office-730681_1280
12.5.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Jak na stěhování kanceláře? Hlavně profesionálně

Sdílejte článek:

Škody, nad kterými nakonec při soukromém stěhování mávnete rukou, mohou být u firem v nepředstavitelné výši. Jdete se s vaší firmou či s jednotlivými kancelářemi stěhovat? Rozhodně to nedělejte bez odborníků.

Stěhujte se s profi stěhováky

Stěhování firmy není ničím snadným. V první řadě si jen málokterá může kvůli stěhování dovolit třeba i jen denní výpadek. Natož delší. Představte si, že by třeba kvůli stěhování vydavatelství deníku nevyšly několik dnů noviny. Ale ať jste firmou působící v jakékoliv jiné oblasti, jen stěží budou vaši zákazníci akceptovat, že pár dnů nefungujete, když jsou jinak zvyklí na servis 24/7.

Nejtěžší je ve firmách stanovit kompetence, kdo je za co při stěhování odpovědným. Obecně je nejhorší nápad, nechat stěhování na vlastních zaměstnancích. Už jen odpovědnost za způsobené škody při stěhování je v tomto případě sporná. Přitom dobrá stěhovací firma je pojištěna a v případě způsobené škody je možné využít plnění z této pojistky.

Nebojte se, že stěhovací firma funguje od devíti do pěti a jenom v pracovní dny. Potřebujete-li nepřerušit plynulost chodu vaší kanceláře, dokáže ji pro vás profesionální stěhovací firma zajistit. Prostě vás přestěhuje o víkendu či v noci. Klidně se může stát, že v pátek zaměstnanci odejdou z práce na původní adrese a v pondělí již přijdou do práce na opačném konci města. V kancelářích je bude samozřejmě čekat vše, jak má. Od potřebných dokumentů až po připojený počítač.

Balení svépomocí i na vyžádáni

Žádné stěhování, ani stěhování kanceláře či velké firmy, se neobejde bez balení věcí. Velkých, i těch nejdrobnějších. Obvykle si nesháníme krabice a balicí materiál svépomocí. Půjčí a dodá vám je přímo stěhovací firma. Jinou možností je nechat si vše zabalit na klíč. Oba tyto přístupy lze i vzájemně kombinovat.

Firma Stěhování Vektos nabízí profesionální stěhování i pro firmy

Pražská firma Stěhování Vektos stěhuje soukromé osoby, firmy, úřady, školy a další společnosti. Firma je schopná stěhovat těžká břemena i zajistit různé drobné stěhování. Přestěhuje vás či firmu přes chodbu, nebo klidně přes celé město.

Vektos stěhuje profesionálně – se zkušenou pracovní sílou i s optimistickým přístupem. Stěhování je domluveno smluvně. Firma vám veškerý inventář, nábytek, dokumenty, počítače i další elektroniku zabalí, přestěhuje, rozbalí a dle domluvy instaluje v nových prostorách. Problém není přestěhovat ani těžké trezory. Na novém místě může firma instalovat i různé drobnější vybavení – navrtat obrazy, instalovat televizi, zapojit elektrotechniku a zbavit vás celé řady problémů. Ve společnosti se postarají o demontáž nábytku, ale i jeho montáž. Požádat je možné o zajištění skartace dokumentů. Vektos pro vás zajistí stěhování bez stresu a bez ztrát na firemním majetku.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 71 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...