25.3.2015
Kategorie: Politika

Jak „kolonizace ČR“ americkou armádou rozdělila národ

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 26|03|2015

Generál Vyvadil šikuje oddíly domobrany, mladí komsomolci se vyzbrojují rudými prapory a zbytky prvomájových mávátek, agent Falmer a soudruh Kováčik přísahají na Listinu lidských práv a svobod, že naši vlast nesmí nikdy nikdo proti naší vůli okupovat, obzvláště na páteřních dálnicích, Marta Semelová pořádá seance na hrobu Klementa Gottwalda, by vzbudila ducha velkého osvoboditele Džugašviliho, který by dodal bojového ducha obráncům české státnosti.

Do toho všeho píší mnohá závislá i nezávislá média analytické statě o americkém agresorovi, jenž po baltských republikách a Polsku chce uchvátit i naši rodnou zem a vůbec mu při tom nevadí, že je náš spojenec v obranném útočném paktu NATO. Imperialističtí jestřábi z Washingtonu se již asi vůbec neorientují v mezinárodní politice a pletou si Zemana s Putinem, Česko s Krymem a NATO s Varšavskou smlouvou. Jsem tedy velice rád, že velká část národa opět správně pochopila závažné nebezpečí, které nám z průjezdu konvoje Dragounů hrozí a povstala do spravedlivého boje proti okupantům.

Dle výše uvedených vojenských odborníků nám hrozí přinejmenším následující scénář:

Pokud se kolonizačním vojskům našeho spojence v NATO podaří zabrat hlavní dálnice, které však naše ministerstvo obrany už několik desítek let preventivně brání různými výkopy a zákopy maskovanými jako opravy, což jim cestu značně ztíží, dojde k dopravnímu kolapsu, jehož stupeň se bude nebezpečně blížit páteční odpolední špičce.

Nicméně ani potom ještě není vše ztraceno. I když se spojenečtí okupanti dostanou přes výmoly či zátarasy umě připravené dělníky stavebních firem, bude pomáhat a chránit naši svobodu ještě také divize dopravní policie. Šikovně postavená na nečekaných místech začne kontrolovat vystresovaným agresorům dálniční známky a lékárničky vzor 2015. Trpělivou prací rozdá tolik pokut, že federální americká rotačka na dolary nebude mít šanci utáhnout dohromady Obamovo dobro a naši okupaci, zkolabuje a US vojáci nebudou mít na naftu pro další jízdu.

000kolona

Než ji dovezou na další úvěr od arabských šejků a čínských komunistů, bude mít dostatek času zorganizovat generál Vyvadil svoje věrné na obranu matičky Prahy. Do předních linií budou nasazeni mladí komsomolci, kteří koloně budou hrozit mávátky a portréty Stalina. Z pravého křídla zaútočí Hájkova jízda s ostře nabroušenými brky a pohrozí vyděšeným Yankeeům našim odchodem z NATO, což by znamenalo takové oslabení Aliance, že by imperialismus měl namále po celém světě. Levé křídlo pod velením plukovníka Filipa pak bude Američanům otloukat o hlavu mezinárodní i lidská práva a postupy při přejezdu cizího území, kterou zpracovalo do knihy Poučení z krizového vývoje roku 1968.  

Nakonec tedy asi české spojené národní síly dosáhnou historického vítězství a vyženou kolonizátory směrem na Plzeň a nakonec až do Německa, kam původně směřovali a kde mají svoje okupační hnízda. Premiér Sobotka vyleze po čtrnácti dnech z vládního protiatomového krytu, poděkuje firmě Agrofert za vzorné zásobování v době krize a vyznamená chrabré bojovníky. Generál Jurij Vladimírovič Vyvadil obdrží Řád Bílého lva, maršál Hájek Medaili Za hrdinství, plukovník Filip Medaili Za zásluhy a Kováčik se Semelovou odznak Malý obránce vlasti, pastelky a omalovánky.

 Na mezinárodním poli vše nakonec k dobrému urovná a nasraného, vyprovokovaného Putina uklidní president Zeman, který na moskevské oslavy Velkého vítězství odjede již několik dní předem a vypije s Vladimírem Vladimírovičem tolik vodky, že jej tentokráte nebudou hledat deset dní, ale deset let. Mezitím pak americký volič vypráská islámsko-socialistickou buňku Husseina Obamy a nastane na Zemi pokoj a klid. Vše se vrátí k přirozenému řádu a klidné studené válce. Světu mír!

PS: Vím, že USA nejsou co bývaly a Rusko není SSSR. Národní hysterii kvůli průjezdu kolony Dragoon Ride však nechápu absolutně. Sám určitě nepůjdu mávat do pangejtu vlajkou americkou, ale o to víc ne vlajkou rudou. Lidé, kteří díky této „spanilé“ jízdě křičí o okupaci a kolonizaci by si měli však raději vykloktat a vzpomenout si kolikrát za Husákovy normalizace křičeli na okupanty z východu a kolikráte veřejně vyzývali bolševiky k vystoupení z Varšavské smlouvy. Možná se jim stýská, možná jim vadí ten americký způsob života, ale možná jim jen vadí současné americké válčení po celém světě. I kdyby i jen ten poslední uvedený důvod byl relevantní, pořád si myslím, že v současném světě nemáme lepší volbu než být součástí NATO. Alternativou asi opravdu nemůže být Putinovo Rusko, byť se již zbavilo alespoň těch nejhorších vlastností komunistického gubernátora. Jenže máme snad někteří v paměti, že to nebylo tak úplně dobrovolně a podceňovat tak spícího medvěda by se nemuselo úplně vyplatit. Proto bez všech emocí … možná bychom měli být rádi, že tady chce vůbec kolona NATO projíždět … mohly by se tady prohánět o hodně horší typy „spojenců“. Nebo okupantů?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 23 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,42 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
115 komentářů
  1. Redakce
  2. Redakce
    • Redakce
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.