injekceockovani
21.10.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Jak podpořit očkování?

Sdílejte článek:

JOSEF ŠTĚCH

Ministerstvo zdravotnictví mění své principy, místo 3R bude nyní platit 3O . Mgr. et Mgr. Adama Vojtěcha, MHA ovanula leninská mračna a hlásá očkovat, očkovat, očkovat. Tento pronikavý intelektuální výron má být podpořen rozsáhlou kampaní v TV a na sociálních sítích.

Naštěstí novou strategii komunikace a prezentace navrhuje firma Semantic Visions, takže je stoprocentní záruka, že to bude k ničemu a jde jen o vycucnutí peněz z rozpočtu. Má se to prý hemžit „kelebritami“, jůtubery a stand-up komiky. Dělá mi potíže vcítit se do myšlení ministerských úředníků, proč si myslí, že lidi změní svůj přístup k očkování, když na ně jukne herec nebo herka, nemluvě o hvězdách Internetu, u kterých mi dělá problém určit (podle jejich výkonu a projevu) o jaký stupeň oligofrenie se v jejich případě jedná.

Navrhuji (a zadarmo) zcela jiný, inovativní přístup k problému. Má 3 části:

1. ZMĚNA TERMINOLOGIE

Lidi mate, že se aplikace vakcíny nazývá očkování, žijí potom v domnění, že po nějaké dávce mají vystaráno, podobně jako s obrnou, záškrtem apod. U covidu – 19 však jde o trvalý proces, proto navrhuji název opíchávání, jednorázový akt bude opíchání, muž bude opíchanec, žena opíchanka, nebinární jedinci budou opíchanstvo. Slovo očkování je medicínsky sterilní, emočně impotentní, pojem opíchávání usnadňuje ritualizaci, může být jarní, velikonoční, vánoční, nebo první jako biřmování, poslední jako pomazání. Opíchávání je slovo takové mazlivé, příjemné, vzbuzuje naděje, na rozdíl od očkování, které je pichlavé, agresivní. Nemluvě o slovu vakcinace, které zní jak vaginace, jak by se roztomile přeřekl ten slavný profesor. Ani si netroufám napsat, co si pod tím mám představit

2. ZAVEDENÍ POVOLENEK

Je to podobné jako u voleb, kde rozeznáváme aktivní a pasivní volební právo. Navrhuji vedle pasivního opíchání (dostanu dávku) ještě aktivní opíchání (dám dávku). Princip je jednoduchý, každá dávka, kterou obdrží občan, je zařazena do slosování, kde je výhrou opíchávací povolenka ( tzn. možnost píchnout jednu dávku libovolné osobě, nejlépe někomu z propagátorů očkování. (protože ti nejvíce ocení každou další posilovací dávku. Domnívám se, že představa možnosti opíchávání např. MUDr. Smejkala nebo doc. Konvalinky by rozhodně vzbudila zájem o očkování. Mohla by se zřídit burza opíchávacích povolenek, někdo by rád opíchal prof. Flégra, jiný třeba hlavní hygieničku. Brzy by se ukázala tržní hodnota povolenek, třeba směna 5 Hořejších za 1 Vojtěcha, od 1. listopadu by se opíchával profesor Válek.

Udělala by se tím definitivní tečka za koronavirem, myslím si, že i takový dr. Kubek po 40. či 50. dávce bezpečné vakcíny Pfizer už skutečně žádný covid nechytí a zůstane doživotně bezinfekční.

Má to nedozírné marketingové možnosti. V podstatě každý jedinec, který se zapojí se může stát agentem s povolením opíchávat! Udělali bychom něco i pro komunitu LGBTQ+, protože opíchávací povolenka by se u registrovaných partnerů dědila (to by pomohlo zmírnit bolest ze ztráty partnera, že mi po své smrti umožní jedno opíchání zdarma).

3. VLASTNÍ HYMNA

Ta už byla složena dávno https://www.youtube.com/watch?v=Fs6XgLajwyE

Demonstrace nakažených opíchanců, kteří aktivně dělali definitivní tečku za koronavirem by si potom pod okny ministrovy kanceláře mohla sborově zpívat: „Vrať mi tečku, pitomečku, namaluj si raději otazník.“

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 291 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)