11.5.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Jak on-line monitoring vozidel dokáže zjednodušit život a snížit náklady

Sdílejte článek:

(PR) 11|05|2015

Zdá se vám, že projezdíte spoustu peněz? Nejste si jisti, zda vaši zaměstnanci využívají vozidla přesně dle zadaných instrukcí a naplánovaných tras? Je pro vás důležitá úspora času při účtování služebních cest? Chcete mít náklady na provoz svého soukromého nebo firemního automobilu pod kontrolou? Řešením pro vás je on-line monitoring vozidel.

Satelitní sledování vozidel

Prvním krokem je instalace komunikační jednotky pro sledování vozidel do automobilu. Všechny nabízené typy jsou vybaveny velice citlivým GPS přijímačem, jenž dokonale zaměřuje polohu vozidla i za nepříznivých podmínek. Od této chvíle může tedy majitel vozidla přesně sledovat jeho pohyb a polohu v každém okamžiku.

Satelitní sledování vozidel přes počítač nebo přes aplikaci v chytrém mobilním telefonu je však samozřejmě  pouze základní funkcí komunikační jednotky. Všechny modely lze rozšířit o celou řadu funkcí, které dále pomáhají snížit provozní náklady, automobil ochránit proti krádeži, zjednodušit účetnictví či pohlídat kvalitu jízdy řidiče.

Zabezpečení a ochrana

Jednou z nejdůležitějších funkcí je zabezpečení vozidel. Zařízení funguje jako autoalarm, který vás na dálku informuje o tom, co se s daným automobilem děje. Prostřednictvím mobilní sítě zašle na váš telefon, ale až na dva další, zprávu o poplachu. Vzhledem k mnohým ochranným prvkům zloděj nejenže často ani netuší, že je sledován, ale při odhalení jednotky ji nedokáže jednoduše paralyzovat. Vy pak můžete v klidu ukradené vozidlo vysledovat a navíc jej i na dálku vyřadit z provozu.

all4

Elektronická kniha jízd

Pro podnikatele je dalším důležitým prvkem výbavy elektronická kniha jízd. Jednotka automaticky zaznamenává historii jízd, všechny ujeté trasy, rychlost, spotřebu, graficky vizualizuje kvalitu jízdy, upozorní na případnou nutnost návštěvy servisu a podává i další informace, třeba i o stavu nákladu. Vše lze kdykoliv vytisknout a použít jako podklady do firemního účetnictví.

Pokud se tedy rozhodnete používat GPS monitoring na svých vozidlech, rozhodně si velmi zjednodušíte podnikatelský život, získáte mnoho statistických údajů, kterými zefektivníte práci řidičů a dokážete tak snížit náklady na provoz automobilu až o 30%, ale také nejlépe ochráníte svůj vozový park. Dokonalé řešení pro všechny zodpovědné majitele vozidel.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 1,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.