13.8.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak “obohatil” bílé obyvatele JAR multikulturalismus

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN WERNER 13|08|2015

“Pro mě to nebyl žádný problém… ona brečela, nebyla moc šťastná.” “Myslíš, že bylo špatné to udělat?” “Ne, nemyslím”. Takto se vyjádřil zhruba třicetiletý černošský občan Jihoafrické republiky ke znásilnění, jež dříve spolu se svými třemi kamarády provedl. Zdá se Vám to strašné? Na Jihoafrickou republiku a její černošskou populaci to není nic mimořádného – je to spíše běžná záležitost, které nikoho “nevzruší”. Není se čemu divit, když se v Jihoafrické republice průměrně za den odehraje 90 – 150 znásilnění. Drtivou většinu z nich pak mají na svědomí černoši.

Bílé obyvatelstvo je v JAR soustavně vystavováno přímému teroru ze strany černochů. Podle vládní agentury Medical Research Council znásilnil každý čtvrtý muž v JAR za svůj život minimálně jednu ženu. Pro nás a pro naši evropskou mentalitu jsou taková čísla otřesná a jen stěží uvěřitelná. Pro mentalitu černochů v Jihoafrické republice se však očividně jedná o něco zcela normálního. Musíme si však uvědomit, že tato zvěrstva jsou v JAR páchána na běloších, potomcích evropanů, kteří tyto události vnímají stejně, jako je vnímáme my. Není proto divu, že spousta bělochů v JAR považuje svůj život za jakousi každodenní hru o přežití. Běloši jsou napadáni všude – ať už se jedná o bělošské faráře, přepadávání a bití na veřejných místech ve dne, či o kradení aut přímo za “provozu”. Pokud v JAR nejezdíte se zamčeným autem, koledujete si o “průser”.

Na konci článku Vám nabízím video, dokumentující kulturu a mentalitu černochů v Jihoafrické republice. Vzhledem k tomu, že tato mentalita je sdílená prakticky celou Afrikou, je zřejmé, že imigrace těchto lidí směre do Evropy představuje značný problém. Proč? Především, jak už jsem popsal výše, obě kultury a mentality mají zcela jiné chápání světa. U nás je znásilnění zcela odporným zločinem a muž, který se dopustí znásilnění, je většinovou společností považován přinejmenším za lidskou zrůdu. Muž, který si takovým způsoem troufne na ženu, je prostě zcela vyloučen ze společnosti a je na něj hleděno po zbytek jeho života jako na zbabělce, ubožáka a primitiva. Naproti tomu, mentalita černochů v JAR je taková, že naopak znásilnění znamená společenský postup, posun na žebříčku popularity u černoššské komunity, mezi kamarády a v ghettu. Je tedy zřejmé, že dvě rozdílné kultury s takto protikladnou mentalitou spolu nemohou bezproblémově žít vedle sebe. Etnický ozbrojený konflikt, občanská válka, je v takovém případě na spadnutí. Lidé na mnoha místech Evropy si to pomalu ale jistě, i přes zavírání očí mainstreamových médií, začínají uvědomovat. 

jar

Předem upozorňuji, že pro některé slabší povahy a pro lidi “zpracované” mediální masáží mohou být záběry, informace a skutečnosti zobrazené ve videu pod článkem těžko “stravitelné”. Na video se ale podívejte – podívejte se novou tvář země po apartheidu. Médii je tato země, která je dlouhodobě na prvním místě ve statistice počtu vražd za jeden den na prvním místě, vykreslována značně odlišně, než jaká je realita. Ano, pro bělochy je situace v JAR natolik kritická, že ani mainstreamová média to nemohou zcela igorovat a tak se z nich dozvíte, že “bezpečnostní situace v JAR není úplně ideální”. A mají pravdu, průměr 89 vražd denně na území JAR totiž doopravdy “není ideální”.

V případě JAR se jedná o zcela spontánní terorizování bělochů černošským obyvatelstvem. Je vskutku absolutně tristní, že média o těchto věcech mlčí a dělají jako by tento černošský teror neexistoval.

Stejně jako na předměstích evropských měst existují čtvrti, zcela ovládané islamisty, kam se již dnes běloch neodváží, existuje i v JAR obrovské množství černošských ghett, kam mají bílí obyvatelé vstup zcela zapovězen. Problém ale je, že kriminalita se neodehrává v těchto ghettech – tam totiž není koho přepadat, jelikož tam bílí takřka nechodí. Z těchto ghett naopak černoši vyrážejí vraždit, mučit, krást, napadat a terorizovat své okolí. Výjimkou v JAR nejsou ani znásilnění dětí pod 10 let a dokonce, ať to zní jakkoliv otřesně, ani znásilnění několikaměsíčních dětí.

Nyní se podívejme na svědectví přímo z JAR, jedná se o prohlášení bývalé jihoafrické novinářky na internetu: “.. farmáři jsou vraždeni v jejich domovech, jejich ženy jsou znásilňovány, zohavovány, zabíjeny ve velké míře. Když děti bílých Afrikánců jedou na kole po ulici, tak jsou přejížděny auty, které řídí černoši. Země je v problémech. Více jak třetina nejlépe kvalifikovaných Afrikánců už odešla ze země. Mladé rodiny, které už se nikdy nevrátí.”

MZVČR případné návštěvníky JAR upozorňuje, že bezpečnostní situace v JAR není “příznivá”. Ano, “příznivá” tedy situace vzhledem k výše uvedenému doopravdy není a já bych použil spíše termínu “přinejmenším znepokojující”. Dále ministerstvo varuje před vysokou mírou kriminality a to především v centrech větších měst. Dále pak cituji:“Především se nedoporučují návštěvy sídlišť černošského obyvatelstva, procházky v osamělých místech a v centrech měst v podvečerních a večerních hodinách.” No to snad ne! Jaký to otřesný rasismus ze strany českého ministerstva. Pojďmě dál: “Rozhodně se nedoporučuje používat “sběrné taxíky”, což jsou mikrobusy jezdící po pravidelných trasách, které používají výhradně obyvatelé černé pleti.” Ministerstvo opět varuje před obyvateli černé pleti. Ministerstvo dále upozorňuje, že turisté jsou v JAR obvyklým cílem násilné trestné činnosti a že je proto vhodné na sebe neupozorňovat například viditelným nošením kamer, nahlížením do map a průvodců apod. Dále je varováno před návštěvami satelitních sídlišť ve velkoměstech, a před procházkami na osamělých místech a procházkami ve městech v podvečer a v noci. MZV dále informuje, že veřejná doprava, tak jak ji známe z ČR, v JAR prakticky neexistuje a a upozorňuje, že ve velkých městech sice fungují určité pravidelné linky, neexistují k nim však jízdní řády a cizincům se nedoporučuje tyto linky používat. Používání příměstské vlakové dopravdy je podle MZV “velice nebezpečné” a ministerstvo nedoporučuje používat běžné vlakové linky. Co se týče cestování autem, doporučuje ministerstvo držet se hlavních cest, cestovat vždy jen v uzamčeném autě a okna u aut stahovat maximálně do poloviny. Nedoporučuje se také zastavovat na opuštěných místech, zastavovat stopařům či zastavovat u aut s poruchou, jelikož tato porucha vývá v drtivé většině případů pouze fingovaná. Je dobré také dodat, že v JAR přibývá každý den 1500 nových nakažených HIV a vysoké procento populace je nakaženo různými pohlavními chorobami a TBC.

Inu, z tohoto popisu to vypadá, že JAR je spíše válečnou zónou, než místem k normálnímu životu. Z popisu je zřejmé, že ve státě jihoafrickém je cosi shnilého… I samotné ministerstvo používá ve svém popisu termínu “černoch” a dobře ví proč. Pokud si sečtete, co vůbec zbývá bezpečného na JAR, vyjde vám zhruba to, že bezpečné je zdržovat se v luxusním hotelu, pouze za dne v centrech velkých měst a to nejlépe s početnou skupinou dalších lidí a průvodců. Cestovat autem, vlakem i autobusy je životu nebezpečné.

Nyní zmíněné video:

ZDROJ: Jan Werner (kráceno)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč

Celkem za měsíc: 4 719,00 Kč
Vybráno 13.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
6 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.