tipnet-16-1005480-0
5.12.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Jak jednoduše a chytře koupit sněhovou frézu na internetu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Přemýšlíte nad nákupem sněhové frézy a řešíte, jestli ji koupit v kamenném krámě nebo na internetu? Pojďme se podívat na výhody takového nákupu na internetu.

tipnet-16-1033492-0Pokud budeme řešit benzínové frézy, tak ty už vyžadují jiný druh logistiky. Nečekejte benzínovou frézu v krabici velikosti sekačky. Na přepravu objemnějších a těžších věcí se využívá cargo přeprava s nakládací plošinou. Nemusíte nic z auta sundávat, řidič vyloží vše sám. Benzínová fréza zabere většinou celou paletu. Na paletě se také frézy posílají. Výhodou takové spedice je, že nemusíte řešit přepravu, půjčení vozíku nebo káry, nakládku… Šetříte čas i peníze. Jediné co vyžaduje takové doručení, tak je být v předem domluvený čas a hodinu na místě doručení.

Složité skládání frézy a montování? U některých prodejců tato práce odpadá. Autorizovaný a specializovaný prodejce sněhových fréz vám frézu doručí již smontovanou a odzkoušenou. I smontované benzínové frézy se vejdou na velikost palety. Na vás již bude pouze nastudovat manuál k provozu a dolít provozní kapaliny. Opět i zde šetříte čas a tipnet-16-990336-2hlavně nervy, protože se může stát, že si zrovna objednáte zmetkový kus. Ale smontováním a odzkoušením u prodávajícího závadu eliminujete.

A co když se něco v době záruky rozbije a bude potřeba sněhovou frézu opravit? Opět i zde na to myslí prodejci sněhových fréz a v rámci další bezplatné služby bezstarostného servisu, frézu naloží a odvezou do servisu. Jakmile je fréza opravená, opět vám ji doručí. Frézu již nemusíte balit do krabice nebo dávat na paletu. Stačí ji očistit a obalit některé plochy, aby se předešlo odření.

Další výhodou nákupu na internetu jsou konkurenční nabídky sněhových fréz, které máte srovnané na jednom místě, pokud navštívíte jeden z porovnávačů cen. Při výběru nehleďte jenom na cenu, ale i na další služby a benefity, které jsou s dodáním sněhové frézy spojené. Můžete ušetřit na začátku pár stokorun, ale ve finále vás to bude stát pár tisíc, čas a nervy navíc.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.