refugee-germany-welcome-740x490
1.1.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak migrace islamizuje a ničí Německo

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÁCLAV PRACHEN

Dnes zveřejním krátké zprávy ze sousedního Německa z prosince 2017. Zprávy hodnotí dopad nelegální migrace na sousední Německo. Tato data považuji za důležitá, jelikož ukazují temné stránky migrace o kterých média mlčí. Trend médií hlavního proudu v ČR je: Německo neexistuje!

1) Německé soudy jsou zavaleny žalobami neúspěšných žadatelů o azyl, kteří se domáhají přehodnocení verdiktu. Meziroční nárůst takových žalob vzrostl takřka pětinásobně na 320.000.

2) V Německu bylo vyšetřováno pětkrát více případů spojených s džihádem než loni.

3) V Německu vzrostl počet útoků proti Židům a hlavními aktéry v protižidovských a protiizraelských akcích není nikdo jiný než muslimští imigranti

4) Turecká tajná služba MIT, má jen na území SRN několik tisíc agentů a jsou podporováni přímo z Turecka.

5) Před Brandenburskou bránou v Berlíně zavádějí na Silvestra bezpečnostní zóny pro ženy, které se tam mohou uchýlit, pokud jim bude hrozit, že je někdo bude sexuálně obtěžovat.

6) Německé zdravotní pojišťovny dosáhly rekordního počtu neplatících pojištěnců. Způsobeno je to neomezeným přístupem migrantů do sociálních systémů. Koncem roku 2016 bylo ve vší tichosti a v utajení rozhodnuto, že lékařská péče migrantů má být financována z úspor povinného zdravotního pojištění, tzv. likvidit rezervy.

7) Německo čelí v posledních měsících prudkému nárůstu kriminality mezi nezletilými migranty z Maroka. Ačkoli v této zemi neprobíhá žádná válka ani hladomor, nelze nezletilé pachatele deportovat.

8) Pravda je taková, že v Německu je dnes asi šest set tisíc imigrantů na plných sociálních dávkách, systému zvaném Hartz IV. Oproti loňskému roku takových přibylo o čtvrt milionu. Naopak – pracuje pouhých dvě stě tisíc imigrantů, to jest třikrát méně než těch,kteří berou dávky vydělané německými občany.

9) Programy pro děti z islámských zemí, které nabádají k nenávisti vůči Židům a k jejich vraždění, je možné sledovat i v Německu. Právo kapituluje. “Jste vrazi dětí!” “Měli by vám uřezat hlavy!” “Hitler byl dobrý. Hitler vraždil Židy. Byl to dobrý člověk.” To je jen pár vět, které si vyslechl o přestávce na školním dvoře a v bufetu své berlínské školy žák od svých spolužáků.

10) Německo je šokováno. Afghánský migrant ubodal patnáctiletou brigádnici v obchodě. Včera se opět potvrdilo, že zejména afghánští migranti představují vážnou hrozbu pro bezpečnost obyvatel v západoevropských zemích. Aktuální případ skončil vraždou mladé německé dívky.

11) Německo selhalo s plány na repatriaci migrantů. Zemi do konce letošního listopadu opustilo dvakrát méně migrantů než v loňském roce, napsal ve čtvrtek server deníku Die Welt. Deník připomněl, že si vláda kancléřky Angely Merkelové vytkla jako hlavní cíl odmítnuté žadatele o azyl dostat ze země. Realita je ale na hony vzdálená slibům, píše Die Welt.

12) V bavorském Deggendorfu protestuje 175 migrantů ze Sierra Leone proti ubytování v tranzitním centru. Migranti rovněž kritizují odmítání jejich žádostí o azyl, nedostatečné vzdělávání jejich dětí, špatnou kvalitu stravy, hygienu a lékařskou péči. Žádají rovněž pracovní povolení. Bavorská vláda protesty jako neopodstatněné a lživé odmítá.

13) Do Německa se z Iráku a Sýrie vrátilo kolem 50 žen – džihádistek. Úřady nevědí, jak s nimi naložit.

14) Židovské obce v Severním Porýní Vestfálsku se obávají narůstajícího antisemitismu v zemi a začínají rušit oslavy chanuky. Prvními městy, která se k tomu rozhodla, jsou Duisburg a Mülheim.

15) V Drážďanech zaznamenáno dalších 21 případů onemocnění tuberkulózou. Tím se zvýšil počet nemocných na 43. Ze 600 odebraných vzorků krve žáků a učitelů dvou škol bylo však 416 pozitivních, což znamená, že došlo k přenosu bakterie tuberkulózy.

16) Otec tří dětí musí, jak zní rozsudek, hradit náklady na pobyt dvou Syřanů. Před několika lety se totiž zavázal, že převezme péči o uprchlíky. “Kdybych o tenkrát věděl, nikdy bych se do něčeho takového nepustil!”
Tisíce lidí se v Německu v minulých letech zaručily za uprchlíky, a pomohli jim tak dostat se do Německa. Ať už ze soucitu, když v TV viděli drastické záběry, nebo proto, že měli v zemích občanské války příbuzné nebo známé. Věřili, že zodpovědnost přebírají jenom na půl roku nebo na rok, jen do doby, než se vyřídí žádost o azyl. Vycházeli z výnosu ministerstva vnitra Severního Porýní-Vestfálska z dubna 2015. Ale dopadlo to jinak, stejně jako u Williama Eichouba. Inženýr a otec tří dětí musí zpětně zaplatit tříletý pobyt dvou uprchlíků ze Sýrie, odhaduje, že ho to bude stát něco kolem 30.000 euro. A to i přesto, že oba azylanti kladné rozhodnutí dostali již za 4 měsíce. A Eichout přestal platit, což neměl dělat. 

Nejvyšší správní soud v Münsteru potvrdil rozsudek, podle něhož všichni, kteří se zaručili, že ponesou náklady na uprchlíky, musí platit jejich životní náklady i po přiznání práva na azyl. netýká se to pouze zdravotního a sociálního pojištění, to bude platit jobcenter. 46letý Němec původem ze Sýrie se obává, že ho rozsudek zruinuje. Má rodinu a platí hypotéku na dům. Podobné rozhodnutí se týká 7000 Syřanů, kteří do Severního Porýní Vestfálska přišli od roku 2013 v rámci programu humanitární pomoci, za něž se někdo zaručil a převzal tím náklady na jejich pobyt v Německu.

17) „CDU už není konzervativní, ekonomice nakloněná strana, ale pravicově se tvářící nazelenalý spolek určený ke znovuzvolení jediné osoby,“ upozornil Ulrich Wensel z Junge Union

18) Politický chaos, který za sebou v Berlíně zanechala FDP, na její oblibě nic nezměnilo. Od chvíle, kdy ukončila jednání o koalici, hodlá do strany vstoupit nezvyklé množství lidí. Za posledních pět dní, poté, co mimo jiných sporných otázek odmítla přistoupit na tzv. scelování rodin migrantů v pro ni nepřijatelném rozsahu, vstoupilo 537 nových členů. Tento trend se projevuje od počátku roku, kdy se FDP začala ostřeji vymezovat nejen vůči migrantům, ale např. i vůči energetické politice vládních stran.

19) Místo vánočních trhů trhy světel? Islamoložka Lanya Kaddor důrazně varuje před snahou z údajně politicky korektních důvodů přejmenovávat křesťanské oslavy a svátky neutrálními názvy. Muslimka Kaddor vystoupila s tímto postojem několik dní před zahájením vánočních trhů, které se pořadatelé obávají pořádat pod tradičními názvy. Křesťanské tradice dávají smysl i muslimům. “Ruce pryč od Jezulátka, sv.Martina, sv. Mikuláše a dalších.” V minulosti již k přejmenovávání došlo. Například tradiční svatomartinské průvody se konaly pod názvem “Svátek Slunce, Měsíce a hvězd”.

Autor: Václav Prachen

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.