bartosantifa
23.5.2021
Kategorie: Historie

Jak Piráti vnímají Benešovy dekrety?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝK volebnímu vítězství tlačená médii Pirátská strana postupně odhaluje zákulisí svých pánů, aniž by vždy úplně chtěla, zároveň mnohé vzápětí dementuje. Stejný přístup má i ke starším výrokům některých svých představitelů. Lidé si však mnohé pamatují, a především na sociálních sítích připomínají starší a varující prohlášení některých představitelů Pirátů.

Nejvíce pozornosti samozřejmě získává Ivan Bartoš proslulý svou účastí na akcích německé odnože Antify, a taktéž ochotou nechat rozplynout Českou republiku v mixu eurounijních zemí. Kladně se staví jak k genderovým úchylnostem, tak i k migraci. Hovoří se o jeho příklonu k satanismu a okultismu. Ani jeho zjev není zrovna příkladem reprezentativního politika, což ostatně platí i o nejbližších spolupracovnících Ferjenčíkovi a Piklovi. V tomto směru je jejich pravým opakem pražský primátor Hřib, ovšem jeho městská devastační politika je dalším varujícím elementem pirátského přístupu k vládnutí. Je s podivem, kolik lidí tyto ,,maličkosti“ ignoruje a někteří je považují dokonce za kampaň vůči Pirátům. Pro normálně uvažujícího občana je nepřípustné, aby nás reprezentovali a vládli nám takoví ,,týpci“, ale pro mládež a ideologicky zpracované voliče preferující furianství a jistou dávku rebélie jsou prostě Piráti atraktivní.

Pirátskou stranu lze označit několika málo slovy. Je to ultralevicový až neomarxistický subjekt ekologicky a ideově velmi příbuzný evropským Zeleným. Z čehož vyplývá i jejich totální tolerance migrace a neochota přistupovat k České republice jako ke svrchovanému státu s množstvím národních tradic a zvyků. Po stránce vztahu k přírodě zastávají naopak netolerantní a ideologicky naprosto zvrácený až fašistický vztah, ze kterého vyplývá podpora Green Dealu a snaha naprosto zlikvidovat například motorismus. Opět se stačí podívat na vládu Pirátů v Praze, kde se svými koaličními partnery naprosto ignorují potřeby Pražanů a prosazují opatření, která vedou postupně metropoli do blokády. Třeba na Praze 3 se místo zásadních věcí řeší městský holubník, dále se vytváří přírodní louka o rozměru cca 15m2 a místo oprav výmolů a propadlých kanálů se kreslí cyklostezky a staví ostrůvky a retardéry.

V zahraniční politice však mohou Piráti škodit mnohem více. Když byla Ivanu Bartošovi položena otázka na jeho názor na Benešovy dekrety, jen mávnul s nezájmem rukou. Možná si budete myslet, že ani netuší, o co jde, ale jedna z možných verzí financování strany při vstupu na českou politickou scénu ukazuje na podporu ze strany sudetsko-německého Landsmannschaftu. Ono totiž založení nové strany a poměrně rychlý vzestup stojí skutečně dost peněz. A ty rozhodně nesložili na stranické konto její členové. Nejsou příliš známí ani čeští sponzoři a hovořilo se od počátku o podpoře ze strany George Sorose, čemuž by napovídalo směřování Pirátů. Částečně můžeme srovnat jejich expanzi s pokusem bývalého šéfa Milionu chvilek pro demokracii Mináře proniknout na českou politickou scénu, který skončil defraudací šesti miliónů korun sesbíraných od svých příznivců. Piráti museli disponovat mnohem větším obnosem.

Vraťme se tedy k tomu, co by se mohlo stát. Na facebooku existují stránky, na kterých se členově Landsmannschaftu chlubí tím, jak cestují po České republice a navštěvují místa, kde žili oni samotní, případně jejich předci. Byly zaznamenány případy, kdy se střetnuli s nynějšími majiteli objektů a vyhrožovali jim, že se vrátí a dostanou zpět to, co jim pomocí Benešových dekretů bylo odebráno. Ostatně stejnou cestou šel bývalý prezident Havel, který jako první Benešovy dekrety prolomil a nechal si vrátit velkou část majetku své kolaborantské rodiny. Podobně pomohl knížeti Schwarzenbergovi několikrát hovořícím o našich občanech jako zaprděných Čecháčcích. Navíc se Česká republika soudí s rodem Lichtenštejnů a hrozí vydání obrovského majetku i jim, přestože byl odebrán opět v souladu s rozhodnutím Edvarda Beneše.

Pokud by tedy k prolomení dekretů došlo, a tlak na to v EU a Německu je obrovský, byl by to další tragický krok ke ztrátě naší suverenity. Sudeťáci totiž obývali až polovinu našeho území a vydávání majetku by znamenalo obrovské příkoří vůči našim obyvatelům, státní celistvost by byla narušena a Česká republika by de facto byla pouhým německým okresem. Přidejme si ještě to, že nás Němci mají velmi často za jakési cikány Evropy, o čem svědčí jak jejich přístup k českým obchodníkům, tak i ke svým zaměstnancům pracujícím v jejich filiálkách u nás, a je jisté, že by to bylo další období temna. Piráti společně se STAN a Topkou mají k této situaci nejblíže a je třeba si uvědomit, že to vychází i ze samotné podstaty Pirátské strany. Ani se nestydí za to, že jim je ve skutečnosti naše země lhostejná.

Europoslanec Peksa je ,,Evropan“, většina mladých voličů si přeje cestovat a zůstat tam, kde se jim zalíbí, obhajují multikulturismus bez ohledu na jeho stinné stránky. Dehonestuje se tu a převrací historie. A přidáme li i naprosto otevřenou podporu genderových zvráceností, které jsou teď v půlce světa in, a doslova nenávist k výdobytkům moderních technologií, tedy pokud nejsou na elektřinu, máme tu stranu skutečných ideologických škodičů. Samozřejmě nelze opomenout ani levicový přístup k soukromému majetku, daním a novince v podobě sdílení čehokoliv. Každý, kdo má tendenci uvažovat o Pirátech jako o straně, které by hodil svůj hlas, by měl žádat odpověď na otázky spojené s výše uvedeným. Bez jasných názorů vyjadřujících postoj strany nelze předejít riziku, kterým Piráti zvolení do vlády jsou. Jejich podporovatelům tak doporučujeme, aby se zbavili své naivity a začali vnímat realitu. Piráti jsou ve svém důsledku skutečným nebezpečím pro celou naší zemi.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 546 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)