12510361_953488761404760_8410252402101142827_n
29.1.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Jak pečovat o nehty? Dopřejte jim parafínovou lázeň a ozdobte je gelovým lakem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 29|01|2016

V současné době se něžné pohlaví dostává na vysoce postavené pracovní pozice ve významných a nadnárodních firmách. Manažerky a obchodní zástupkyně si uvědomují své postavení, přičemž jejich vzhled hraje velkou roli. Příjemně působící a upravená žena udělá mnohem lepší dojem na potenciálního klienta či obchodního partnera. Ačkoliv si to neuvědomujete, při podávání rukou si spousta lidí všímá právě nehtů. Upravené nehty působí reprezentativně, a proto vám v následujících řádcích prozradíme, jakou péči jim věnovat.

Přestože je moderním trendem modeláž nehtů, tato technika nevyhovuje všem ženám. Zaměříme se tedy na parafínovou vanu a gel laky, které dokonale nahradí gelovou či akrylovou alternativu.

Parafínová lázeň

Portfolio služeb kosmetických salónů zahrnuje péči o nehty parafínovým voskem. Nicméně časově vytížené ženy nestíhají otevírací doby nehtových studií, a proto si parafínovou vanu pořizují domů. Pořizovací cena je přijatelná, přičemž internetový obchod Nehtyprofi.cz nabízí parafínovou vanu za 898,- Kč.

Parafínová lázeň, která se používá na ruce a nohy, prospívá nehtům v každém ročním období. Vosk je charakteristický vysokým obsahem vitamínů, kolagenu a bělícího extraktu. Redukuje množství vrásek a má blahodárné účinky na kvalitu a zdraví nehtů. Parafínovou lázeň můžete znát také pod názvem „Křišťálová maska“. Snoubí zdravotní a estetické účinky.

Parafínový vosk perfektně uchovává teplotu a zlepšuje krevní oběh. Otevřené póry na pokožce vstřebávají živiny. Ruce, respektive nohy jsou perfektně hydratované. Parafínovou vanu si pochvalují ženy, které se trápily se suchou a drsnou pokožkou na končetinách.

Gelové laky

Nedávnou novinkou v kosmetickém světě se staly takzvané gel laky, které jsou jakýmsi prostředníkem mezi klasickým lakem a lakem, který se zapéká v UV lampě. Gel laky se vyznačují delší trvanlivostí a vysokým leskem. Nespornou výhodou je, že nemusíte pořizovat UV lampu pro jejich zatvrzení. Jestliže budete chtít změnit barvu či gelový lak přelakovat, vystačí vám k jeho odstranění klasický odlakovač. Naproti mnohým výhodám stojí i menší nevýhoda. Gel laky poměrně dlouho schnou a musíte vydržet až 15 minut, aby byl dokonale zaschnutý. Čekání přináší ovoce a výsledek skutečně stojí zato.

Nemusíte se obávat odloupnutí laku, jak tomu bývá u těch běžně dostupných. Výrobci uvádí, že gel lak na nehtech vydrží až čtrnáct dnů. Samozřejmě, záleží na vytíženosti vašich rukou. Je zřejmé, že domácí hospodyňky máčející si ruce neustále ve vodě se saponátem si budou lakovat nehty znovu o něco dříve.

Již zmíněný internetový obchod Nehtyprofi.cz nabízí širokou paletu barev. Na své si přijdou milovnice metalických odstínů, pastelových i neonových barev.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč

Celkem za měsíc: 3 700,00 Kč
Vybráno 10.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.