9.7.2015
Kategorie: Ekonomika, Kultura a tipy

Jak rozmnožit své finance? Obchodováním s binárními opcemi

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 09|07|2015

Kdo by nechtěl rozmnožit své úspory nějakým příjemným a pohodlným způsobem? Jednou z možností jsou spekulace na trhu s komoditami. Velmi oblíbenou záležitostí se stalo obchodování s binárními opcemi, které je poměrně jednoduché a pustit se do něj může každý. Samozřejmě ale i tento způsob vydělávání peněz vyžaduje určitou snahu a získávání zkušeností.

Srozumitelné obchodování s binárními opcemi

Nejdříve si jednoduše řekněme, co jsou to binární opce. Jde o jeden z několika druhů finančních derivátů zastupujících podkladové aktivum, tedy obchodovanou komoditu či finanční měnu v případě forexových binárních opcí. Obchodování s nimi je velmi srozumitelné a nevyžaduje žádné hluboké znalosti obchodního prostředí. Vše stojí na principu odhadu poklesu nebo vzrůstu ceny opcí během určitého časového období. Vydělat se s nimi dají poměrně velké peníze za krátkou dobu. Přitom základní investice nemusí být nijak vysoká, k obchodování stačí kapitál od 100 USD a jedna opce se dá pořídit i za 1 USD.

top-obrazek_topoption

Platformy pro binární obchodování

Binární obchodování probíhá prostřednictvím internetových platforem brokerů, jmenujme pro příklad Markets.com nebo 24option. Velmi oblíbený je broker TopOption, který nabízí rozhraní a podporu v češtině a navíc 50 % bonus na uvítanou a 100 % při vkladu nad 500 USD. Obchodní platformy brokerů si můžete vyzkoušet nanečisto a poté se teprve rozhodnout, který broker vám nejvíce vyhovuje a u něj si založit svůj účet. A pak se již můžete směle pustit do obchodování.

Jak obchod probíhá?

  • Vyberete si komoditu, se kterou chcete obchodovat.
  • Označíte svůj odhad, tedy zda cena za vámi vybrané časové období (může jít o minuty, hodiny i dny) poklesne, nebo naopak vzroste.
  • Určíte částku, kterou chcete do spekulace vložit, a obchod odsouhlasíte.

Jakmile vyprší expirace obchodu, hned víte výsledek:

  • Váš odhad byl správný – získáte nominální hodnotu.
  • Váš odhad byl špatný – nedostanete nic a přijdete o vklad.
  • Hodnota komodity zůstala nezměněna – nezískáte a neztratíte nic, vrátí se vám váš vklad.

Jeden ze spokojených zákazníků, který již nějaký čas obchoduje, svým případným následovníkům vzkazuje: “Postupným sžíváním se s binárním obchodováním, získáváním zkušeností a vytvářením binárních strategií časem minimalizujete ztráty a váš zisk může činit značné částky. Zisky se řádově pohybují v rozmezí od 65 % až do několika set procent. To už stojí za zkoušku, nemyslíte?”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.