17090-cekamedetatko
27.4.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Jak na těhotenství a výchovu dítěte

Sdílejte článek:

(PR) 28|04|2016

Nastávající rodiče se nemohou svého potomka dočkat. Přemýšlejí nad jeho jménem a těší se, jak budou vozit kočárek. Možná by se měli na jeho příchod více připravit. V audio kurzu o těhotenství a výchově se dozvíte mnoho praktických informací. Audio kniha obsahuje cenné návody sestavené porodníkem Milošem Velemínským a pediatrem Martinem Gregorou. Věřte, že užitečné rady jako nastávající rodiče určitě oceníte!

Jsem těhotná a co teď?

Těhotenství je rozmanitým obdobím života ženy. Musí se o sebe naučit správně starat a dávat na sebe větší pozor. V audio průvodci se mladé maminky dozvědí, jak se jejich miminko vyvíjí, jak se mají stravovat a zda mohou cvičit. Myslíte si, že můžete v těhotenství cestovat, sportovat a dopřávat si velkými doušky sexuální život? Výčet informací je pouze malou ochutnávkou, seznámíte se s pestrou paletou rad, tipů a nápadů.

Očekávání miminka měsíc po měsíci

17090-cekamedetatkoPokud jste hrdou těhotnou ženou a myslíte si, že po porodu z vás všechno spadne, jste na omylu. Příchodem novorozence na svět teprve všechno začíná. Zbavíte se sice velkého břicha, ale padnou na vás další starosti spojené s náročným šestinedělím, ale také kojením, koupáním, přebalováním a oblékáním miminka. V audio průvodci, který je v mp3 ke stažení, se dozvíte, jak často je nutné chodit s dítětem na očkování a jak se o něj starat v případě nemoci. Po pravdě, je toho mnoho, co se máte jako novopečený rodič učit.

Snažte se pochopit dětský svět

Dokonalým rodičem se nikdo nenarodí. Vaše děťátko bude vaším nejlepším učitelem. Jen mějte na paměti, že dětský svět je nejen plný radosti. Čeká vás jistě mnoho bezesných nocí a obav o zdraví novorozence, ale stojí to za to. Nevsázejte jen na rady prarodičů a nechte se inspirovat zkušenostmi porodníků a pediatrů. Po poslechu audioknihy budete zase o něco chytřejší a klidnější!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč

Celkem za měsíc: 1 000,00 Kč
Vybráno 2.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.