože i zavražděné nebo oběti autonehod samozřejmě otestujete na vámi marketovaný virus:

https://www.rajce.idnes.cz/f1465179535

Testování zdravých lidí nespolehlivým testem rozšiřte na co nejvíce lidí.

Když vydržíte udržovat média a alespoň část občanů v hysterické panice až do začátku sezóny chřipek a dalších obdobných viróz, máte vyhráno.

Jako každou takovou sezónu, bude na respirační onemocnění umírat hodně lidí. Například v ČR zemře v takovém období v průměru více než 20 lidí denně.

Každému z nich necháte udělat test na jeden jediný virus, ten vámi marketovaný. Mezi zemřelými na a se všemi možnými virózami a na jiné nemoci virového i nevirového původu bude počet zemřelých s pozitivním testem na vámi vybraný virus utěšeně narůstat.

A to díky nespolehlivosti vámi vybraného testu (což je hlavní přednost tohoto testu). A také díky tomu, že virem pozitivně označuje jako pozitivní i lidi po „vyléčení“ nebo po setkání s virem bez onemocnění a to až týdny až měsíce poté.

https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/virolozka-hana-zelena-covid-testovani-koronavirus-pcr.A201009_575601_ostrava-zpravy_woj

Kdo namítne, že by se mělo snad zjistit, jaký virus toho kterého člověka opravdu zabil, toho označíte za kverulanta a nedostatečně odborně fundovaného. Zato každého pomatence zabývajícího se parazity koček domácích a toužícího po popularitě celebrity, toho označíte za jednoho z největších odborníků na virová onemocnění.

Za pomocí médií udělejte celebritu z každého, ale opravdu úplně z každého, kdo přijde s dostatečně děsivým scénářem budoucího vývoje. Každý, kdo se bude chtít stát celebritou v té vaší show, tak bude stimulován k předestírání co nejděsivějších scénářů a zaručených předpovědí – třeba že nejpozději v roce 2010 roztají všechny ledovce na celém světě a celá Florida tak bude pod vodou.

Nebo třeba že virus může zmutovat do zabijácké varianty, která vyhladí deset procent populace celého světa. Nevadí, že je to třeba neurobiolog – stejně může poučovat mikrobiology, virology nebo specialisty na infekční onemocnění a označovat je za lidi, kteří o mikrobiologii, virologii nebo infekčních onemocněních nic nevědí.

Jako třeba Omar Šerý činí zde https://www.mix24.cz/koronavirus-mutuje-brzy-se-muze-objevit-zabijacka-varianta-ktera-pokosi-10-populace-rika-neurobiolog-sery/

Do testování na vámi marketovaný virus zahrňte především zdravotníky. Musíte ale testovat i lidi zcela zdravé.

Na rozdíl od standardní situace, kdy například na pouhou přítomnost viru nebo zbytku viru například chřipky jste nikdy zdravé a bezpříznakové lékaře z infekčního netestovali.

Natožpak že byste je pokaždé ihned posílali do karantény jen proto, že na infekčním oddělení ze vzduchu získali vybraný virus, jejich imunitní systém tento virus zlikvidoval nebo likviduje ale zrovínka je v testíku ještě nalezen.

Protože v době zdravého rozumu bylo jasné, že lékaři anebo sestry ošetřující pacienta s virózou XYZ budou mít s extrémně vysokou pravděpodobností někde alespoň kousek RNA toho viru XYZ. (A PCR test ten kousek RNA namnoží mnoho-milionkrát).

Jakmile má někdo z lékařů a zdravotníků pozitivní výsledek testu, pak ho ihned pošlete do karantény.

A to i kdyby byl zcela bezpříznakový a test měl pozitivní jen proto, že se setkal s nebo má zbytkovou RNA viru nebo má virus ve zcela marginálním množství. (Občasné rozesílání SMS o pozitivním výsledku i při negativním výsledku také neuškodí. Lékařům a zdravotníkům ale přeci jen raději neposílejte SMS o pozitivním výsledku jejich testu před odevzdáním vzorků k testování. Lékařům už by to přišlo hodně divné.)

Zejména u lékařů a zdravotníků a zdravotnic pečujících o lidi s pozitivním testem na vámi vybraný virus máte velice solidní šanci, že se u nich bude třeba i ve zcela neškodné podobě a/nebo zanedbatelné kvantitě vyskytovat vámi hledaný kousek RNA vámi marketovaného viru. (Nebo čehokoli jiného, co váš PCR test označí jako část RNA viru – klidně i džus z papáji, který danému lékaři při zakuckání se vletěl ráno při snídani do nosu, vzhledem k nepřesnosti testu.)

Tím zajistíte postupný odchod lékařů a zdravotnického personálu do karantény.

Čímž zajistíte postupně narůstání opravdové krizovosti vámi vyrobené krize.

Zdravotnický systém se díky vašim opatřením začne hroutit.

Na veškeré nemoci začne umírat více lidí, než jiné chřipkové a virové sezóny.

Včetně nemocí virových, včetně chřipek a dalších podobných onemocnění.

Tím více budete mít úmrtí lidí s pozitivní SMS.

Tím více lidí bude ve strachu a stresu.

Přidejte jim aplikaci na mobilní telefon „e-smrt“. Tím je donutíte stresovat se ještě více, až budou v nové závislosti zběsile sledovat jestli nedostali varování, že se potkali s někým z těch lidí, kteří ráno pili džus z papáji. Pardon, kteří mají pozitivní SMS. Pardon, kteří mají pozitivní test.

Počet vystresovaných a vystrašených lidí úspěšně poroste.

Tím více jich fakticky v důsledku strachu a stresu zemře.

Tím impozantnější budou vaše statistické údaje o počtech lidí, kteří zemřeli a přišla jim pozitivní SMS.

Čím více vystrašených lidí, tím více lidí přijde s jakoukoli virózou nebo třeba i banálním onemocněním do nemocnice.

Hodně z nich bude mít vámi marketovaný virus, jeho marginální množství nebo jen zbytkovou RNA.

Tím více vámi marketovaného viru a zbytků jeho RNA bude v čekárnách a v nemocnicích.

Tím více lidí s nějakou virózou nebo chřipkou bude mít ve vzorcích i vámi marketovaný virus nebo zbytek jeho RNA.

A také tím více zdravotníků budete moci poslat do karantény.

Tím horší bude situace.

Tím více to bude vypadat, že jste se svým strašením měli od začátku pravdu.

No není to skvělá strategie?

Asi si to nechám patentovat!

Ale, jak by řekli Járovi Cimmrmanovi:

Teď, teď tu byli! CNN, Fauci, WHO, Prymula, Babiš, Flégr, Hamáček, Česká televize!“

https://youtu.be/UhkXO3lAuak?t=150

Post Scriptum:

Čím větší škody ve vládě během uměle vytvořené hysterie napácháte, tím pevněji za vámi až do jakkoli hořkého konce budou stát všichni, kteří byli na vaší straně (efekt Adolfa Hitlera a jeho věrných v dubnu až květnu 45).

Post Scriptum 2:

Pamatujete ještě na Cyrila Svobodu, jak v Parlamentu ukazoval ampulku se solí, o které prohlásil, že takto vypadá antrax, který by vyhladil obyvatelstvo celé Prahy a že takového antraxu má Irák tisíce tun? A jak pak zcela hysterický běhal po chodbách Parlamentu a pomateně vykřikoval „Jsme ve válce! Jsme ve válce!“

Když dnes čtu profesoru Flégra, který vykřikuje, že už zbývá jen 5 dní do kolapsu zdravotnictví, a k tomu když pozoruji, co předvádí Prymula boys team, tak mi přijde, že tihle borci na dovedení zdravotnictví do kolapsu nebudou potřebovat ani celých 5 dní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 977 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...
122 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)