10.4.2015
Kategorie: Společnost

Jak mainstreamová média otevřeně ohrožují naši společnost

Sdílejte článek:

MARTIN KOHOUT 10|04|2015

Jedno z klasických klišé často prezentované v mediálním mainstreamu říká, ze pro svobodnou společnost jsou nezbytná ” nezávislá” média. Mysli tím přirozené sebe. Jenže to již radu let neplatí (pokud to kdy platilo)!! Dnes mediální mainstream představuje naopak pro západní společnosti velké nebezpečí. Proč?

1) Novináři/média chápou svoji práci nikoliv jako popis skutečnosti a reportování pravdy, ale jako povinnost vytvářet jakýsi lepší svět a vytvořit nového člověka. Proto tento “vznešený ideál” je pak vše ospravedlnitelné. Lžeme o přistěhovalcích? OK, ale děláme to pro vyšší cíle, řekne vám novinář… Lžeme o globálním oteplování? Jistě, ale opět kvůli vyšším cílům … atd… atd.

2) Většina současných mainstreamových novinářů má vlastní politické názory a zájmy a jsou to vesměs směsice různých neomarxistů a jiných extrémních levičáků a podle toho píší – viz bod 1. Objektivní novinář tedy neexistuje.

3) Většina novinářů neumí nic jiného a nemá žádné skutečně relevantní vzdělaní a jejich reálná možnost změny kariéry je tedy minimální, proto potřebuji současný stav udržet, musí přece také platit složenky a chtějí jet na dovolenou…

4) Korupce mezi novináři je celkem hojně rozšířena. To, že někdo píše o korupci neznamená, že se ho netýká. Stačí se podívat na tzv ” média výlety”…. někde je přirozeně korupce v médiích více než jinde. Novinář z Babiš fronty bude jistě ke korupci náchylnější než novinář z CNN, ale to nemění nic na tom, že zkorumpovatelní jsou oba.

5) Většinou nemají žádnou odpovědnost a zřídka jsou k ni povoláni. Tohle je spíše české specifikum, pokud jako novinář lžete a třeba někomu zničíte život, pak se vám většinou nic nestane…proto to příště uděláte klidně zas, až se to stane součástí vaší běžné práce…

madia

Nyní to vidíme v souvislosti se všemožnými muslimskými teroristickými útoky. Hlavní světová média jsou plna ujišťování, že to údajně nemá nic společného s islámem. Prý většina muslimů je ” umírněná”. Všude vidíme rozhovory s “běžnými” občany, jak prý je většina muslimů plně “integrovaná” a chce žít s ostatními v míru. ( Jistě kouzlem nechtěného se pak na stejně stránce objeví, že se naprostá většina občanů muslimů bojí). Všude se objevují rozhovory s “odborníky”, kteří se zaklínají, že tohle nemá i islámem nic společného….nebo, že je dokonce … , že za to vlastně mohou bílí občané, prý muslimy provokují a uráží. 

Unisono všude slyšíme, nic se neděje, musíme k muslimům byt více tolerantní a ještě více jim ustupovat. K tomu si připočtěte mediální stanice proti odpůrcům multikulturalismu (viz. třeba teď v Německu proti hnutí Pegida) a máte velmi nepěkný obrázek. Mediální mainstream jde plně na ruku muslimům a jejich páté koloně různých parazitujících neziskovkářů, byrokratů, či zbabělých politiků. Zcela proti našim zájmům. Tedy zájmům původních a bílých obyvatel Evropy. Až vám tedy nějaký novinář z mainstreamových médií bude vyprávět, jak jsou údajně nezbytná pro naši svobodu a vy ho proto máte živit, pak ho žeňte holí.
.
 
Co s tím můžeme dnes dělat? Je to o malých statečných činech. Jednak si lze přestat ta mainstreanová média kupovat. Věřte, že se bez Mladé fronty, lidovek, nebo bakalonovin dobře obejdete a dokonce se budete cítit lépe. (Osobní zkušenost stará asi 10 let).  Odhlásíte televizi a rozhlas a zažijete najednou skutečně poklidný domov a ještě ušetříte asi 2500 korun ročně…! Sledujte nezávislé servery a dělejte si vlastní obrázek. A hlavně věřte zdravému selskému rozumu!
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 210 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...