migranti122018
24.6.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak je to možné? Migráčci po odmítnutí azylu nespěchají vrátit se odkud přišli

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Ke galerii jen dodám, že pořád ještě mne nepřestává udivovat, s jakým klidem před sebe strkají ženy a děti. Tak dál.

Úplně vážně čekali, že to, čemu říkají láskyplně uprchlická vlna a co se vžilo spíš jako migrační krize, se báječně vyřeší. Jedni dostanou azyl a štědrá evropská kravka ze sebe bude sypat Euro, protože přece si to po tak těžkém životě zaslouží, jen tak nedělat a nechat se krmit, šatit, ubytovat. Jakkoli se mi to nelíbí, tohle chápu. Jenže ti levičáčtí idioti druhým dechem dodávali, že kdo nebude mít nárok na azyl, ten se bude muset vrátit domů.

Jen takhle.

Přitom už roku 2009 studie prokázala, že Turci, které si Německo před dekádami pozvalo jako gastarbeitery, v tomto roce činilo 3 miliónů Turků, a dokonce i když třeba žijí v Německu desítky let a vlastní německý pas, německy se nenaučili. Jen 30 procent z nich mají nějaký certifikát ze školy a jen 14 % dokončili střední školu.

Největší pitomost ovšem naši vzácní sousedé udělali, když si byli na tuty jistí, že za prací pozvaní Turci se buďto sami budou chtít integrovat, nebo až jich v Německu nebude potřeba, sami se seberou a třeba po dvaceti letech se nadšením vrátí do Turecka, kde třeba tou dobou už nikoho nebudou znát. Fakticky, takhle to měli Němci vymyšlené a toho roku 2015 bylo naprosto zřejmé, že to se neděje a nestane. Turci zůstali a neintegrovali se. Nehodlají nikam odejít. A to byli ti, kteří nepřišli jen sosat systém, ale přijeli pracovat. Už roku 2006 se někteří zamýšleli nad tím, jestli to právě není islám, který brání miláčkům z Turecka se integrovat. A copak asi bude za tím, že půlka Turků v Německu vloni volila v tureckých prezidentských volbách proti demokracii, proti slušnosti a proti západním hodnotám. A znovu – Němci z toho byli celí zaskočení.

Zdaleka nejen Němci se z tohoto tureckého faux pas nepoučili.

Pamatujete onoho památného roku 2015 jak se ta šílená lidská tsunami valila Evropou? Po nich zůstala zničená nádraží i hřbitovy, spálená úroda, ploty se ničili, policisté byli napadáni kameny i klacky. Kdyby z nějakých děr vylezli čerstvě se probudivší neandrtálci, neumím si představit, že by jejich příchod byl nějak horší. Mladí tmaví muži s iPhony a ve značkových teniskách se vydávali za dětské válečné oběti. Hnus.

Jestli způsob, jakým se do Evropy drsně vecpali nebyl dost zřejmým signálem toho, jak se tady hodlají chovat, pak jde zaručeně říct, že někteří Evropané i s těmi jejich bububu jsou ještě primitivnější než hosté, které si mamá Merkel pozvala.

Ano, drahoušci, kteří sem přijeli pro své doživotní all exclusive se nehrnou do letadel nebo na loďky na cestu zpátky do svých chudých chatrčí. Pojďme se mrknout na čísla.

Studie, která vznikla na žádost nizozemské vlády se soustředila na žadatele o azyl z let 2013 až 2017, a to především z těchto zemí: Sýrie, Afthánistán, Irák, Írán, Somálsko a Eritrea. Zjistili, že pouze každý pátý odmítnutý azylant se sebere a zmizí zpátky odkud přišel, většina naopak buďto zmizí v ilegalitě, zkusí své štěstí v jiné zemi nebo si dál žijí v azylových centrech.

Procento navrátilců se v každé zemi liší – zdroj ZDE:

 • Norsko                 25 %
 • Belgie                   6,5 %
 • Dánsko                6,2 %
 • Francie                 5 %
 • Německo            3,5 %
 • Španělsko           2,8 %
 • Itálie                     1,1 %

K tomu si přidejte, že leckde se snaží mazlíky motivovat tím, že jim dají letenku a slušné peníze na cestu, pokud dobrovolně zmizí ze země.

Zajímalo by mne, jestli ti libtardi celí překvapení, že se migráčci neženou zpátky, vzali v úvahu tyto věci:

 • Riskovali cestou život
 • Mají za sebou v zemi původu pestrou kriminální minulost a hrozí jim tam tvrdý postih
 • Celá rodina se složila na peníze pro pašeráky a on by jim tak nemohl přijít na oči, protože sami čekají, až za ním můžou přijet
 • Evropa jim dá, na co si vzpomenou, zatímco doma nemají nic než to co si vydělají, vyžebrají či ukradnou
 • V jejích očích je jejich život v Evropě vůlí Alláha

Od začátku mnozí z nás varovali, že pustit do Evropy každého, komu to přijde jako bezva nápad je pošetilé a nebezpečné. Počítat, že tady si je roztřídíme a některé si necháme a ostatní sklopí hlavu, pokrčí rameny a vyberou se zase hezky domů, je na sebrání svéprávnosti.

Ale ovšem. Bububu.

Autor:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 772,00 Kč
Vybráno 13.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 398 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.