volby
3.10.2020
Kategorie: Politika

Jak dlouho ještě budu volit nejmenší zlo?

Sdílejte článek:

DAVID VLK

„Koho budeš volit?“ Vlastně hodně těžká a osobní otázka. Koho volíš tím jsi? Mám takový pocit že už třicet let odpovídám na otázku koho budu volit takovou tou novodobou naučenou frází: “ Volím nejmenší zlo. A díky za tu možnost.“

Za komančů jsem se zúčastnil občanské povinnosti jak pravidelně legitimizovat komouše jen jednou. Volil jsem tehdy „Největší zlo.“ Rudé zmetky, kteří šlápli tomuhle národu do ksichtu s takovou vervou , že ten otlak podrážky má na tváři dodnes a taky se dodnes trochu hrbí.

Pak přišla Sametovka a  to byly zřejmě jediné volby, kdy jsem volil s nadšením, samozřejmě OF. Nebo, že bych kecal a volil pak ještě s nadšením jedenkrát ODS? Je fakt ,že zpočátku ,když se ještě nevědělo , že se krade, měla Klausova partaj nádech moderní pravicové strany o který však v divokých devadesátkách velmi rychle přišla.

No a pak už furt jenom „Nejmenší zlo.“ Nikdy si říkám, jestli by ještě menším zlem na mojí duši nebylo sedět doma a na ty volby se vykašlat. Naneštěstí ale každá doba vyprodukuje nějakého grázla, který nejenom, že se z plana hrdla cpe z obecního koryta, ale ještě u toho hlasitě mlaská a prdí a tak se volí proti grázlovi.

Letos jsem tedy zvolil protestní mix Stan a ODS. Ano Stan mi vadí asi nejmíň a kandidát do senátu za ODS je schopný manažer a prý slušný člověk, ředitel nemocnice. Vůbec je zajímavé, kolik lidí ze zdravotnictví, zejména lékařů se snaží procpat do politiky, třeba ten divnej vousáč za SPD ze Zlína. Jsou hodnoty SPD hodnotami slučitelnými s hodnotami lékaře???

Nevím, hodil jsem tam své „Nejmenší zlo“ a doufám, že současný „Grázl NO.1“ dostane na prdel …vlastně … modlím se za to, proti tomuhle mizerovi jsou kmotři z devadesátek jen drobní břídilové.

P.S. Tak trochu se tím dosavadním životem, kdy nejmenší zlo dostane skoro vždycky na prdel od největšího zla, cítím zklamán. Už hodně dlouho jsem nebyl na vítězné straně.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 847 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 2,17 out of 5)
Loading...
169 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)