office-730681_1280
12.5.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Jak na stěhování kanceláře? Hlavně profesionálně

Sdílejte článek:

Škody, nad kterými nakonec při soukromém stěhování mávnete rukou, mohou být u firem v nepředstavitelné výši. Jdete se s vaší firmou či s jednotlivými kancelářemi stěhovat? Rozhodně to nedělejte bez odborníků.

Stěhujte se s profi stěhováky

Stěhování firmy není ničím snadným. V první řadě si jen málokterá může kvůli stěhování dovolit třeba i jen denní výpadek. Natož delší. Představte si, že by třeba kvůli stěhování vydavatelství deníku nevyšly několik dnů noviny. Ale ať jste firmou působící v jakékoliv jiné oblasti, jen stěží budou vaši zákazníci akceptovat, že pár dnů nefungujete, když jsou jinak zvyklí na servis 24/7.

Nejtěžší je ve firmách stanovit kompetence, kdo je za co při stěhování odpovědným. Obecně je nejhorší nápad, nechat stěhování na vlastních zaměstnancích. Už jen odpovědnost za způsobené škody při stěhování je v tomto případě sporná. Přitom dobrá stěhovací firma je pojištěna a v případě způsobené škody je možné využít plnění z této pojistky.

Nebojte se, že stěhovací firma funguje od devíti do pěti a jenom v pracovní dny. Potřebujete-li nepřerušit plynulost chodu vaší kanceláře, dokáže ji pro vás profesionální stěhovací firma zajistit. Prostě vás přestěhuje o víkendu či v noci. Klidně se může stát, že v pátek zaměstnanci odejdou z práce na původní adrese a v pondělí již přijdou do práce na opačném konci města. V kancelářích je bude samozřejmě čekat vše, jak má. Od potřebných dokumentů až po připojený počítač.

Balení svépomocí i na vyžádáni

Žádné stěhování, ani stěhování kanceláře či velké firmy, se neobejde bez balení věcí. Velkých, i těch nejdrobnějších. Obvykle si nesháníme krabice a balicí materiál svépomocí. Půjčí a dodá vám je přímo stěhovací firma. Jinou možností je nechat si vše zabalit na klíč. Oba tyto přístupy lze i vzájemně kombinovat.

Firma Stěhování Vektos nabízí profesionální stěhování i pro firmy

Pražská firma Stěhování Vektos stěhuje soukromé osoby, firmy, úřady, školy a další společnosti. Firma je schopná stěhovat těžká břemena i zajistit různé drobné stěhování. Přestěhuje vás či firmu přes chodbu, nebo klidně přes celé město.

Vektos stěhuje profesionálně – se zkušenou pracovní sílou i s optimistickým přístupem. Stěhování je domluveno smluvně. Firma vám veškerý inventář, nábytek, dokumenty, počítače i další elektroniku zabalí, přestěhuje, rozbalí a dle domluvy instaluje v nových prostorách. Problém není přestěhovat ani těžké trezory. Na novém místě může firma instalovat i různé drobnější vybavení – navrtat obrazy, instalovat televizi, zapojit elektrotechniku a zbavit vás celé řady problémů. Ve společnosti se postarají o demontáž nábytku, ale i jeho montáž. Požádat je možné o zajištění skartace dokumentů. Vektos pro vás zajistí stěhování bez stresu a bez ztrát na firemním majetku.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 600,00 Kč
Vybráno 7.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 49 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.