_85856695_kyrgyz_yurt_g
16.7.2017
Kategorie: Společnost

Jak pod patronací Hradu postavit elektrárnu v Kyrgyzstánu

Sdílejte článek:

RED HOOK

Prostě je firma Liglass Trading. Je od Železného Brodu. Zatím nic moc výsledky. Roční obrat jako ojetá fabie, mega ve ztrátě a tak. Asi proto si ji vybral náš pan prezident a doporučil ji, aby v dalekém Kyrgyzstánu vybudovala vodní elektrárny za několik miliard.

 

Liglass Trading nikdy nic takového nedělal, protože dosud působil v drogistickém zboží. Obchodoval údajně s barvama na látky. A na vejce.  Také nemá příliš lidí. Má jen dva člověky. Jeden je ředitel a druhý jeho zástupce. Zkontaktovat nejdou, protože jsou v kalupu. Co jsem slyšel, shání dynama. Na Bazoši.

Za firmu se přimluvil pan kancléř Mynář. I když ji nezná, neznal a znát nikdy nebude.  Jelikož on už je takový a má jedno plonkový dynamo. A já si tohle čtu a si říkám, že podtatranský Stierlitz není jediný, kdo má medikaci nastavenou pro mamuta.

Protože ne že bych to té firmě nepřál, ať si buduje přehrady kde chce, když si oba týpci, ředitel i zástupce, vyhrnou rukávy, tak se dílo podaří, z ytongu se dnes staví děsným fofrem, ale zase na druhou stranu…

Třeba by mohli být aspoň z oboru, aby to tak netlouklo do očí. Já sice čet, že ředitel s přehradama zkušenosti má, že v dětství stavěl za vesnicí na potůčku hráze, ale taky vím, že jeho spolužák se nedávno vyjádřil v tom smyslu, že se mu „všechno protrhlo, bo je jantar nevídanej… i šprcka…“.

Pan prezident se u toho přimlouvání zajímal, jestli se na nových přehradách plánuje rákosí. On má totiž s tímto špatné zkušenosti, protože jak dělá prvosjezdy na člunu na rybníce Máčedlo, tak se už sedmnáckrát žabím mužům v rákosí ztratil. Obchodní zástupce firmy Liglass Trading řekl, že s rekultivací břehů se počítá. Bude se řešit operativně, podle toho, co bude zrovna ve slevě.

Mno. 

Já vím, že přeháním, nicméně základ je ok. A ten základ mi přijde jako skvělý dada.

Na jednu stranu po nás vrchnost chce, abychom zařezávali jak Pavka Korčagin, na druhou stranu se ta samá vrchnost potácí v jakémsi surrealistickém světě, ve kterém by se i Burroughs blahé paměti ztratil.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jsem se někdy ztratil v rákosí. Jsem jim řekl, že dvakrát. Pak jsem se s Anežkou rozešel.

Dnes bude pod mrakem. Dnes bude divně. Což je mi jedno, jelikož stejně nemůžu ven.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 48 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,07 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.