9.7.2015
Kategorie: Ekonomika, Kultura a tipy

Jak rozmnožit své finance? Obchodováním s binárními opcemi

Sdílejte článek:

(PR) 09|07|2015

Kdo by nechtěl rozmnožit své úspory nějakým příjemným a pohodlným způsobem? Jednou z možností jsou spekulace na trhu s komoditami. Velmi oblíbenou záležitostí se stalo obchodování s binárními opcemi, které je poměrně jednoduché a pustit se do něj může každý. Samozřejmě ale i tento způsob vydělávání peněz vyžaduje určitou snahu a získávání zkušeností.

Srozumitelné obchodování s binárními opcemi

Nejdříve si jednoduše řekněme, co jsou to binární opce. Jde o jeden z několika druhů finančních derivátů zastupujících podkladové aktivum, tedy obchodovanou komoditu či finanční měnu v případě forexových binárních opcí. Obchodování s nimi je velmi srozumitelné a nevyžaduje žádné hluboké znalosti obchodního prostředí. Vše stojí na principu odhadu poklesu nebo vzrůstu ceny opcí během určitého časového období. Vydělat se s nimi dají poměrně velké peníze za krátkou dobu. Přitom základní investice nemusí být nijak vysoká, k obchodování stačí kapitál od 100 USD a jedna opce se dá pořídit i za 1 USD.

top-obrazek_topoption

Platformy pro binární obchodování

Binární obchodování probíhá prostřednictvím internetových platforem brokerů, jmenujme pro příklad Markets.com nebo 24option. Velmi oblíbený je broker TopOption, který nabízí rozhraní a podporu v češtině a navíc 50 % bonus na uvítanou a 100 % při vkladu nad 500 USD. Obchodní platformy brokerů si můžete vyzkoušet nanečisto a poté se teprve rozhodnout, který broker vám nejvíce vyhovuje a u něj si založit svůj účet. A pak se již můžete směle pustit do obchodování.

Jak obchod probíhá?

  • Vyberete si komoditu, se kterou chcete obchodovat.
  • Označíte svůj odhad, tedy zda cena za vámi vybrané časové období (může jít o minuty, hodiny i dny) poklesne, nebo naopak vzroste.
  • Určíte částku, kterou chcete do spekulace vložit, a obchod odsouhlasíte.

Jakmile vyprší expirace obchodu, hned víte výsledek:

  • Váš odhad byl správný – získáte nominální hodnotu.
  • Váš odhad byl špatný – nedostanete nic a přijdete o vklad.
  • Hodnota komodity zůstala nezměněna – nezískáte a neztratíte nic, vrátí se vám váš vklad.

Jeden ze spokojených zákazníků, který již nějaký čas obchoduje, svým případným následovníkům vzkazuje: “Postupným sžíváním se s binárním obchodováním, získáváním zkušeností a vytvářením binárních strategií časem minimalizujete ztráty a váš zisk může činit značné částky. Zisky se řádově pohybují v rozmezí od 65 % až do několika set procent. To už stojí za zkoušku, nemyslíte?”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 27 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.