woman-972851_1280
5.3.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Jak na bezpečný a příjemný anální sex

Sdílejte článek:

Anální sex je opředený spoustou předsudků a tabu. Přesto však patří mezi velmi oblíbené sexuální praktiky a mnoho párů v něm nachází veliké zalíbení. Ženy popisují, že zažívají jakýsi anální orgasmus, připodobňují ho k tomu klitorálnímu. Při análním sexu totiž dochází ke stimulaci nervů, kterých je kolem řitního otvoru velké množství. Pánové si zase libují, jak je anální sex oproti vaginálnímu odlišný a zpestřující.

Předsudky nechte stranou

I proto je škoda, že o análním sexu neexistuje tolik informací. Možná i proto se totiž šíří zkušenosti hovořící primárně o bolesti, studu a nedostatečné hygieně. Tomu všemu lze snadno předejít pořádnou přípravou. Ta je skutečně při análním sexu klíčová. Nejde na to jen tak hupnout. Podívejme se na pár rad, jak na anální sex, abyste si ho užili co nejvíce.

Hygiena na prvním místě

Vše začíná už komunikací mezi oběma partnery. Na análním sexu musí panovat dokonalá shoda. Pak je čas na hygienu. Příprava na anální sex by měla začít už vyprázdněním střev a umytím těsně před samotným aktem. Postačí vám běžné mýdlo a teplá voda. Pro ještě důkladnější očistu se hodí vodní klystýr. Ten aplikujte 15-20 cm do konečníku a získáte jistotu dokonalé hygieny. Mimochodem, už samotný klystýr může pro ženu být zajímavým zážitkem. A když se náhodou stane, že nějaký malý obsah střev skončí na penisu, nic si z toho nedělejte. Nebezpečné to určitě není.

Věnujte hodně času přípravě

Anální svěrače jsou velmi citlivé, proto se tak často o análním sexu hovoří jako o bolestivém. A proto ho na druhou stranu mají pánové tak rádi. K oboustrannému uspokojení je ale nutné, aby svěrače povolily. Do předehry tak zapojte masáž okolí análního otvoru. Pro vniknutí použijte zezačátku prsty. Lépe tak zjistíte, jaká hloubka a intenzita vám oběma vyhovuje.

Nikdy anální sex neprovozujte nasucho. Odtud vznikají příběhy o bolesti, krvácení apod. Protože anální otvor nemá žádné přirozené vlhčení, použijte lubrikant. A nebojte se přitlačit na množství.

Zkuste anální hračky

Při vniknutí do análního otvoru postupujte opatrně a pomalu. Zjistěte své možnosti a limity. Anální sex velmi dobře ozvláštní sexuální hračky. Anální kolík nebo dildo vám pomůže zvyknout si, případně i obohatí vaše běžné sexuální hrátky. Menší anální kolíky můžete použít i při předehře, svěrače díky němu mírně povolí.

Pozor si dejte na přecházení mezi análním a vaginálním sexem! Nikdy nepřecházejte z análu rovnou do vagíny bez jakéhokoliv očištění. Hrozí vysoké nebezpečí infekce.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 968 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 2,11 out of 5)
Loading...