krecek
22.2.2020
Kategorie: Politika

Jak mediální kašpaři honili Křečka

Sdílejte článek:

JIŘÍ FIALA

Asi jim uniklo, že tam už pět let denně chodí, což jim předtím ale vůbec nevadilo.

Aneb : Jak ze sebe udělat totálního pitomce.

Stačí tupě poslouchat mainstreamová média, nemyslet – a pak ještě vyslechnout nevzdělaného a nezkušeného ryšavce a poslechnout ho jako slovo Boží – a myslet si, že bojujete proti totalitě.

Lidská blbost je vskutku nekonečná.

Neustále mě fascinují nejrůznější “výzkumy”, jak je možné, že v Německu uspěl fašismus, a to v tak obludné a masové podobě – nebo že v Rusku uspěli bolševici – vždyť to sami vidíte, odpověď máte denně na očích. Vždyť to jsou naprosto ti samí – nemyslící hlupáčci, které je snadno přesvědčit, že právě konají nevýslovné dobro, a protože obvykle v životě nic jiného nedokázali, budou třeba – honit ze dne na den Křečka, kolem kterého předtím nevšímavě chodili, – v domnění, že – právě teď – brání demokracii.

Je sice pravda, že Křeček jako ombudsman bude k ničemu, ale tím se na poslání tohoto úřadu vcelku nic nemění, nevím, kde přišli ryšavci a spol. na to, že prý má tento úřad skvělou pověst – pí Šabatová nebyla o mnoho schopnější nežli Křeček sám, a hlavně o nic více statečnější, což je pro výkon této funkce nezbytně potřeba jako první, nejdůležitější – a vlastně i jediný nutný předpoklad.

Denně jste svědky tohoto kolektivního šílenství, které jde tak daleko, že najednou si ryšavec vzpomene, že bude demonstrovat proti Polsku a Maďarsku – o kterýchžto zemích ví zjevně totéž, co o české justici, za kterou demonstroval předtím – totiž : VELKÝ KULOVÝ – a otupělý dav má za to, že to bude asi správně…  Protože tak to po léta slyší z televize, hlavně té nejpřiblblejší…

Slyšeli to tak v médiích…

Ta mají skutečně obrovskou sílu.

Dokáží vnutit představu veřejnosti, že právě p. Drahoš je jediným správným kandidátem proti Zemanovi, tedy že representuje demokracii a svobodu a prozápadní kurs země – aniž předtím o něm kdokoliv slyšel, že by se v politice jakkoliv, natož úspěšně, angažoval.

Když se má vyjadřovat k jednotlivým oblastem chodu státu, tak vzdor početné svitě poradců  o nich neví zjevně nic – resp. jen to, co je dovoleno “vědět” podle oficiálního mainstreamu – čímž definitivně ztratí i sympatie těch, kteří by volili třeba ďábla, jen aby se zbavili Zemana.

Další mediální havloidní hvězda  – Hilšer : Už se mu nechce jezdit se sanitkou – a tak sedí v Senátu.  Jeho jedinou kvalifikací na senátora bylo to, že si svléknul tričko, když se mělo v parlamentu hlasovat o ruské intervenci na Ukrajině… Protože to bylo hlasování, jež “sledovala média…”.

Další : senátor Láska, bývalý policajt. Ve vhodnou chvíli ho kamery ukázaly ve vhodné situaci – a je v Senátě.

Tyhle figurky bezpečně poznáte podle toho, že jakmile se tam dostanou, zapadnou – a už o nich fakticky nic neslyšíte.  Bez programu, bez zkušeností, bez vize, často i bez charakteru – krom té vize jediné, zjednodušeně řečeno : Nic nedělat – a mít se dobře…

Přesto, se najde dost naivů, kteří jim hlasy dají – jenom proto, že si kdesi včas sundali tričko – a objednané kamery to včas zachytily.

Ubohost tzv. pravice na pražské radnici zachytily předchozí články o Sloupu.

ODS chce údajně vyhrát volby, být pravicovou alternativou Burešovu estébáckému hnutí – a to s radními, kteří se rozhodují o zásadních věcech – podle projevů jedné ortodoxní komunistky. A ještě se tím veřejně chlubí…

S takovým ansámblem, můžete, pane Fiala (Petře, z Brna) hrát tak leda kuličky za Pákistán, a ne vyhrávat volby…

Oni nejsou všichni voliči tak tupí, aby volili jen podle koblih. Ti vzdělanější a s větším rozhledem, o které Vám asi jde, nebo to aspoň tak říkáte, totiž nemají denně čas rozebírat ty Vaše provizionální ubožáky – ale když se na ně jednou za čas zaměří, tak pak jejich hlasy rozhodně nedostanete, to raději zase nepůjdou k volbám.

A mediální kašpárek ryšavec, dělající neskutečnou ostudu především fakultě, kterou údajně studuje (bylo by zajímavé zjistit, jak…) žádnou pravici ani nezachrání, ani nevytvoří.

A protože je naivní jak malé dítě, je jen otázkou času, kdy to zaznamená i ta otupělá veřejnost.

A koho pak máte v záloze dalšího ?

Na jakou další hvězdu na dálkové ovládání se máme připravit ??

A tak to máme – takhle : Máme doma Křečka. Tečka.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 707 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.