7.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak je to opravdu s vítáním imigrantů v Německu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN BECHER 08|09|2015

Ňáko mi neštymuje to naše zpravodajství, který referuje vo Německu. Moje mutti žila víc než deset járů v Reichu v jednom takovym malym městečku na jihu. Bylo to spíš chudší městečko, v něm samotným si pamatuju jedinou velikou továrnu. Jmenovala se Milka a když se votočil vítr, vonělo to na ulicích čokoládou.

Pamatuju si takový vobyčejný paneláčky, v takovejch těch německejch nudnejch barvách. Ale ta kvalita a ty materiály, ze kterejch sou postavený, to se nedá srovnat ani s těma, co se u nás stavěj teď a co sou v nich byty za 5 mega. Byly to domy pro imigranty, takový jakože imigrantský bydlení. Všude čisto, pořádek, zeleň. Na chodnících pohozený kola vod děcek, kerejch si nikdo nevšímal, před přechodem zastavovalo každý auto, ikdyž nemuselo. Třídění vodpadu, nikde žádnej špinavej kontejner, u Kaufu vodložený vozejky s markou, pozdějc s eurem, kerejch si nikdo nevšímal, v neděli všechno zavřený.

Mír, klid a nuda. Nic se nezměnilo ani po šedesátym osmym, kdy se objevilo hodně Čechů, Slováků a prvních Poláků. Zařadili se, naučili se všechna pravidla, jazyk, i ty úsměvy a ty zdvořilý věty, kerejma se tam všichni častujou. Všichni si našli práci, někeří znovu vystudovali, někeří začli podnikat.

aachen-laurensberg

Pak se začali vobjevovat Turci a Rusové. A s nimi bordel na chodbách a chodnících, vodhozený čika. Hloučky hlučnejch lidiček brebentících neznámou řečí u některejch domů. Zmizela kola a jiný věci z ulic, všichni si začali dávat pozor na to, aby něco někde nezapomněli. Somráci snědý pleti brali lidem u Kufu vozejky z rukou, aby si lehce vydělali eura. Zmizelo pár aut a věci z nich.

Na silnicích začalo bejt slyšet gumování pneumatik a člověk radějc počkal na zelenýho panáčka. Turci votevřeli obchody s exotickejma věcma jako chalva, vodní dýmky a tak. A kebabový restaurace. I v neděli. Mnozí lidi se přestali na sebe usmívat.

Všechno to zpočátku vypadalo jako fajn pozdvižení, ale časem to začlo lidem lézt na nervy. A dneska jsou na jakýkoliv přivandrovalce úplně vysazený. Koulil jsem vočima, když jsem poslouchal řeči těchhle spořádanejch měšťáků, za kerý by se nemusel stydět ani Dolfi svýho času.

Nejen, že maj ve městě bordel, vobjevila se kriminalita, ale imigranti dostávaj všechno zadarmiko. Byty, prachy na ně, přídavky, příspěvky, podpory atd. Nenatrefil jsem na žádnýho spořádanýho Němce, kerej by nechtěl všechny imigranty po roce 1990 natotata vylifrovat pryč. Jen to všichni říkali jen když spolu sami popíjeli v soukromí. Na veřejnosti by to nikdo neřek nahlas.

Proč vo tom vlastně píšu? No, zpravodajský vobrázky na nás chrlej záběry vo vítání davů imigrantů a ukazujou jak se na ně všichni těšej. Já neznám mezi Germány ani jednoho, kdo by je vítal. Pravda, nepokecal jsem si o tom s týpkama z berlínskýho Kreuzbergu nad brčkem, ale to napravím a brzo se tam vydám.

Poznámka redakce: A ještě video, které dokumentuje “popularitu multikulti mutti” Merkelové, podívejte se.

VIDEO ZDE

ZDROJ: Fcb Jan Becher

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 000,00 Kč
Vybráno 22.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Loading...
politicon-banner
11 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.