25.3.2015
Kategorie: Politika

Jak „kolonizace ČR“ americkou armádou rozdělila národ

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 26|03|2015

Generál Vyvadil šikuje oddíly domobrany, mladí komsomolci se vyzbrojují rudými prapory a zbytky prvomájových mávátek, agent Falmer a soudruh Kováčik přísahají na Listinu lidských práv a svobod, že naši vlast nesmí nikdy nikdo proti naší vůli okupovat, obzvláště na páteřních dálnicích, Marta Semelová pořádá seance na hrobu Klementa Gottwalda, by vzbudila ducha velkého osvoboditele Džugašviliho, který by dodal bojového ducha obráncům české státnosti.

Do toho všeho píší mnohá závislá i nezávislá média analytické statě o americkém agresorovi, jenž po baltských republikách a Polsku chce uchvátit i naši rodnou zem a vůbec mu při tom nevadí, že je náš spojenec v obranném útočném paktu NATO. Imperialističtí jestřábi z Washingtonu se již asi vůbec neorientují v mezinárodní politice a pletou si Zemana s Putinem, Česko s Krymem a NATO s Varšavskou smlouvou. Jsem tedy velice rád, že velká část národa opět správně pochopila závažné nebezpečí, které nám z průjezdu konvoje Dragounů hrozí a povstala do spravedlivého boje proti okupantům.

Dle výše uvedených vojenských odborníků nám hrozí přinejmenším následující scénář:

Pokud se kolonizačním vojskům našeho spojence v NATO podaří zabrat hlavní dálnice, které však naše ministerstvo obrany už několik desítek let preventivně brání různými výkopy a zákopy maskovanými jako opravy, což jim cestu značně ztíží, dojde k dopravnímu kolapsu, jehož stupeň se bude nebezpečně blížit páteční odpolední špičce.

Nicméně ani potom ještě není vše ztraceno. I když se spojenečtí okupanti dostanou přes výmoly či zátarasy umě připravené dělníky stavebních firem, bude pomáhat a chránit naši svobodu ještě také divize dopravní policie. Šikovně postavená na nečekaných místech začne kontrolovat vystresovaným agresorům dálniční známky a lékárničky vzor 2015. Trpělivou prací rozdá tolik pokut, že federální americká rotačka na dolary nebude mít šanci utáhnout dohromady Obamovo dobro a naši okupaci, zkolabuje a US vojáci nebudou mít na naftu pro další jízdu.

000kolona

Než ji dovezou na další úvěr od arabských šejků a čínských komunistů, bude mít dostatek času zorganizovat generál Vyvadil svoje věrné na obranu matičky Prahy. Do předních linií budou nasazeni mladí komsomolci, kteří koloně budou hrozit mávátky a portréty Stalina. Z pravého křídla zaútočí Hájkova jízda s ostře nabroušenými brky a pohrozí vyděšeným Yankeeům našim odchodem z NATO, což by znamenalo takové oslabení Aliance, že by imperialismus měl namále po celém světě. Levé křídlo pod velením plukovníka Filipa pak bude Američanům otloukat o hlavu mezinárodní i lidská práva a postupy při přejezdu cizího území, kterou zpracovalo do knihy Poučení z krizového vývoje roku 1968.  

Nakonec tedy asi české spojené národní síly dosáhnou historického vítězství a vyženou kolonizátory směrem na Plzeň a nakonec až do Německa, kam původně směřovali a kde mají svoje okupační hnízda. Premiér Sobotka vyleze po čtrnácti dnech z vládního protiatomového krytu, poděkuje firmě Agrofert za vzorné zásobování v době krize a vyznamená chrabré bojovníky. Generál Jurij Vladimírovič Vyvadil obdrží Řád Bílého lva, maršál Hájek Medaili Za hrdinství, plukovník Filip Medaili Za zásluhy a Kováčik se Semelovou odznak Malý obránce vlasti, pastelky a omalovánky.

 Na mezinárodním poli vše nakonec k dobrému urovná a nasraného, vyprovokovaného Putina uklidní president Zeman, který na moskevské oslavy Velkého vítězství odjede již několik dní předem a vypije s Vladimírem Vladimírovičem tolik vodky, že jej tentokráte nebudou hledat deset dní, ale deset let. Mezitím pak americký volič vypráská islámsko-socialistickou buňku Husseina Obamy a nastane na Zemi pokoj a klid. Vše se vrátí k přirozenému řádu a klidné studené válce. Světu mír!

PS: Vím, že USA nejsou co bývaly a Rusko není SSSR. Národní hysterii kvůli průjezdu kolony Dragoon Ride však nechápu absolutně. Sám určitě nepůjdu mávat do pangejtu vlajkou americkou, ale o to víc ne vlajkou rudou. Lidé, kteří díky této „spanilé“ jízdě křičí o okupaci a kolonizaci by si měli však raději vykloktat a vzpomenout si kolikrát za Husákovy normalizace křičeli na okupanty z východu a kolikráte veřejně vyzývali bolševiky k vystoupení z Varšavské smlouvy. Možná se jim stýská, možná jim vadí ten americký způsob života, ale možná jim jen vadí současné americké válčení po celém světě. I kdyby i jen ten poslední uvedený důvod byl relevantní, pořád si myslím, že v současném světě nemáme lepší volbu než být součástí NATO. Alternativou asi opravdu nemůže být Putinovo Rusko, byť se již zbavilo alespoň těch nejhorších vlastností komunistického gubernátora. Jenže máme snad někteří v paměti, že to nebylo tak úplně dobrovolně a podceňovat tak spícího medvěda by se nemuselo úplně vyplatit. Proto bez všech emocí … možná bychom měli být rádi, že tady chce vůbec kolona NATO projíždět … mohly by se tady prohánět o hodně horší typy „spojenců“. Nebo okupantů?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 131 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,42 out of 5)
Loading...