BABISVAKCINA
3.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Jak propagovat očkování? Jako v Izraeli!

Sdílejte článek:

JIŘÍ NEUMANN

Četl jsem dnes, 2. března úvodní článek Ondřeje Neffa na Neviditelném psu pod názvem Jak propagovat očkování? Odkazuje na propagační video, jehož děj je v textu popsán, protože je z Izraele a hebrejsky. Když si to pustíte je to skutečně jasné a krásné. Hudba, barvy, světlo, můžete všechno jako dříve…koncert, kino, restaurace, fitko, přátelé, cestování… Proč? Protože máte ve svém mobilu nový, krásný, zelený vakcinační pas. Jste očkovaní a tudíž normální a šťastní. K tomu cituji pana Neffa: „Vždyť proboha ta reklama nenabízí nic než normální život, jaký jsme žili před loňským březnem a jiná cesta než přes vakcinaci k němu nevede.“

Z mého pohledu však nikoli navrat k normálu, ale návrat do totality. Zdravotní totality, tedy do výsostně soukromé oblasti každého z nás. Snažím se porozumět pohledu O. Neffa, kterého si vážím, ale jde to ztěžka. Nakonec myslím, že je za tím prostě strach. Strach z nemoci a smrti. Tedy přesně ten pocit, který v nás už rok 24 hodin denně vzbuzují politici a média. Společnost je stresovaná, strach vládne a tudíž je celkově náchylná k virózám a dalším chorobám.

K tomu dále citace našeho vynikajícího leč nevládního epidemiologa, Prof. Jiřího Berana. Rozhovor s Martinou Kociánovou, 14. 2. 2021: „A co je daleko důležitější, znovu říkám, že v historii infekcí a očkovacích látek neexistuje infekce, kde by očkovací látka přinesla delší protekci, než přináší prodělání nemoci. To neexistuje a tato infekce nebude patřit mezi výjimky. Znovu bych chtěl říct, že já osobně si myslím, že u mladých, hezkých, zdravých a bohatých lidí je lepší onemocnění prodělat.“
MK: „Necháte očkovat svoji rodinu?“
JB: „Ne, my jsme všichni onemocnění prodělali.“

Takže zřejmě vedou i cesty mimo vakcinaci pane Neffe. Akorát se o nich mlčí. Protože vakcinace jede v celém světě. Firmy vyrábějí, sklady se plní, peníze tečou, lidé se třesou strachy, politici je zachraňují a všichni se už těšíme, jak budeme krásní, šťastní, normální a svobodní jako na tom izraelském videu.
Tak a teď si z toho něco vyberte. Kolik lidí u nás onemocnění prodělalo? A kolik v Izraeli? Sleduje se to? Ví to někdo? Jaký typ krásného zeleného pasu budou mít oni ve svých mobilech? Nebo to budou ti občané druhé kategorie, kteří nemají ten správný průkaz, jak si to pamatujeme z totality? Komunisti mně osobně sebrali 20 let aktivního života, protože jsem nikdy neměl ten správný průkaz. Ten červený pas. Předpokládám, že pan Neff rovněž ne. Čeká nás to znovu? Myslím, že máme tím směrem nakročeno. Tím propagačním videem to začíná.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 957 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
politicon.cz
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)